Hotellit Kampung Gali Lurus

Vertaa 26 halpaa hotellia ja majoitusta alkaen 24 €

Valitse yli 1,000,000 uniikista hotellista, asunnosta & huvilasta ympäri maailman

Saat parhaan hinnan ebookersin hintatakuun ansiosta

Ilmainen peruutus useimmissa hotelleissa, kun varaat ebookersilta!*

Kampung Gali Lurus: Tarkista hotellien saatavuus

Varatuimmat hotellit ja majoitukset Kampung Gali Lurus

Etkö löydä etsimääsi?
Näytä kaikki saatavilla olevat majoituspaikat kohteessa Kampung Gali Lurus
Näytä kaikki majoituspaikat
Alin löytämämme hinta viimeisten 24 tunnin aikana 1 yölle ja 2 aikuiselle. Hinnat ja saatavuus voivat muuttua. Muita ehtoja saatetaan soveltaa.

Kohteeseen Kampung Gali Lurus tutustuminen

Kampung Gali Lurus tarjoaa mielenkiintoista tekemistä ja nähtävää. Suosittuihin nähtävyyksiin kohteessa Kampung Gali Lurus ja sen lähellä kuuluu:

  • Dataran Raub
  • Bandar Bentan moskeija
  • Fraser's Hill Golf Club
  • Jeriau Waterfall
  • Masjid Daerah Raub
  • Guang Yin -temppeli
  • Pine Tree Trail

Milloin on paras aika vierailla kohteessa Kampung Gali Lurus?

Jos harkitset parasta mahdollista aikaa vierailla kohteessa Kampung Gali Lurus, saatat hyötyä näistä vuodenajan säätä koskevista tiedoista lomaasi suunnitellessasi. Huhtikuu ja toukokuu ovat yleensä lämpimimmät kuukaudet kohteessa Kampung Gali Lurus, kun taas kylmimmät kuukaudet ovat yleensä tammikuu ja helmikuu. Marraskuu ja joulukuu ovat sateisimmat kuukaudet, kun taas helmikuu ja heinäkuu ovat kuivimmat.

Tässä on katsaus kohteen keskimääräiseen sademäärään ja lämpötilaan:

  • Keskimääräinen lämpötila päivisin tammikuusta maaliskuuhun on 31 °C ja öisin 21 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 453 mm.
  • Jos vierailet huhtikuun ja kesäkuun välisenä aikana, voit odottaa keskimääräisen lämpötilan olevan 32 °C päivisin ja 23 °C öisin. Keskimääräinen sademäärä tänä aikana on 530 mm.
  • Keskimääräinen lämpötila heinäkuusta syyskuuhun on päivisin 31 °C ja öisin 22 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 409 mm.
  • Keskimääräinen lämpötila päivisin lokakuusta ja joulukuuhun on 31 °C ja 21 °C öisin. Kauden keskimääräinen sademäärä on 825 mm.
  • Vuoden keskimääräinen sademäärä kohteessa Kampung Gali Lurus on 2218 cm.

Kampung Gali Lurus: Hotellitiedot

Majoitukset
26
Halvin hinta
24 €
Korkein hinta
1 243 €
Suositut hotellit
OYO 1190 Nice Stay Hotel, Grandview Hotel, Wyndham Garden Shahzan Fraser's Hill, Bentong Eco Wellness Resort, Super OYO 635 Seven Days Hotel, The Pines, Hotel Jelai Raub, Green Acres Fraser's Hill, Tanah Aina Farouq, The Haven Retreat, B7-2-1 (Silverpark Resort), Capital O 90665 Countryview Recreation Park & Resort, 80Colonie Fraser's Hill, Bentong Homestay, Hotel Agro, Capital O 90665 Countryview Recreation Park & Resort - Hostel