Hotellit Kampung Lubok Pangkalan
Vertaa 29 halpaa hotellia ja majoitusta alkaen 14 €
Valitse yli 1,000,000 uniikista hotellista, asunnosta & huvilasta ympäri maailman
Saat parhaan hinnan ebookersin hintatakuun ansiosta
Ilmainen peruutus useimmissa hotelleissa, kun varaat ebookersilta!*
Kampung Lubok Pangkalan: Tarkista hotellien saatavuus
Varatuimmat hotellit ja majoitukset Kampung Lubok Pangkalan

Fairfield By Marriott Kuala Besut

Emma Guesthouse 1

Samudera Hotel

OYO 90431 Cz Hotel

Zainab Cottage

Arwana Inn

Tok Aman Bali Beach Resort

OYO 90551 Zn Mix Homestay & Roomstay

Jerteh Hotel, Terengganu

Homestay Tok Bali

OYO 90720 Sky Garden Inn

OYO 89435 Nusantara Group Hotel

OYO 90145 D'sofwa Inn

OYO Home 90607 Casaria Besut

OYO 89607 Aloha Chalet
Kohteeseen Kampung Lubok Pangkalan tutustuminen
Kampung Lubok Pangkalan tarjoaa mielenkiintoista tekemistä ja nähtävää. Suosittuihin nähtävyyksiin kohteessa Kampung Lubok Pangkalan ja sen lähellä kuuluu:
- Kuala Besut Jetty
- Tok Balin ranta
- Teknologian yliopisto MARA Kelantan
- Bukit Kluang Beach
- Bukit Berapit
Milloin on paras aika vierailla kohteessa Kampung Lubok Pangkalan?
Jos harkitset parasta mahdollista aikaa vierailla kohteessa Kampung Lubok Pangkalan, saatat hyötyä näistä vuodenajan säätä koskevista tiedoista lomaasi suunnitellessasi. Toukokuu ja kesäkuu ovat yleensä lämpimimmät kuukaudet kohteessa Kampung Lubok Pangkalan, kun taas kylmimmät kuukaudet ovat yleensä helmikuu ja tammikuu. Joulukuu ja marraskuu ovat sateisimmat kuukaudet, kun taas helmikuu ja maaliskuu ovat kuivimmat.
Tässä on katsaus kohteen keskimääräiseen sademäärään ja lämpötilaan:
- Keskimääräinen lämpötila päivisin tammikuusta maaliskuuhun on 30 °C ja öisin 23 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 629 mm.
- Jos vierailet huhtikuun ja kesäkuun välisenä aikana, voit odottaa keskimääräisen lämpötilan olevan 31 °C päivisin ja 24 °C öisin. Keskimääräinen sademäärä tänä aikana on 679 mm.
- Keskimääräinen lämpötila heinäkuusta syyskuuhun on päivisin 31 °C ja öisin 24 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 779 mm.
- Keskimääräinen lämpötila päivisin lokakuusta ja joulukuuhun on 30 °C ja 23 °C öisin. Kauden keskimääräinen sademäärä on 1479 mm.
- Vuoden keskimääräinen sademäärä kohteessa Kampung Lubok Pangkalan on 3567 cm.
Kampung Lubok Pangkalan: Hotellitiedot
Majoitukset | 29 |
---|---|
Halvin hinta | 14 € |
Korkein hinta | 98 € |
Suositut hotellit | Fairfield By Marriott Kuala Besut, Emma Guesthouse 1, Samudera Hotel, OYO 90431 Cz Hotel, Zainab Cottage, Arwana Inn, Tok Aman Bali Beach Resort, OYO 90551 Zn Mix Homestay & Roomstay, Jerteh Hotel, Terengganu, Homestay Tok Bali, OYO 90720 Sky Garden Inn , OYO 89435 Nusantara Group Hotel, OYO 90145 D'sofwa Inn, OYO Home 90607 Casaria Besut, OYO 89607 Aloha Chalet |