Hotellit Kecamatan JONGGAT

Vertaa 703 halpaa hotellia ja majoitusta alkaen 15 €

Valitse yli 1,000,000 uniikista hotellista, asunnosta & huvilasta ympäri maailman

Saat parhaan hinnan ebookersin hintatakuun ansiosta

Ilmainen peruutus useimmissa hotelleissa, kun varaat ebookersilta!*

Kecamatan JONGGAT: Tarkista hotellien saatavuus

Varatuimmat hotellit ja majoitukset Kecamatan JONGGAT

Etkö löydä etsimääsi?
Näytä kaikki saatavilla olevat majoituspaikat kohteessa Kecamatan JONGGAT
Näytä kaikki majoituspaikat
Alin löytämämme hinta viimeisten 24 tunnin aikana 1 yölle ja 2 aikuiselle. Hinnat ja saatavuus voivat muuttua. Muita ehtoja saatetaan soveltaa.

Kohteen Kecamatan JONGGAT hotellit

Kecamatan JONGGAT on hyvä vierailukohde, mutta jos majoituksen löytäminen on vaikeaa ja sinun tarvitsee löytää jokin toinen vaihtoehto, nämä lähistöllä sijaitsevat kaupungit saattavat tarjota sopivia vaihtoehtoja.

  • 518 hotellia kohteessa Ongge
  • 2 hotellia kohteessa Kecamatan Kuripan

Kohteeseen Kecamatan JONGGAT tutustuminen

Kecamatan JONGGAT tarjoaa mielenkiintoista tekemistä ja nähtävää. Suosittuihin nähtävyyksiin kohteessa Kecamatan JONGGAT ja sen lähellä kuuluu:

  • Lembarin satama
  • Mataram Mall
  • Lombok Epicentrum Mallin ostoskeskus
  • Islamic Center NTB:n moskeija
  • Selong Belanakin ranta
  • Mawin ranta
  • Kutan ranta

Kun järjestät lomaa kohteeseen Kecamatan JONGGAT, voit varata ebookersin kautta myös sopivat lennot kohteeseen Lombok (LOP-Lombokin kansainvälinen lentoasema). Voit rajata hakuasi välilaskujen, lentoyhtiön tai lähtöajan mukaan löytääksesi tarpeitasi vastaavan vaihtoehdon.

Milloin on paras aika vierailla kohteessa Kecamatan JONGGAT?

Jos harkitset parasta mahdollista aikaa vierailla kohteessa Kecamatan JONGGAT, saatat hyötyä näistä vuodenajan säätä koskevista tiedoista lomaasi suunnitellessasi. Lokakuu ja marraskuu ovat yleensä lämpimimmät kuukaudet kohteessa Kecamatan JONGGAT, kun taas kylmimmät kuukaudet ovat yleensä elokuu ja heinäkuu. Joulukuu ja tammikuu ovat sateisimmat kuukaudet, kun taas elokuu ja heinäkuu ovat kuivimmat.

Tässä on katsaus kohteen keskimääräiseen sademäärään ja lämpötilaan:

  • Keskimääräinen lämpötila päivisin tammikuusta maaliskuuhun on 29 °C ja öisin 25 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 825 mm.
  • Jos vierailet huhtikuun ja kesäkuun välisenä aikana, voit odottaa keskimääräisen lämpötilan olevan 30 °C päivisin ja 24 °C öisin. Keskimääräinen sademäärä tänä aikana on 341 mm.
  • Keskimääräinen lämpötila heinäkuusta syyskuuhun on päivisin 30 °C ja öisin 23 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 84 mm.
  • Keskimääräinen lämpötila päivisin lokakuusta ja joulukuuhun on 30 °C ja 25 °C öisin. Kauden keskimääräinen sademäärä on 656 mm.
  • Vuoden keskimääräinen sademäärä kohteessa Kecamatan JONGGAT on 1906 cm.

Kecamatan JONGGAT: Hotellitiedot

Majoitukset
703
Halvin hinta
15 €
Korkein hinta
888 €
Suositut hotellit
Sheraton Senggigi Beach Resort, Swiss-Belcourt Lombok, Kalandara Resort Lombok, Katamaran Hotel & Resort Lombok, Qunci Villas, Holiday Resort Lombok, Jeeva Klui Resort, Tampah Hills, Novotel Lombok Resort and Villas, Palapa Hotel, Merumatta Senggigi Lombok, Sundancer Residences & Villas Lombok, Louis Kienne Resort Senggigi, Amber Lombok Beach Resort, Dream Hotel

Viimeksi varatut hotellit Kecamatan JONGGAT
ebookersn tarkistamat arvostelut