Jos etsit ylellisyyttä paeta veden, Pariisi Mango on saaren helmi. Jimmyn Pariisin viimeisin mango -niminen niminen ylellinen nahkaistuin kuljettaa sinut rikkaiden ja kuuluisien elämäntapaan. Nauti saaren elämää omassa keidas syrjässä hälinästä Vanhankaupungin yksityinen ranta perääntyä, jossa oma yksityinen lämmitetty uima-allas. Ylelliset kalusteet ja tilavat sisätilat keskittynyt laaja vesi näkymät täydellisesti kohteliaisuus kaunis ulkotiloihin. Hidasta, rentoutua ja valmistautua elämän, miten se pitäisi olla Pariisissa Mango.
*** Tämä koti on saatavilla vuokranantajan kuukauden mukaisesti paikallisten määräysten tiukasti kaupunki Key West. Vähimmäisvuokra on 28 yötä.
SIJAINTI: Tämä koti sijaitsee Key Coven porteilla, yksinomaisella rantakadulla asuinalueilla. Etuisuuksia tämän vähän tunnettu sijainti ovat monet: kävelyetäisyydellä olennaiseen, Publix ruokakauppaan ja suurin ostoskeskus saarella, samalla kun yhä piilossa omassa rauhallisessa ympäristössä. Jännitystä keskustan Vanhakaupunki on vain muutaman minuutin päässä autolla, mopolla tai polkupyörällä. Tämä koti sisältää runsaasti off-street parking yksityiset autotallit.
OIKEALUE JA KEITTIÖ: Tämän kodin pääsisäänkäynti on maanpinnan yläpuolella olevien portaiden yläosassa. Tämä koti kohokohta on seinän lattiasta kattoon ulottuvat ikkunat päin veteen antamaan optimaalisen näkymää joka osa talon. Suuri avoin olohuone on tilava oleskelutila, jossa nahkasohva noin suuri HD taulu Smart TV. On ruokapöytä, jossa on istuimet 8: lle, ja lisäksi istuimet ovat keittiön baarissa valkoisilla nahkatuoleilla. Gourmet-keittiössä on modernit laitteet ja se on täysin varustettu kaikilla työkaluilla ja tarvikkeilla, joita voisi haluta tai tarvita. Liukulasiovet avautuvat leveälle ranta-alueelle, jossa on lisää tilaa kevyelle aterialle, kahville, lasilliselle viiniä tai vain veden äärellä.
MAJOITUKSET: Tässä kodeissa on kaksi isoa sviittiä, jotka molemmat sijaitsevat ylimmässä kerroksessa. Ensimmäisessä makuuhuoneessa on king-size-vuode, suuri taulu-HD-televisio ja kaunis kahden huoneen kylpyhuone, jossa on lasisuihku, suuri poreallas ja erillinen huone tiloille. Ensimmäisessä makuuhuoneessa on myös lattiasta kattoon ulottuvat lasiovet, jotka avautuvat ranta-parvekkeelle. Toinen Master Suite on alas päinvastainen käytävällä, Queen size-vuode ja kylpyhuone. Toisessa master-sviitissä on myös taulu-HD-TV, suuri vaatehuone ja liukulasiovi, josta pääsee ranta-parvekkeelle. Kolmas makuuhuone on vieressä toinen Master Suite, jossa yksi queen-vuode ja taulutelevisio. Ylimääräinen kylpyhuone sijaitsee hallissa portaiden vieressä ja vastapäätä kolmas makuuhuone. Pääkerroksessa on neljäsosa makuuhuone kaksi erillistä vuodetta, joka saumattomasti muuntaa king-vuode pyynnöstä. Tässä makuuhuoneessa on myös taulutelevisio ja koko kylpyhuone aulassa.
LANAI: Pohjakerroksessa on katettu ulkoterassi, jossa on mukava istua kuusi ja jossa on runsaasti tilaa viihdyttäville suurille lepotuoleille. Kun näkymät avovedessä ja vierailevat haikara trooppisella vehreys jotka ympäröivät takapiha, vieraasi nauttia luonnon loiston Pariisin Mango ja Key West on tarjota. Takapihalla on suuri grilli. Talon alapuolella on myös toinen katettu sisä- / ulkotila pelaamiseen, lisäsäilytykseen jne.
TAVARAT: Pesukone ja kuivausrumpu, Keskuslämmitys ja ilmastointi, kattotuulettimet, Off-Street-pysäköinti autotalli & ajotieltä, taulutelevisio state-of-art Smart HD -televisiot kaikissa huoneissa ja tärkeimmät oleskelutilat, täysin varustetut kokin keittiöt Gourmet-laitteet, liinavaatteet ja pyyhkeet. Väliaikainen siivous pyynnöstä. Langaton nopea Internet-yhteys ja koko kaapeli on mukana. Lemmikit. Tähän majoituspaikkaan mahtuu 8-10 aikuista.