Gateway Lodge 5025 on tilava studio, joka sijaitsee lyhyen kävelymatkan päässä kuljetusmatkasta hisseille! Nauti ollessasi lähellä River Run Villagea, maanalaista katettua pysäköintialuetta ja pääsy uima-altaalle ja porealtaalle majoittuessasi tähän mahtavaan kiinteistöön!
Tupa
Tilava, tehokkaasti suunniteltu kiinteistö, jossa on ylimääräinen kaappitila ja huone neljälle hengelle. Mukana kaapeli taulutelevisioon ja nopeaan Internetiin. Suurempi kuin useimmat Keystone hotellit. On suuri sänky sekä vuodesohva.
Keittokomero
Huoneessa on pesuallas, 1/4 kokoinen jääkaappi, mikroaaltouuni, kahvipannu ja leivänpaahdin.
Kylpyhuone
Varusteluun kuuluu täysi kylpyamme ja suihku. Kylpyhuoneesi on samanlainen kuin monet Keystone hotellit. Hiustenkuivaaja on yksikössä avuksesi.
Pysäköinti
Pysäköintiä ei ole osoitettu pysäköintihalliin, vain yksi ajoneuvo per huoneisto voi pysäköidä autotallissa. Ylivuotopysäköinti on saatavilla Hunki Dori, Gold Bug, Mountain House A, B, D, E -maksuilla. Ilmainen ilmapysäköinti on saatavilla Keystone Lodge and Spa Lot -konferenssikeskuksen lähellä.
Lyhytaikainen vuokralupa # on BCA-71624