Varaa Hotellit ilmaisella aamiaisella kohteessa Koblenz
Koblenz: Hotellit ilmaisella aamiaisella − tarkista saatavuus
Tänä iltana
Tarkista kohteen Koblenz hinnat täksi illaksi eli 25. huhtik. - 26. huhtik.Huomisiltana
Tarkista kohteen Koblenz hinnat huomisillaksi eli 26. huhtik. - 27. huhtik.Suosituimmat Hotellit ilmaisella aamiaisella Koblenz

Hotel Continental
Bahnhofplatz 1, Koblenz, Rhineland Palatinate
Hotel Continental sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Pyhän Martinin kappeli. Majoituspaikka tarjoaa asiakkailleen esimerkiksi ilmaisen aamiaisen, ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa ja kokoushuoneen.
Aamiainen sisältyy hintaan
Lemmikkiystävällinen

Hotel Stein
Mayener Str. 126, Koblenz
Hinta on 115 € per yö
115 €
sisältää verot ja maksut
26.4.–27.4.
Hotel Stein sijaitsee ostoskeskuksen yhteydessä ja lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Keisari Franzin linnoitus. Majoituspaikassa on saatavilla ilmainen Wi-Fi yleisissä tiloissa, ilmainen omatoiminen pysäköinti ja ravintola.
Pysäköinti sisältyy hintaan
Ilmainen Wi-Fi
Etkö löydä etsimääsi?
Näytä kaikki saatavilla olevat majoituspaikat kohteessa Koblenz
Näytä kaikki majoituspaikatAlin löytämämme hinta viimeisten 24 tunnin aikana 1 yölle ja 2 aikuiselle. Hinnat ja saatavuus voivat muuttua. Muita ehtoja saatetaan soveltaa.
Koblenz: Hotellitiedot
Majoitukset | 2 462 |
---|---|
Halvin hinta | 115 € |
Korkein hinta | 115 € |
Suositut hotellit | Hotel Continental, Hotel Stein |
Lisää majoitusvaihtoehtoja
Lähialueen hotellit
Hotellit lähellä…
Hotellit tähtiluokituksen mukaan
Suositut lentoreitit kohteeseen Koblenz
Suosituimpia
Hotellit
Lennot