Hotellit La Hoya
Vertaa 282 halpaa hotellia ja majoitusta alkaen 37 €
Valitse yli 1,000,000 uniikista hotellista, asunnosta & huvilasta ympäri maailman
Saat parhaan hinnan ebookersin hintatakuun ansiosta
Ilmainen peruutus useimmissa hotelleissa, kun varaat ebookersilta!*
La Hoya: Tarkista hotellien saatavuus
Varatuimmat hotellit ja majoitukset La Hoya

El Balcón del Pueblo

Maalaistalo La Covatilla Refuge I, II, III ja IV *** 4-6 hengelle

Maalaistalo Refugio La Covatilla I 8-11 neliöt

Hotel Izán Puerta de Gredos

Hotel Entredos

La Casona de Valfrío

Hospedium Hotel La Fuente

Hotel Spa Sinagoga

Hostel El Lago Caceres

Hostal El Descanso Del Emperador

Albergue Turistico La Casa de Mi Abuela - Hostel

Hotel Rural El Molino

Casa Rural Parada Real

Complejo Roma

Parador De Jarandilla De La Vera
Kohteen La Hoya hotellit
Harkitsetko retkeä kohteeseen La Hoya? Jos haluat löytää majoituspaikan, joka on lähellä nähtävyyksiä, voit antaa lomapäiväsi ja käyttää hakutulosten vieressä olevia suodattimia löytääksesi tällaisen hotellin. Voit valita 8 hotellista ja muusta majoituspaikasta kohteessa La Hoya löytääksesi itsellesi sopivan yöpymispaikan.
Suosittuja hotelleja ja muita majoitusvaihtoehtoja kohteessa La Hoya
Kun etsit itsellesi sopivaa yöpymispaikkaa kohteessa La Hoya, voit löytää ebookersin sivustolta hotellin, joka tarjoaa palveluja kuten internetyhteyden, ilmaiset lentokenttäkuljetukset tai uima-altaan. Voit hyödyntää suodattimia rajataksesi hakuasi, jotta näet vain sinulle tärkeät palvelut, kuten ilmastoinnin ja huoneessa olevan keittiön.
Nämä kohteen La Hoya majoitusliikkeet ovat suosittuja asiakkaiden keskuudessa niiden uima-altaiden takia:
- Maaseudun talo La Covatilla Refuge I, II, III ja IV *** 5-7 paikkaa
- Suurille Ryhmille 23-32 Henkilöä + Lähellä Covatillaa
- Mökki La Covatilla IV Refuge *** 6 hengelle
Matkailijat, jotka yöpyivät tässä kohteen La Hoya hotellissa, pitivät paikan päällä olevasta kuntokeskuksesta:
- Maaseudun talo La Covatilla Refuge I, II, III ja IV *** 5-7 paikkaa
Kohteeseen La Hoya tutustuminen
La Hoya tarjoaa mielenkiintoista tekemistä ja nähtävää. Suosittuihin nähtävyyksiin kohteessa La Hoya ja sen lähellä kuuluu:
- Sierra de Béjar - La Covatilla
- Balneario Baños de Montemayor -kylpylä
- Museo de la Moto y El Coche Clásico
- El Nogalónin luonnonallas
- Lumottu maurilainen linna
- Garganta de los Infiernosin luonnonsuojelualue
- Los Pilones
Milloin on paras aika vierailla kohteessa La Hoya?
Jos mietit parasta mahdollista aikaa vierailla kohteessa La Hoya, saatat hyötyä näistä vuodenajan säätä koskevista tiedoista lomaasi suunnitellessasi. Elokuu ja heinäkuu ovat yleensä lämpimimmät kuukaudet kohteessa La Hoya, kun taas kylmimmät kuukaudet ovat yleensä tammikuu ja helmikuu. Lokakuu ja joulukuu ovat sateisimmat kuukaudet, kun taas heinäkuu ja elokuu ovat kuivimmat.
Tässä on yleiskatsaus kohteen keskimääräiseen sademäärään ja lämpötilaan:
- Keskimääräinen lämpötila päivisin tammikuusta maaliskuuhun on 16 °C ja öisin 3 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 259 mm.
- Jos vierailet huhtikuun ja kesäkuun välisenä aikana, voit odottaa keskimääräisen lämpötilan olevan 29 °C päivisin ja 8 °C öisin. Keskimääräinen sademäärä tänä aikana on 133 mm.
- Keskimääräinen lämpötila heinäkuusta syyskuuhun on päivisin 34 °C ja öisin 16 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 61 mm.
- Keskimääräinen lämpötila päivisin lokakuusta ja joulukuuhun on 23 °C ja 5 °C öisin. Kauden keskimääräinen sademäärä on 376 mm.
- Vuosittainen keskimääräinen sademäärä kohteessa La Hoya on 829 cm.
La Hoya: Hotellitiedot
Majoitukset | 282 |
---|---|
Halvin hinta | 37 € |
Korkein hinta | 80 € |
Suositut hotellit | El Balcón del Pueblo, Maalaistalo La Covatilla Refuge I, II, III ja IV *** 4-6 hengelle, Maalaistalo Refugio La Covatilla I 8-11 neliöt , Hotel Izán Puerta de Gredos, Hotel Entredos, La Casona de Valfrío, Hospedium Hotel La Fuente, Hotel Spa Sinagoga, Hostel El Lago Caceres, Hostal El Descanso Del Emperador, Albergue Turistico La Casa de Mi Abuela - Hostel, Hotel Rural El Molino, Casa Rural Parada Real, Complejo Roma, Parador De Jarandilla De La Vera |