Tämä on moderniin tyyliin omakotitalo, jossa iso oleskelutila / ruokailutila, 1 parivuode, 1 yhden hengen makuuhuone ja 2 erillistä vuodesohvaa oleskelutilassa lisävieraille tarvittaessa. Oleskelutila johtaa suurelle takaosaa katetulle terassille, jolla on pieni yksityinen lämmitetty uima-allas, uima-allas lämmitetään sähkölämpöpumpulla, jonka termostaatin säädin sammuu 28 asteessa. Puutarhaa ympäröi 8 - 12 jalkaa aita, joka tarjoaa sinulle ansaitsemasi yksityisyyden huvilalomalla. Kivi-BBQ on käytettävissä terassillasi. Huvilan edessä on oma pysäköintialue. Ulkopuolelta löytyy pesukone ja kuivausalue. Kylpyhuoneessa on kylpyamme suihkulla, wc, pesuallas ja bidee. Huvila on täysin varustettu 49 "taululla. ILMAINEN WIFI on myös. Kiitos.
Sijainti,
Kiinteistö sijaitsee siellä, missä Villan pitäisi olla, rauhallisella paikalla, rentouttavalla, mutta vain muutaman minuutin päässä Corralejon kaupungin keskustasta ja rannoista. Sijainti tarjoaa hyvät yhteydet muihin pohjoisen osiin, vain kymmenen minuutin ajomatkan päässä El Cotilon valkoisen hiekan laguunista, 5 minuutin päässä Corralejon kaupungista ja 5 minuutin päässä Corralejon päärannoista. Jos haluat olla kaupungin keskustassa, ehdotan sinulle pakettimatkaa, ei yksityistä huvilaa, sillä kaupungin huviloita on hyvin vähän ja erittäin kalliita. Villalomat tarjoavat kodin majoitusta kodin tyyliin yhdessä yksityisen ympäristön kanssa. Fuerteventuran lentokenttä sijaitsee saaren keskellä ja on noin 35 kt Corralejon päässä. Voimme järjestää tarvittaessa yksityisiä kuljetuksia 45 euron suuntaan.
Suosittelemme vuokraamaan auton huvila lomalle. Voit vuokrata pienen auton noin 120 eurolla viikossa, hieman vähemmän kahdella viikolla. Taksi lentokentältä Corralejoon olisi noin 100-120 paluu jopa 4 henkilölle, auto tarjoaisi sinulle hyvän pääsyn monille rannoille, kaupunkeihin ja kyliin, saari on erittäin suuri ja sillä on paljon tarjottavaa. Voimme tarjota yksityissiirtoja jopa 4 hengelle 90 euron paluuta varten, kysy meiltä, jos tämä on mitä haluaisit.
Kun haluat käydä huvilassa, jos haluat suunnata kaupunkiin, mutta et halua ottaa autoa, hanki bussi, vastapäätä hyvin varustetun supermarketin vieressä olevaa kiinteistöä on bussipysäkki, bussi tulee puolen tunnin välein ja matkustaa kaupunkiin hintaan 1:30, sen vain 6 minuuttia yhdellä suoralla tiellä, viimeinen bussi klo 8. 30pm. Jos ajat sisään, PYSÄKÖINTI ON ILMAINEN, joten jos sinulla on juoma, jätä auto ja hyppää aamulla bussiin mennäksesi ja saadaksesi se. Kävelenkö, monet asiakkaat ovat kävelleet kaupunkiin, ongelma on kävelyreittien puute kehitystyöstä tien varrella kaupunkiin, myös yöllä, kun olet poissa kehityksestä, jolla ei ole katuvaloja.
Toivottavasti nämä tiedot olivat hyödyllisiä.