Koko huoneisto on vain sinun ja muiden ryhmääsi kuuluvien jäsenten käytössä.
+Luxury Condo+UNL, Memorial Stadium, Arena, DTown
Enjoy a unique stylish experience at this Luxury Condo at the Post Lofts on the corner of 14th & P in Downtown Lincoln. Just 1 blk from UNL, near Memorial Stadium, Pinnacle Bank Arena, Nightlife, Dining, Shopping, Museums, not far from I-80 & LNK airport. This corner unit is directly above Chase Bank. These Historic Buildings have been completely restored with high-end finishes and have cool original advertising on the brick walls. Stay awhile 🩶
Tämä huoneistohotelli sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta University of Nebraska-Lincoln (yliopisto). Huoneistossa tarjoaa asiakkaiden käyttöön esimerkiksi 2 kylpyhuonetta ja pyykinpesukoneen.
Ilmastoitu huoneisto, jossa asiakkaille on tarjolla pyykinpesukone, 2 kylpyhuonetta ja suihku
Sijaitsee kivenheiton päässä kohteesta University of Nebraska-Lincoln (yliopisto) ja 9 minuutin kävelymatkan päässä kohteesta Memorial Stadium (stadion)
Majoittaja
Tafe Sup Bergo
Puhutut kielet
Englanti ja italia
Majoituspaikan palvelut/mukavuudet
Internet
Saatavilla huoneistossa: Wi-Fi
Makuuhuoneet
2 makuuhuonetta
Lakanat saatavilla
Kylpyhuone
2 kylpyhuonetta
Hiustenkuivaaja
Kylpyamme tai suihku
Pyyhkeet saatavilla
Saippua
Sampoo
Suihku
Vessapaperi
Pesulapalvelu
Pyykinpesukone
Ilmastointi ja lämmitys
Ilmastointi
Lämmitys
Lemmikit
Lemmikkejä ei sallita
Sopivuus/esteettömyys
Savuton majoituspaikka
Palvelut ja mukavuudet
Silitysrauta/-lauta
Turvallisuusominaisuudet
Häkävaroitin (majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa on häkävaroitin)
Savuvaroitin (majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa on savuvaroitin)
Käytännöt
Sisäänkirjautuminen
Sisäänkirjautuminen alkaa klo 16.00
Sisäänkirjautujien alaikäraja – 18
Uloskirjautuminen
Uloskirjautuminen ennen klo 10.00
Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:
Saat majoittajalta ohjeet sisään- ja uloskirjautumiseen sähköpostitse.
Lemmikit
Lemmikkejä ei sallita
Lapset ja varavuoteet
Lapset ovat tervetulleita.
Tärkeää tietoa
Hyvä tietää
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi yksityinen majoittaja (eli taho, joka ei toimi kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa). EU:n kuluttajansuojalaki, mukaan lukien peruutusoikeus, ei koske tätä varausta. Yksityisen majoittajan määrittämä peruutuskäytäntö koskee varaustasi.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Juhlien ja tapahtumien (kuten perhejuhlat, syntymäpäiväjuhlat ja häät) järjestäminen on sallittua majoituspaikassa; enimmäisosallistujamäärä: 30
Majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa on häkävaroitin
Majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa on palovaroitin
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi kumppanimme Vrbo. Saat Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit muuttaa varaustasi tai peruuttaa sen.
Saat majoittajalta sisään- ja uloskirjautumisohjeet sähköpostitse. Saat myös Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit hallinnoida varaustasi.
+Luxury Condo+UNL, Memorial Stadium, Arena, DTown – arvostelut
Arvostelut
10
Poikkeuksellisen hyvä
Kaikki näytetyt arvostelut ovat peräisin oikeilta asiakkailta. Vain meidän kauttamme majoituksen varanneet matkailijat voivat lähettää arvostelun. Tarkistamme arvostelut ohjeidemme mukaisesti ja julkaisemme kaikki arvostelut, niin positiiviset kuin negatiiviset.LisätietojaAvautuu uuteen ikkunaan
Arvosana 10 - Loistava. 2 kautta 2 arvostelua
10–Loistava
2
Arvosana 8 - Hyvä. 0 kautta 2 arvostelua
8–Hyvä
0
Arvosana 6 - OK. 0 kautta 2 arvostelua
6–OK
0
Arvosana 4 - Huono. 0 kautta 2 arvostelua
4–Huono
0
Arvosana 2 - Hirveä. 0 kautta 2 arvostelua
2–Hirveä
0
10/10
Siisteys
Arvostelut
10/10 Loistava
Austin P.
5.12.2024
Hyvää: Siisteys
Clean and convenient
10/10 stay. Highly recommend. Will be back.
Austin P.
Yöpyi 2 yötä marraskuussa 2024
10/10 Loistava
William K.
9.11.2024
Hyvää: Siisteys
Game day stay
Great property, awesome place to stay for a husker game!