Hotellit Løken
Vertaa 39 halpaa hotellia ja majoitusta alkaen 72 €
Valitse yli 1,000,000 uniikista hotellista, asunnosta & huvilasta ympäri maailman
Saat parhaan hinnan ebookersin hintatakuun ansiosta
Ilmainen peruutus useimmissa hotelleissa, kun varaat ebookersilta!*
Løken: Tarkista hotellien saatavuus
Varatuimmat hotellit ja majoitukset Løken

Thon Hotel Arena

Scandic Lillestrøm

Scandic Brennemoen

Thon Hotel Lillestrøm

KM Rentals - Lillestrøm City

LUX Hotel Apartments Lillestrøm

Losby Gods

Roemskog Spa & Resort-Unike Hoteller

Høland Gaardsmotell

Lovely home in Enebakk with WiFi

5 bedroom lovely home in Trøgstad

Modern Apartment in Fetsund /Lillestrøm

Demims Apartments Lillestrøm - Central apartment-free parking-10mins from Oslo S

KM Rentals

Scandpoint Apatment: Exquisite & Homely Flat, free Parking in Lillestrom Center
Kohteeseen Løken tutustuminen
Løken tarjoaa mielenkiintoista tekemistä ja nähtävää. Suosittuihin nähtävyyksiin kohteessa Løken ja sen lähellä kuuluu:
- Fetsund Lenser
- Blaker Skanse
- Sandstangen
Kun suunnittelet lomaasi kohteessa Løken, voit varata ebookersin kautta myös sopivat lennot kohteeseen Gardermoenin lentokenttä (OSL). Voit rajata hakuasi välilaskujen, lentoyhtiön tai lähtöajan mukaan löytääksesi tarpeitasi vastaavan vaihtoehdon.
Milloin on paras aika vierailla kohteessa Løken?
Jos harkitset parasta mahdollista aikaa matkustaa kohteeseen Løken, saatat hyötyä näistä vuodenajan säätä koskevista tiedoista matkaa suunnitellessasi. Heinäkuu ja kesäkuu ovat yleensä lämpimimmät kuukaudet kohteessa Løken, kun taas kylmimmät kuukaudet ovat yleensä tammikuu ja helmikuu. Heinäkuu ja elokuu ovat sateisimmat kuukaudet, kun taas huhtikuu ja helmikuu ovat kuivimmat.
Tässä on katsaus kohteen keskimääräiseen sademäärään ja lämpötilaan:
- Keskimääräinen lämpötila päivisin tammikuusta maaliskuuhun on 3 °C ja öisin -6 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 150 mm.
- Jos vierailet huhtikuun ja kesäkuun välisenä aikana, voit odottaa keskimääräisen lämpötilan olevan 19 °C päivisin ja 1 °C öisin. Keskimääräinen sademäärä tänä aikana on 213 mm.
- Keskimääräinen lämpötila heinäkuusta syyskuuhun on päivisin 21 °C ja öisin 8 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 313 mm.
- Keskimääräinen lämpötila päivisin lokakuusta ja joulukuuhun on 9 °C ja -4 °C öisin. Kauden keskimääräinen sademäärä on 202 mm.
- Keskimääräinen sademäärä vuodessa kohteessa Løken on 878 cm.
Løken: Hotellitiedot
Majoitukset | 39 |
---|---|
Halvin hinta | 72 € |
Korkein hinta | 186 € |
Suositut hotellit | Thon Hotel Arena, Scandic Lillestrøm, Scandic Brennemoen, Thon Hotel Lillestrøm, KM Rentals - Lillestrøm City, LUX Hotel Apartments Lillestrøm, Losby Gods, Roemskog Spa & Resort-Unike Hoteller, Høland Gaardsmotell, Lovely home in Enebakk with WiFi, 5 bedroom lovely home in Trøgstad, Modern Apartment in Fetsund /Lillestrøm, Demims Apartments Lillestrøm - Central apartment-free parking-10mins from Oslo S, KM Rentals, Scandpoint Apatment: Exquisite & Homely Flat, free Parking in Lillestrom Center |
Viimeksi varatut hotellit Løkenebookersn tarkistamat arvostelut
