Tervetuloa sateenkaaritaloon, ihanaan omakotitaloon, joka tarjoaa 3 makuuhuonetta, 3 kylpyhuonetta ja taaperoystävällisiä tiloja vain 500 metrin päässä 7 km: n hiekkarannoilta ja mereltä ja 500 metrin päässä paikallisista palveluista.
- Pohjakerroksessa on tilava avoin oleskelutila ruokailutila, moderni täysin varustettu keittiö, makuuhuone kylpyhuoneella, toinen makuuhuone ja toinen kylpyhuone.
- Ensimmäisessä kerroksessa, josta pääsee ulkoportaikkoon, on oleskelutila ja keittiö, vielä yksi makuuhuone suurella aurinkoterassilla ja kylpyhuone.
- Huvilassa on 4 kt: n taulutelevisio, joka näyttää kaikki Ison-Britannian televisiokanavat. Täysi Sky-paketti sisältää urheilua ja elokuvia. Paketissa on myös paljon lapsia ja musiikkikanavia. Myös WiFi on käytettävissä.
- Ulkopuolella on suuret terassit ja aurinkoa vievät oleskelualueet, jotka ovat täydellisiä rentoutumiseen ja nauttimiseen espanjalaisesta auringonpaisteesta ympäri vuoden.
- Huvila sijaitsee keskeisellä paikalla tontilla, joka antaa aurinkoa ja varjoa kaikkialle päivälle, mikä tekee siitä täydellisen auringon ystäville ja tarjoaa varjoalueita lasten leikkiä varten.
- Ulkotilassa on valikoima ruokapöytä ja tuolia, aurinkotuoleja ja istuimia sekä BBQ, jotta vierailustasi tulee rentouttavaa.
- Huvila on hiljattain kunnostettu ja kalustettu kaikkialla.
- Pinnasänky, syöttötuoli ja sängyn vartija ovat saatavilla nuoremmille perheenjäsenille.
Huvila sijaitsee rauhallisella, mutta keskeisellä paikalla, vain muutaman minuutin päässä keskusaukiosta, josta löytyy supermarketteja, kauppoja, kahviloita, ravintoloita, pankkeja. Etu on vain muutaman minuutin kävelymatkan päässä merestä ja lasten leikkialueista.