Hotellit Los Ballesteros

Vertaa 53 halpaa hotellia ja majoitusta alkaen 86 €

Valitse yli 1,000,000 uniikista hotellista, asunnosta & huvilasta ympäri maailman

Saat parhaan hinnan ebookersin hintatakuun ansiosta

Ilmainen peruutus useimmissa hotelleissa, kun varaat ebookersilta!*

Los Ballesteros: Tarkista hotellien saatavuus

Varatuimmat hotellit ja majoitukset Los Ballesteros

Etkö löydä etsimääsi?
Näytä kaikki saatavilla olevat majoituspaikat kohteessa Los Ballesteros
Näytä kaikki majoituspaikat
Alin löytämämme hinta viimeisten 24 tunnin aikana 1 yölle ja 2 aikuiselle. Hinnat ja saatavuus voivat muuttua. Muita ehtoja saatetaan soveltaa.

Milloin on paras aika vierailla kohteessa Los Ballesteros?

Jos harkitset parasta mahdollista aikaa matkustaa kohteeseen Los Ballesteros, saatat hyötyä näistä vuodenajan säätä koskevista tiedoista matkaa suunnitellessasi. Heinäkuu ja elokuu ovat yleensä lämpimimmät kuukaudet kohteessa Los Ballesteros, kun taas kylmimmät kuukaudet ovat yleensä tammikuu ja helmikuu. Huhtikuu ja joulukuu ovat sateisimmat kuukaudet, kun taas heinäkuu ja elokuu ovat kuivimmat.

Tässä on katsaus kohteen keskimääräiseen sademäärään ja lämpötilaan:

  • Keskimääräinen lämpötila päivisin tammikuusta maaliskuuhun on 16 °C ja öisin 2 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 133 mm.
  • Jos vierailet huhtikuun ja kesäkuun välisenä aikana, voit odottaa keskimääräisen lämpötilan olevan 30 °C päivisin ja 7 °C öisin. Keskimääräinen sademäärä tänä aikana on 104 mm.
  • Keskimääräinen lämpötila heinäkuusta syyskuuhun on päivisin 35 °C ja öisin 16 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 44 mm.
  • Keskimääräinen lämpötila päivisin lokakuusta ja joulukuuhun on 23 °C ja 4 °C öisin. Kauden keskimääräinen sademäärä on 163 mm.
  • Vuosittainen keskimääräinen sademäärä kohteessa Los Ballesteros on 445 cm.

Los Ballesteros: Hotellitiedot

Majoitukset
53
Halvin hinta
86 €
Korkein hinta
498 €
Suositut hotellit
La casa del médico - Hostería rural, Pension Los Molinos, Itsepalvelu Los Laureles 2 17 hengelle, Maalaistalo (täysi vuokra) Fuenterabit 6 hengelle, Täysi vuokra 6-15 hengelle., Itsepalveluperiaatteella Las Melias 20 hengelle, Pago Del Vicario, Villalemar Alojamiento Rural 5 Estrellas, Casa Rural La Gospa, in Urda, cozy, fireplace, barbecue, Ping pong table., Room 1 with double bed - La Dehesa, Rural House La Alcazaba | the oak, An architectural gem in Las Tablas de Daimiel, Charming rural house with 5 apartments, swimming pool and barbecue., Rural house, in the surroundings of the Cabañeros National Park (pet friendly). , Ecolodge Cabañeros