Hotellit Lottorf
Vertaa 1 926 halpaa hotellia ja majoitusta alkaen 94 €
Valitse yli 1,000,000 uniikista hotellista, asunnosta & huvilasta ympäri maailman
Saat parhaan hinnan ebookersin hintatakuun ansiosta
Ilmainen peruutus useimmissa hotelleissa, kun varaat ebookersilta!*
Lottorf: Tarkista hotellien saatavuus
Varatuimmat hotellit ja majoitukset Lottorf

Hotel Alter Kreisbahnhof

Hotel ConventGarten

Romantik Hotel Waldschlösschen

Hotel BeachSide

Apartments im Kaffeehaus Heldt

Hotel Heidehof Garni

Haus im Ländlichen Garten für Familien Auch mit Hund

Ferienwohnung auf dem Lande

Hotel Seeblick am Sankelmarker See

Heldts Apartment-Hotel

ONNO Hotel by Norman

Lomatalo jopa 14 henkilöä, ryhmät, juhlat, perheet, itsenäinen, Kappeln, Itämeri

viihtyisä skandinaavinen hirsimökki rauhallisella paikalla suurella tontilla

RED Inge Jandt - Kahden hengen huone Jandt
Kohteen Lottorf hotellit
Lottorf on loistava vierailukohde, mutta jos majoituksen löytäminen on vaikeaa ja sinun tarvitsee löytää jokin toinen vaihtoehto, nämä lähistöllä sijaitsevat kaupungit saattavat tarjota sopivia vaihtoehtoja.
- 19 hotellia kohteessa Oberselk
- 2 hotellia kohteessa Jagel
- 22 hotellia kohteessa Selk
Kohteeseen Lottorf tutustuminen
Lottorf tarjoaa mielenkiintoista tekemistä ja nähtävää. Suosittuihin nähtävyyksiin kohteessa Lottorf ja sen lähellä kuuluu:
- Viikinkimuseo Haithabu
- Schloss Gottorf
- Schleswig-Holstein Landesmuseum
- Gottorf Castle
- Holm-Museum
- Schleswigin tuomiokirkko
- Vanha kaupungintalo
Milloin on paras aika vierailla kohteessa Lottorf?
Jos mietit parasta mahdollista aikaa vierailla kohteessa Lottorf, saatat hyötyä näistä vuodenajan säätä koskevista tiedoista lomaasi suunnitellessasi. Elokuu ja heinäkuu ovat yleensä lämpimimmät kuukaudet kohteessa Lottorf, kun taas kylmimmät kuukaudet ovat yleensä tammikuu ja helmikuu. Elokuu ja heinäkuu ovat sateisimmat kuukaudet, kun taas huhtikuu ja maaliskuu ovat kuivimmat.
Tässä on yleiskatsaus kohteen keskimääräiseen sademäärään ja lämpötilaan:
- Keskimääräinen lämpötila päivisin tammikuusta maaliskuuhun on 8 °C ja öisin 0 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 173 mm.
- Jos vierailet huhtikuun ja kesäkuun välisenä aikana, voit odottaa keskimääräisen lämpötilan olevan 19 °C päivisin ja 4 °C öisin. Keskimääräinen sademäärä tänä aikana on 187 mm.
- Keskimääräinen lämpötila heinäkuusta syyskuuhun on päivisin 21 °C ja öisin 11 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 230 mm.
- Keskimääräinen lämpötila päivisin lokakuusta ja joulukuuhun on 13 °C ja 1 °C öisin. Kauden keskimääräinen sademäärä on 205 mm.
- Keskimääräinen sademäärä vuodessa kohteessa Lottorf on 795 cm.
Lottorf: Hotellitiedot
Majoitukset | 1 926 |
---|---|
Halvin hinta | 94 € |
Korkein hinta | 179 € |
Suositut hotellit | Hotel Alter Kreisbahnhof, Hotel ConventGarten, Romantik Hotel Waldschlösschen, Hotel BeachSide, Apartments im Kaffeehaus Heldt, Hotel Heidehof Garni, Haus im Ländlichen Garten für Familien Auch mit Hund, Ferienwohnung auf dem Lande, Hotel Seeblick am Sankelmarker See, Heldts Apartment-Hotel, ONNO Hotel by Norman, Lomatalo jopa 14 henkilöä, ryhmät, juhlat, perheet, itsenäinen, Kappeln, Itämeri, viihtyisä skandinaavinen hirsimökki rauhallisella paikalla suurella tontilla, RED Inge Jandt - Kahden hengen huone Jandt, Fantastic Schleiblick rauhallisella paikalla |
Viimeksi varatut hotellit Lottorfebookersn tarkistamat arvostelut
