Varaa Ekologiset hotellit kohteessa Maarianhamina
Maarianhamina: Ekologiset hotellit − tarkista saatavuus
Suosituimmat Ekologiset hotellit Maarianhamina
![Hotell Arkipelag](https://images.trvl-media.com/lodging/1000000/980000/972800/972789/de97c9e1_y.jpg?impolicy=fcrop&w=420&h=224&q=medium)
Hotell Arkipelag
Strandgatan 35, Mariehamn
The price is 114 € per night
114 €
sisältää verot ja maksut
11.2.–12.2.
Hotell Arkipelag on saanut hyvää palautetta majoituspaikan yleiskunnosta. Majoituspaikka sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Ahvenanmaan itsehallintotalo. Majoituspaikka tarjoaa asiakkailleen esimerkiksi ilmaisen aamiaisen, ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa ja 3 ravintolaa.
Uima-allas
Aamiainen sisältyy hintaan
Lowest nightly price found within the past 24 hours based on a 1 night stay for 2 adults. Prices and availability subject to change. Additional terms may apply.
Maarianhamina: Hotellitiedot
Majoitukset | 25 |
---|---|
Halvin hinta | 114 € |
Korkein hinta | 114 € |
Suositut hotellit | Hotell Arkipelag |
Viimeisimmät hotelliarvostelut kohteessa Maarianhaminaebookers verified reviews
![Hotell Arkipelag](http://images.trvl-media.com/lodging/1000000/980000/972800/972789/969dfa26_y.jpg)
Hotell Arkipelag
5/5 Excellent
Eeppinen aamiainen ja ihana parveke
"Vau, tätä aamupalaa tulemme muistelemaan pitkään! Ensinnäkin sitä tarjoiltiin klo 11 saakka, mikä on iso plussa. Tuotteet olivat erittäin laadukkaita ja paljon paikallista väriä oli nähtävillä. Lohi oli todella maukasta ja mehevää. Ihanaa kun oli ahvenanmaalaista omenamehua. Pannukakku kruunasi kaiken. Välillä uusia tuotteita tuotiin vähän hitaasti tyhjien tilalle, mutta se ei hirveästi haitannut.
Ginibaari oli hauska kokemus ja hienosti sisustettu. Huoneessa oli ihana parveke. Saippuat ja shampoot olivat todella laadukkaita.
Iloinen yllätys oli se, että saimme ladata sähköautoa maksutta.
Superkiitos jääpalakoneesta kerroksessamme!
Kaiken kaikkiaan vierailu ylitti odotuksemme. "
A verified traveller stayed at Hotell Arkipelag
Posted 3 months ago