Huvilamme tarjoaa erinomaisen majoituksen, joka on kunnostettu kokonaan ilman kustannuksia. Sitä ympäröivät maisemoidut puutarhat ja olemme asentaneet uima-altaan, jossa on lasten allasalue. (Huomaa, että uima-allas ei ole käytettävissä loka-toukokuussa). Avaamme sen yleensä 1. toukokuuta.
Sisäisesti olemme luoneet 6 kaunista makuuhuonetta, joissa kaikissa on yksilöllinen luonne. Keittiö on kokonaan uusittu kaikilla laitteilla, ja siellä on oleskelutila, jossa on taulutelevisio, DVD, satelliitti ja Hi-Fi, ja sisäinen ruokailutila, joka johtaa kauniille parvekkeelle, jossa on aurinkoteatteri ulkokäyttöön, josta on näkymät yli Lac de Thau Setestä Canidi du Midin ja Medin sisäänkäynnille. Huvilassa on ainutlaatuisen kätevä sijainti vain 5 minuutin kävelymatkan päässä kylän keskustassa sijaitsevista ravintoloista ja vanhasta satamasta. Hotelli sijaitsee tiellä päärannoille
Palvelut paikan päällä: Liinavaatteet ja pyyhkeet sisältyvät vuokraan, ja ne toimitetaan saapumispäivänä. Wi-Fi sisältyy myös vuokraasi hintaan.
BBQ: Asiakkaiden käytettävissä on BBQ ja ruokailutila terassilla.