Beachside One 4104, kauniisti sisustettu rantahotelli, on vastaus lomasi täydelliseen nautintoon. Uusi sohva, uusi tuoli, uusi matto lisäsi kauneutta tänä kesänä! Kuvia ei ole vielä ladattu. Tämä 10. kerroksen Beachside I condo ominaisuuksia 1177 neliömetriä, jossa yhdistyvät tyylikäs ympäristö, rauhallinen asetus ja koskematon Persianlahden näkemyksiä l Sijaitsee maailmanluokan Sandestin Resort, kun kirjoitat yksikkö arvostat sen ainutlaatuisuus ymmärtää tämä tarjoaa niin paljon enemmän kuin eväste leikkurin kokemus.
Uusia kuvia on tulossa, josta näkyy uusi sohva, uusi tuoli, uusi matto ja uudet kaihtimet toisessa makuuhuoneessa.
4104 Beachside-hotellissa on 2 makuuhuonetta, joissa molemmissa on king-size-vuoteet; 2 kylpyhuonetta, yksi suihkukaappi ja toinen amme / suihku yhdistelmä.
Täysin varustettu keittiö, jossa on upouusi ruostumattomasta teräksestä valmistetut laitteet, pesukone / kuivausrumpu, ilmainen WIFI, ilmainen raitiovaunupalvelu ja 2 rantatuolia ja sateenvarjo laitteessa täydentävät kuvan.
PETS SALLITUT DEC.-FEB MONTHLY ONLY.
Beachside I vain meni läpi ulkoisen päivityksen upea uusi aula näyttää ja kaikki parvekkeet refinished. Uima-allas, jossa on kylpytynnyri, grillit, jotka nauttivat uima-altaalta, ja yksityinen kävelytie rannalle viimeistelev��t täydellisen loman.
Suuri uima-allas, poreallas, auringonottoalue. BBQ-grillit ja piknik-pöydät ovat käytettävissä uima-altaalla (ensiksi tullutta palvella) ja yksityiset portit rannalle.
TÄMÄ ON VACATION, MILLÄ MUISTIA ON TEHDYT!
DESTIN MEMORIES on itsenäinen yritys, joka ei ole sidoksissa, sponsoroinut tai liittynyt mihinkään yhteisöön, joka sisältää sanan "Sandestin". Mahdollista käyttöä tai viittausta sanaan "Sandestin" käytetään tosiasiallisesti, jotta maantieteellisesti tunnistetaan kiinteistö tai sijainti ja ei ehdoteta mitään yhteyttä SANDESTIN®-merkkituotteeseen, tuotteeseen tai palveluun.