Koko loma-asunto

Lakefront, POOL @ Seascape Resort + ILMAINEN VIP-etu ja 100 dollaria LiveWell30A -luottoa!

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Majoituspaikan Lakefront, POOL @ Seascape Resort + ILMAINEN VIP-etu ja 100 dollaria LiveWell30A -luottoa! valokuvagalleria

Ulkoalueet
3 makuuhuonetta
Oleskelualue
Jääkaappi, mikroaaltouuni, uuni, kahvin-/teenkeitin
Sekalaista

Arvostelut

9,4 kautta 10.
Poikkeuksellisen hyvä

Koko koti

3 makuuhuonetta2 kylpyhuonetta8 henkilöä

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Keittiö

Tutustu alueeseen

Map
Miramar Beach, Florida
  • Miramar Beach
    ‪4 min kävelymatka‬
  • Seascape Resortin golfkenttä
    ‪14 min kävelymatka‬
  • The Emerald Sanctuary
    ‪6 min ajomatka‬
  • Destin, Florida (DSI-Destin-Fort Walton Beachin lentokenttä)
    ‪15 min ajomatka‬

Huonevaihtoehdot

Tietoja majoituspaikasta

Kokonaan sinun

Koko koti on vain sinun ja muiden ryhmääsi kuuluvien jäsenten käytössä.

Lakefront, POOL @ Seascape Resort + ILMAINEN VIP-etu ja 100 dollaria LiveWell30A -luottoa!

* Huomaa, että sesongit voivat vaatia 6-7 yötä, muuten vähintään 3 yötä ympäri vuoden.
*** UUSI vuokrausohjelmaan ***


Seascape Lakefront Villa 136, joka sijaitsee Seascape Resortissa, on valoisasti sisustettu kaksikerroksinen loma-asuntola, joka varmistaa, että olet parhaassa tuulessa lomallesi täällä Destinissa, FL! Useita uima-altaita (kausiluonteisesti lämmitetty), upea näköala Stewart -järvelle ja vain muutaman askeleen päässä rannalta valkoisesta hiekasta ja smaragdinvihreästä vedestä. Tämä Destinissä sijaitseva loma-asunto tarjoaa täydellisen lomapaikan kaikkina vuodenaikoina! Järvi on varustettu kaloilla ja muulla vesieläimellä, joten saatat vain kävellä ankanpoikanen kanssa ystävälle loman loppuun mennessä! Tulet rakastumaan myös keinutuoliin, jotka sijaitsevat yksityisellä suojatulla terassilla heti päällikön vieressä. Tässä kaksikerroksisessa 3 makuuhuoneen ja 2 kylpyhuoneen mökissä on täydellinen keittiö ja ruokailutila, johon mahtuu 6. Tämä loma-asunnon mökki on varustettu myös pesukoneella / kuivausrummulla ja kaksinkertaisella seulotulla kuistilla molemmissa kerroksissa ja nukkuu 8 mukavasti.


Saavuttuaksesi tämän loma-asunnon Destinissä, Seascape Lakefront Villa 136, huomaat heti kaikki kirkkaat värit ja luonnollisen valaistuksen, joka täyttää huoneet. Tilava olohuone tarjoaa pääsyn omaan suojattuun patioon, josta on rauhallinen näköala järvelle, HDTV ja kuningatar vuodesohva sekä runsaasti mukavia istuimia. Keittiö on täysin varustettu laitteilla ja kaikella, mitä tarvitset valmistaaksesi kotiruokaa. Kaksi baarijakkaraa seuraa aamiaisbaariin lisäistuinten istumista varten. Makuuhuoneessa on king-sviitti toisessa kerroksessa, josta on pääsy turvatulle yksityiselle parvekkeelle, jolta on näköala järvelle, HDTV, samoin kuin isäntäkylpy suihkulla / ammeella ja hänen ja hänen pesualtaansa. Toinen makuuhuone on ensimmäisessä kerroksessa ja se sopii erinomaisesti lapsille, joissa on kaksi erillistä vuodetta, TV ja siihen liitetty kylpyhuone. Kolmas makuuhuone sijaitsee toisessa kerroksessa vastapäätä päällikköä ja tarjoaa täyden sängyn. Nauti kausiluonteisesti lämmitetystä ulkouima-altaasta, joka sijaitsee kätevästi suoraan lomakohteen vastapäätä ja pääsy rannalle tien toisella puolella.


Seascape Resort tarjoaa helpon pääsyn rannalle, aivan uuden Seascape Towne Centerin, 18-reikäisen golfkentän ja paljon muuta! Läheltä löydät paikallisia mereneläviä ravintoloita, ostosmahdollisuuksia, purjelautailua, Waverunnerin vuokrausta, kajakinvuokrausta ja paljon muuta!


ILMAISET VIP-etuudet - Vierailijana saat ilmaisen VIP-perks-kortin, jolla pääset käyttämään kaikkia seuraavia toimintoja kerran päivässä, jokaisena loman päivänä. Ilmaisiin VIP-etuihin sisältyy snorklausta seikkailu, syvänmeren kalastusretki, delfiiniristeily SeaBlaster-pikaveneellä, 18 reikää golfia erilaisilla paikallisilla kursseilla, pääsy Emerald Coastin suurimpaan vesipuistoon ja Escape-huoneeseen. Tämä on tapana sanoa kiitos, että valitsit Destin Palms -lomat! Ilmaiset kulkuluvat ovat varausta kohden, eivät vieraita kohden. Ne eivät ole kumulatiivisia. Perkkejä on saatavana jokaisena loman päivänä, lähtöpäivää lukuun ottamatta. Ilmaisia vuokrakalastusretkiä, pakohuone ja golf ovat saatavilla ympäri vuoden. Seuraavat toiminnot toimivat tietyillä vuodenaikoina: delfiiniristeily maaliskuu-lokakuu, snorklaus toukokuusta syyskuuhun, vesipuiston muistopäivä - työpäivä. Huomaa, etuisuudet eivät ole saatavissa kuukausivuokralaisille.


Live Well 30A 100 dollarin luotto - Kun varaat oleskelun yhdessä loma-asuntoistomme majoituksessa, saat myös 100 dollarin hyvityksen Live Well -rannatarvikkeisiin, vuokraan, kokemuksiin ja matkamuistoihin! * Tarjous on voimassa uusille varauksille, jotka tehdään 25. kesäkuuta 2019 jälkeen, vain 1. syyskuuta 2019 jälkeen tapahtuville varauksille.


** HUOM: Kiinteistössä on kaksi Seascape-pysäköintilupaa. Lisämaksusta veloitetaan. **
** Minimi-ikävaatimus. Ei lemmikkieläimiä.**


* Tarjoamme myös kuukausittaiset hinnat talvikautemme oleskeluille. Kysy jos olet kiinnostunut.
Tämä mökki sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Miramar Beach. Mökissä tarjoaa asiakkaiden käyttöön muun muassa keittiön ja 2 kylpyhuonetta.
  • Mökissä tarjoaa asiakkaille keittiön, 2 kylpyhuonetta ja vuodesohvan
  • Sijaitsee vain 4 minuutin kävelymatkan päässä kohteesta Miramar Beach ja 4 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Silver Sands Premium Outlets -ostoskeskus

Majoittaja

Glass Casa Vacation Rentals

Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Keittiö

  • Jääkaappi
  • Kahvin-/vedenkeitin
  • Keittovälineet, astiat ja ruokailuvälineet
  • Mikroaaltouuni
  • Uuni

Makuuhuoneet

  • 3 makuuhuonetta
  • Vuodesohva

Kylpyhuone

  • 2 kylpyhuonetta
  • Suihku

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Sopivuus/esteettömyys

  • Savuton majoituspaikka

Turvallisuusominaisuudet

  • Ei ilmoitusta häkävaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta – voit tuoda mukanasi kannettavan häkävaroittimen)
  • Ei ilmoitusta savuvaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa savuvaroitinta)

Käytännöt

Sisäänkirjautuminen

Sisäänkirjautuminen alkaa klo 16.00
Kontaktiton sisäänkirjautuminen saatavilla
Sisäänkirjautujien alaikäraja – 25

Uloskirjautuminen

Uloskirjautuminen ennen klo 10.00

Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet::

Saat majoittajalta ohjeet sisään- ja uloskirjautumiseen sähköpostitse.

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Lapset ja varavuoteet

  • Lapset ovat tervetulleita.

Tärkeää tietoa

Hyvä tietää

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Juhlien tai ryhmätapahtumien järjestäminen on kielletty majoituspaikassa
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa palovaroitinta
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi kumppanimme Vrbo. Saat Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit muuttaa varaustasi tai peruuttaa sen.
Saat majoittajalta sisään- ja uloskirjautumisohjeet sähköpostitse. Saat myös Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit hallinnoida varaustasi.

Majoituspaikka tunnetaan myös nimellä

Vrbo Property
3131-268223

Lake Front View Cottage-Pools, Close to Beach – arvostelut

Arvostelut

9,4

Poikkeuksellisen hyvä

Arvosana 10 - Loistava. 9 kautta 13 arvostelua
Arvosana 8 - Hyvä. 3 kautta 13 arvostelua
Arvosana 6 - OK. 1 kautta 13 arvostelua
Arvosana 4 - Huono. 0 kautta 13 arvostelua
Arvosana 2 - Hirveä. 0 kautta 13 arvostelua

9,0/10

Siisteys

Arvostelut

10/10 Loistava

Crystal M.

Hyvää: Siisteys
The property was very nice. There was plenty of room for my large family.
I would recommend a second beach entrance. Even though we were right across the street from the beach, we had a longer walk than anticipated because there was only one entrance since the property is fenced in.
Yöpyi 6 yötä toukokuussa 2021

8/10 Hyvä

Ana V.

Hyvää: Siisteys
Excellent except for parking pass
Condo was very nice and clean. The only issue we had was with the parking pass. I wasn’t aware that I had to purchase one and the instructions on where to get one weren’t very clear especially if it’s your first time here. I had to use my GPS to figure out where Dunes I is. Other than that everything was excellent.
Yöpyi 4 yötä kesäkuussa 2019

10/10 Loistava

Christine C.

Clean, close to the beach
Enjoyed our stay
Yöpyi 7 yötä maaliskuussa 2019