Kapasiteetti 11 hengelle sekä vauva pinnasängyssä.
Talo on kiinnitetty toiselta puolelta, rannalla, yksityisellä kadulla, josta pääsee mereen. Talon ovesta, yksityisen kadun varrella, voit kävellä 15 sekunnissa rannalle !!!
Huoneistossa on 5 huonetta, keittiö, ruokailutila ja 2 täysin varustettua kylpyhuonetta (toisessa kylpyammeella ja toisessa suihkulla), grilli ja suuri 80 m2: n solarium, josta on merinäköala ja näkymä näkymättömälle. talon ja solarium.
Siinä on vuodevaatteet, astiat ja täydellinen keittiövälineet.
On uuni ja kaasuliesi, mikroaaltouuni, jääkaappi, astianpesukone ja pesukone.
On olemassa kaksi televisiota käytettävissä.
Lämmitysjärjestelmää ei ole.
Moncofarin kunnassa on viisi pientä kivirajaa, ja ennen vesiä, hiekkaa.
Se on vain 8 km Vall d'Uixó -kaupungista, jossa sijaitsee suurin purjehduskelpoinen joki, 6 km Burrianasta (sen kalastussatamasta) ja 20 km Castellón de la Planalta (runsaalla matkailun ja vapaa-ajan vaihtoehdoilla.
Se on myös 20 km päässä Saguntosta, jossa on roomalaisia raunioita ja rantoja, ja myös alle 45 km Valenciasta. Kuten huomaat muiden asiakkaiden kommentit, talo on ihanteellinen rentoutua sen kivi rannat, jotka eivät ole tungosta, nauttia auringosta, hyödyntää kaikki kodin mukavuudet, ... ja jos haluat käydä sightseeing, Heillä on paljon vaihtoehtoja voidakseen käydä hyvin lähellä.
Tule, odotamme sinua!
Tourist Housing rekisteröidään Generalitat Valencianan numerolla VT-35288-CV