Ala on 52m2, 3 huonetta meidän asunto on ihanteellisesti sijaitsee 1. kerroksessa rauhallinen asuinpaikka kylän keskustassa Monêtier, 5 min. kävelymatkan päässä hiihtoladuilta upea hiihtokeskus Serre Chevalier ja Grands Bains thermoludic.
Täysin remontoitu vuonna 2016 ja ystävällinen, se voi majoittaa 6 henkilöä (nukkuu 7 max.).
Huoneistossa on 2 makuuhuonetta, 1 kylpyhuone, 1 erillinen wc ja iso valoisa olohuone oleskelutila, ruokailutila ja täysin varusteltu keittiö (astianpesukone, induktio liesi, uuni , mikroaaltouuni, kahvi suodattimet, laite ja sileä kaavin ...).
Sängyt: 1 parisänky (140x190), 1 kerrossänky (80x190) + 1 sänky (90x200), 1 fold-out vuodesohva mukava (120x185).
Toiminnallinen, sillä on runsaasti säilytystilaa, mukaan lukien 1 alkovi ja 1 kaappi levätä hiihtovarusteillesi pohjakerroksessa.
Muita kohokohtia ovat parvekkeet upeat näkymät Glacier of the Lambs ja ilmainen wifi!
saapuessa ja lähtiessä 19h entre16h ja lopussa pysyä välillä 8am ja 10am. Sinua tervehtii meidän portinvartija joka on käytettävissänne kysymyksiä tai odottamaton, ja koko loman.
Huoneisto vuokrataan ILMAN liinavaatteet. Jos et halua ottaa oma, voimme tilata levyt huomiota ja / tai pyyhkeitä kylässä (missä tapauksessa tarjoamme sinulle suhtautumaan kuormitus 50% pellava vuokra).
Mitä kotitalouden, se voidaan suorittaa joko lomanviettäjille tai concierge (joka on lisämaksu varatessasi). Kiitos, kun kerroit meille. Jos haluat tehdä puhdistuksen itse, pyydämme teitä, varotoimenpiteenä, joka on "taloudenpito" tallettaa tarkistaa (60 €) tarvittaessa muokkausta. Ilmoitetulla korolla sisältää myös yötä, koska yhteinen Monêtier lomanviettäjille (0. 75 € per yö per henkilö).
Kaupoissa ja kaikki mukavuudet (ruokakaupat, leipomot, apteekki, suksivuokraamo, Tourist ...).
Aseta ei pysäköintipaikan rakennuksen edessä; jos ei ole saatavilla, löytyy niin suuri pysäköintialue 400 metrin päässä asuinpaikka. Kylässä on myös palvelee shuttle Hautes Alpes (Line H, Briançon <> Monetier).
savuton, lemmikit ovat sallittuja. Ei hissiä.
Älä epäröi ottaa yhteyttä meille kysymyksiä. Nähdään pian!
Alice & Gabriel
------------------------------
Englanti Versio:
Täysin uusittu 3 huoneen huoneistossa on parveke ja näkymä vuorelle
Meidän 52-neliön huoneisto sijaitsee ihanteellisella paikalla 1rst kerroksessa rauhallinen huoneistohotelli sydämessä Monêtier-les-Bains. Alle 5 minuutin kävelymatkan päässä Serre Chevalier rinteillä - yksi kauneimmista hiihtokeskus Alpeilla - ja "Les Grands Bains" vapaa spa.
Asunto oli täysin kunnostettu vuonna 2016 koskemaan kaikkia kodin mukavuudet ja tarjoaa majoitusta 6 (max. 7) vieraita.
Tämä huoneisto koostuu 2 makuuhuonetta, 1 kylpyhuone erillisellä wc, 1 iso ja valoisa olohuone lounge / ruokailutila / keittiö (comprenant un astianpesukone, liesi induktio, uuni, mikroaaltouuni, suodatin kahvinkeitin, raclette grilli , pannukakkua sileä ...)
Se nukkuu jopa 6-7 henkilöä 1 parivuode (140x190), 1 kerrossänky (80x190), 1 sänky (90x200), 1 mukava vuodesohva (120x185) (+ 1 ylimääräinen sänky).
Tämä asunto on erittäin toimiva ja runsaasti säilytystilaa ON lukien aulassa. Se aussi on 1 Ski kaappi pohjakerroksessa.
Lisäksi voit nauttia kauniista ict parveke näkymä "Glacier Karitsat" laaksoon ja ilmainen wifi!
Saapuvat shoulds ajoitetaan Entre kuusitoista ja yhdeksäntoista ja lähtöajat Entre klo 8 ja klo 10. Sinut tervetulleeksi meidän huoltajien ja ne pysyvät saatavilla kysymyksiä tai jälkeen touko-olet loman aikana.
Emme tarjoa liinavaatteita. Voimmeko tilata lakanat ja pyyhkeet kylässä jokainen vieras pyynnöstä (jos olit valita tämän palvelun Haluamme olettaa 50% kuluista).
Puhdistus voidaan tehdä joko isäntien tai meidän talonmiesten (mikä johtaa sekä lisämaksu). Kerro meille qui vaihtoehto sopii sinulle paremmin! Siinä tapauksessa, meidän talonmiesten vielä kiertoilmaus seksiä jälkeen puhdistuksen tasainen teit puhdistus- ja jättää määrä n. 60. tullaan lunastettu. Kokonaishinta sisältää loma aussi veron takia paikallisen autorités Monetier (0. 75 € per yö per henkilö).
Lähellä kaikki kaupat ja palvelut. (Esim päivittäistavarat, leipomot, apteekki, suksivuokraamo palvelut, matkailutoimiston ...).
Niille, jotka tulevat autolla, ei ole pysäköintipaikalle rakennuksen edessä. Jos mikään on saatavilla, löydät laajan pysäköintialue, 400m päässä asunnosta. Kaupunki voi olla atteint aussi bussilla (Hautes Alpes, linja H, Briançon <> Monêtier).
Tämä on savuton huoneisto. Pienet lemmikkieläimet ovat sallittuja. Ei hissiä.
Älä epäröi ottaa yhteyttä meihin tahansa kysymys. Toivomme kuulla sinusta pian!
Alice & Gabriel