Koko asunto on vain sinun ja muiden ryhmääsi kuuluvien jäsenten käytössä.
2 huonetta majoitusta Baños y Mendigo
Ylellinen huoneisto näkymät golfkentälle ja kolme yhteiset uima-altaat. Pyynnöstä Tervetuloa paketti voidaan ennakkotilattavissa at myöhään saapuville. El Valle tarjoaa Desert Golf pur ympäröivät vuoret ja kuiva ilmasto Murcian, jotta tämä Golf Trail, jossa on kaksi järveä, purot ja pieniä vesiputouksia todellinen haaste. Novasol tarjoaa 40. 000 Ihmiset Lomakohde 29 Euroopan maassa. Laaja valikoima loma asunnot ovat upea merenranta mökit, kartanot kauniilla maaseudulla, huviloita ja huviloita Alpeilla ja huoneistoja mielenkiintoisimmista kaupungeista Euroopassa. Meille haluamme auttaa oman hyvin henkilökohtainen unelmaloma: laadukkaita asuntoja on tarkastanut henkilökuntamme meidän korkeat vaatimukset. Vain tällä tavoin voimme tarjota parasta majoitusta.
Tämä huoneistohotelli sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta El Valle Golfin golfrata. Huoneistossa tarjoaa asiakkaiden käyttöön esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden ja keittiön.
Ilmastoitu huoneisto, jossa asiakkaille on tarjolla keittiö, pyykinpesukone ja 2 kylpyhuonetta
Ilmainen Wi-Fi
Sijaitsee 0,5 km:n päässä kohteesta El Valle Golfin golfrata ja 16,1 km:n päässä kohteesta Virgen de la Arrixacan yliopiston kliininen sairaala
Majoittaja
Novasol
Puhutut kielet
Tanska, hollanti, englanti, ranska, saksa, italia, norja, puola, espanja ja ruotsi
Majoituspaikan palvelut/mukavuudet
Internet
Saatavilla huoneistossa: ilmainen Wi-Fi
Pysäköinti ja liikenneyhteydet
Paikan päällä pysäköinti
Keittiö
Astianpesukone
Jääkaappi
Keittovälineet, astiat ja ruokailuvälineet
Liesi
Mikroaaltouuni
Makuuhuoneet
2 makuuhuonetta
Kylpyhuone
2 kylpyhuonetta
Kylpyamme
Suihku
Oleskelutilat
Olohuone
Viihdetarjonta
DVD-soitin
Televisio ja kaapeli-/satelliittikanavat
Pesulapalvelu
Pyykinpesukone
Ilmastointi ja lämmitys
Ilmastointi
Lämmitys
Lemmikit
Lemmikkejä ei sallita
Sopivuus/esteettömyys
Savuton majoituspaikka
Tekemistä
Iintimahdollisuus lähistöllä
Turvallisuusominaisuudet
Ei ilmoitusta häkävaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta – voit tuoda mukanasi kannettavan häkävaroittimen)
Savuvaroitin (majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa on savuvaroitin)
Yleistä
Majoituspaikka sijaitsee lomakeskuksessa
Yksikön koko: 61 neliömetriä
Käytännöt
Sisäänkirjautuminen
Sisäänkirjautuminen alkaa klo 16.00
Sisäänkirjautujien alaikäraja – 18
Uloskirjautuminen
Uloskirjautuminen ennen klo 10.00
Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:
Saat majoittajalta ohjeet sisään- ja uloskirjautumiseen sähköpostitse.
Lemmikit
Lemmikkejä ei sallita
Lapset ja varavuoteet
Lapset ovat tervetulleita.
Tärkeää tietoa
Lisämaksut
Asiakkaita pyydetään maksamaan seuraavat lisämaksut majoituspaikassa:
Sähkömaksu: 7 EUR per yö
Olemme listanneet kaikki majoituspaikan meille antamat hinnat.
Hyvä tietää
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Juhlien tai ryhmätapahtumien järjestäminen on kielletty majoituspaikassa
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa on palovaroitin
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi kumppanimme Vrbo. Saat Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit muuttaa varaustasi tai peruuttaa sen.
Saat majoittajalta sisään- ja uloskirjautumisohjeet sähköpostitse. Saat myös Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit hallinnoida varaustasi.
Majoituspaikan rekisteröintinumero VV.MU.1718.1
Lisämaininnat
Kansallisten säädösten vuoksi paikan päällä maksettavat summat eivät voi ylittää 1000 EUR:n suuruista summaa. Saat lisätietoja asiasta ottamalla yhteyttä majoituspaikkaan varausvahvistuksessa olevien tietojen avulla.
Majoituspaikka tunnetaan myös nimellä
2 Bedroom Accommodation Baños y Mendigo House
2 Bedroom Accommodation Baños y Mendigo
2 room Accommodation Baños y
2 Bedroom Accommodation in Baños y Mendigo Murcia
2 Bedroom Accommodation in Baños y Mendigo Apartment
2 Bedroom Accommodation in Baños y Mendigo Apartment Murcia
ECC253
Amazing apartment in Baños y Mendigo – arvostelut
Arvostelut
9,0
Upea
Kaikki näytetyt arvostelut ovat peräisin oikeilta asiakkailta. Vain meidän kauttamme majoituksen varanneet matkailijat voivat lähettää arvostelun. Tarkistamme arvostelut ohjeidemme mukaisesti ja julkaisemme kaikki arvostelut, niin positiiviset kuin negatiiviset.LisätietojaAvautuu uuteen ikkunaan
Arvosana 10 - Loistava. 4 kautta 6 arvostelua
10–Loistava
4
Arvosana 8 - Hyvä. 1 kautta 6 arvostelua
8–Hyvä
1
Arvosana 6 - OK. 1 kautta 6 arvostelua
6–OK
1
Arvosana 4 - Huono. 0 kautta 6 arvostelua
4–Huono
0
Arvosana 2 - Hirveä. 0 kautta 6 arvostelua
2–Hirveä
0
8,4/10
Siisteys
6,0/10
Majoituspaikan kunto ja tilat
Arvostelut
6/10 OK
Michelle
24.12.2024
Michelle
Yöpyi 10 yötä joulukuussa 2024
8/10 Hyvä
Gail M.
2.8.2023
Hyvää: Siisteys
El Valle 2023
This property is perfect for any family of 4. We stayed for 9 nights and had a really lovely break.
Apartment was lovely and clean, very functional, lovely balcony. Perfectly positioned with options of pool area. Overall really lovely. The tiniest improvements would make it even better - better pillows, large glasses in the kitchen, perhaps a small BBQ to enjoy the balcony area.
Gail M.
Yöpyi 9 yötä heinäkuussa 2023
10/10 Loistava
Mario L.
14.5.2023
Hyvää: Siisteys
Very nice well appointed apartment
The place is lovely, perfect for a relaxing few days. Clubhouse amenities and food and drink are nice. We would definitely like to return soon. Highly recommended.
Mario L.
Yöpyi 14 yötä huhtikuussa 2023
10/10 Loistava
Begoña L.
6.8.2022
Hyvää: Siisteys
Buena elección
Tiene todo lo necesario para pasar unos días de vacaciones.
Hay 2 piscinas muy próximas.
El día de salida nos permitieron dejar el apartamento más tarde de la hora marcada.
Begoña L.
Yöpyi 7 yötä heinäkuussa 2022
10/10 Loistava
Marina D.
15.7.2022
Vacaciones
Ha sido muy bien casi todo sólo falto un poco de limpieza. No hemos podido disfrutar de la terraza porque estaba todos los muebles llenos de barro, polvo.
Marina D.
Yöpyi 14 yötä heinäkuussa 2022
10/10 Loistava
Priscylia L., Breval
14.9.2019
Hyvää: Siisteys
Magnifique
Merci à Jacqueline et Cliff pour leur accueil,
Personnes très gentilles et agréables.
Appartement très propre, bien placé.
Nous avons passé un excellent séjour.
Nous reviendrons.
Je recommande cette location à 1000%.
Merci ma belle Jacqueline.