Erinomainen perheystävällinen sijainti, hieno huoneisto, upea loma!
Kuvittele makaamista selkeällä mukavalla tuolilla ja nauttimista Carolinan auringossa, kun aaltojen lempeä ääni rauhoittaa stressiä! Unelmasi voi olla todellisuutta, kun yövyt OCEAN SIDE -huvilassa Myrtle Beachillä!
Jos haluat erityisen loman kauniissa huoneistokompleksissa aivan rannalla, "A Place At The Beach IV" on paikka, jossa haluat yöpyä! Tämä meren rannalla sijaitseva monimutkainen sijainti sijaitsee kätevästi Shore Drive -kadun vieressä ja tarjoaa poikkeuksellisen arvon Myrtle Beachillä mukavalla, kätevällä, perheystävällisellä paikalla! Olet keskeisellä paikalla Myrtle Beachin pohjoispäässä lähellä tärkeimpiä nähtävyyksiä, ruokailu-, ostos-, golf- ja muuta. Lämmitetty uima-allas, kaunis maisema ja hyvin hoidettu tontti ovat tyytyväisiä APATB IV: n majoitukseesi.
Meidän huoneisto on ensimmäisessä kerroksessa ja on erittäin helppo pääsy sekä rannalta että pysäköintialueelta! Viides yksikkö edestä, tämä huoneisto on "Ocean-Side" kauniit näkymät rannalle ja Atlantin valtamerelle. Se sijaitsee Arcadian Shores-rinnalla Grand Restaurant -alueen suosituimman ruokailutilan ”Restaurant Row” kanssa - vain yhden mailin päässä Gallerian ostoskeskuksesta.
Äskettäin uusittu 2 makuuhuonetta, 2 kylpyhuonetta, täydellinen keittiö ja perhehuone, jossa on runsaasti tilaa perheellesi ja ystävillesi. Nauti teräväpiirto-LCD-televisiosta tai katsele DVD-elokuvia rantaretkien välissä. Käytä ILMAISTA WIFIämme käyttääksesi Internetiä. Istu baarissa ja siemaile juomaa, kun keskustelet ystävällisistä keskustelualueella olevien kanssa. Ja illalla jäädä eläkkeelle makuuhuoneeseen nauttimaan hyvää yötä nukkumaan tuoreilla uusilla patjoilla ja pehmeillä tyynyillä.
Makuuhuoneessa on ihana queen-vuode, TV ja oma kylpyhuone suihkulla. On myös ovi pääsylle omaan parvekkeelle. Aulan vieressä vierashuoneessa on kaksi erillistä vuodetta rehevillä tyynypatjoilla.
Kompleksissa on sekä lämmitetty uima-allas että lapsiperhe pienimmille. Tarjolla on aurinkoterassi / patio, jossa on tuolit ja ulkosuihku, sekä ulkogrillalointialue. Kolikkokäyttöiset pesukoneet / kuivausrummut ovat rakennuksessa.
Hinnat ovat alhaisemmat kuin vertailukelpoiset asunnot, koska teemme oman varauksen ja siirrämme säästöt sinulle, kun et käy kiinteistönvälittäjän kautta. Lisäksi kaikki viikkovuokrat sisältävät ILMAISEN POISPUHDISTUSPALVELUN avuksesi!
Asiasanat: merenranta, valtameren edessä, valtameren puolella, valtamerenranta, merinäköala, merinäköala, huvila, rivitalo, kaupunkikoti, osakehuoneisto, litteä, bungalow, casita, lomakeskus, vuokra