Laaja avoin näkymä mangrove-säilöön ja Meksikonlahdelle tämän täysin remontoidun huoneisto 6. kerroksesta! Tämä ylellinen, vaalea ja valoisa rantahuoneisto tarjoaa upean keittiön, jossa on kvartsi-työtasot, kaakeloitu selkälevy, ruostumattomasta teräksestä valmistetut laitteet, baari-alue ja runsas laskuritila! Oleskelutila, uudemmat kalusteet ja 42 tuuman taulutelevisio oleskelutilassa. Olohuoneessa oleva sohva vetää ulos queen-size-vuoteeseen, jotta vieraat voivat majoittua. Makuuhuoneessa on king-size-vuode ja taulutelevisio. Nauti smaragdiväristä vettä Persianlahdelta, merituulesta ja kauniista Floridan auringonlaskuista seulotusta lanaiista. Turvallinen aula-alue, josta pääset helposti ja mukavasti. Real Estate Group SW Floridan kiinteistökoodissa VT606. Wi-Fi sisältyy hintaan.
Vanderbilt Towers on aidatulla alueella, joka sijaitsee Napolin este-saarella, vain muutaman askeleen päässä Vanderbilt Beachin ja Delnor-Wiggins State Parkin sokerivalkoisista hiekkarannoista. Jos veneily on osa haluttua Napoli-elämäntapaa, telakka-vuokrat ovat saatavilla suoraan Vanderbilt-tornissa. Vain muutaman minuutin päässä Wiggins Passilta, josta pääsee Cocohatchess-joelta Meksikonlahdelle! Lähistöllä Mercato sisältää monia ruokailumahdollisuuksia, yöelämää, ostosmahdollisuuksia, koko ruokaa ja ylellistä elokuvateatteria.
Kaikissa kiinteistöissämme on tiukka tupakoimattomuus. Vähintään 30 päivän oleskelu.
** Monet yhteisöt vaativat hakemusmaksuja. Nämä maksut eivät sisälly tarjoukseen, ota yhteyttä toimistoon saadaksesi lisätietoja
ONLINE-VARAUKSET: Jos teet varauksen verkossa, vahvista varauksesi 24 tuntia tai seuraavaan työpäivään saakka. Varausta ei vahvisteta ennen kuin puhut tiimimme jäsenen kanssa.