Tilava ja hyvin hoidettu lomahuvila Napolin yksinoikeudella ja vartioidulla asuinalueella Briarwood tarjoaa mukavasti tilaa ja yksityisyyttä jopa 8 henkilölle 4 täysin varustetulla makuuhuoneella ja 3 kylpyhuoneella. Tilavalla aurinkoterassilla, jossa on lämmitetty uima-allas lounaaseen, voit nauttia monta tuntia auringonpaistetta sekä upeita auringonlaskuja koko päivän. Viereisessä puutarhassa, jossa on mangopuuta, on näkymä järvelle ja kilpikonnien varaukseen. Talossa on langaton internetyhteys, täysin ilmastoidut huoneet, täysin varustettu keittiö, jossa amerikkalainen jääkaappi (mukaan lukien jääpalakone), pesukone ja kuivausrumpu, kaapeli-TV kaikissa olohuoneissa ja makuuhuoneissa (60 tuuman 4 tuuman älytelevisio äänijärjestelmällä olohuoneessa, taulutelevisio) kaikissa makuuhuoneissa), mukavat laatikkojouset, oikeat puulattiat ja istutuskaihtimet.
Huvilassa on Weber-kaasugrilli, kaksi polkupyörää, rantatuoleja, tennismailat ja kalastus. Lapset ovat tervetulleita, ja tarjoamme muun muassa kannettavan lastensängyn ja syöttötuoleja. Ota yhteyttä saadaksesi lisätietoja!
Vain muutaman minuutin päässä Briarwoodista pääset Persianlahden rannikon ja Napolin keskustaan hiekkarannoille nähtävyyksillä ja ostosmahdollisuuksilla. Lisäksi vieraana Briarwoodissa on tennis- ja koripallokenttiä, lasten leikkipaikka ja ylimääräinen yhteisöallas välittömässä läheisyydessä.