Kun lähestyt off season odotamme mukavampaa lämpimää säätä, vähemmän väkijoukkoja ja suosikkini aikaa olla RIVER!
Kaunis, upouusi uima-allas ja kylpytynnyri on nyt avoinna. Varmista tuoda uimapuku ja nauti tästä aikana lomasta!
COOL COMAL Mökki on kaunis kolmannen kerroksen huoneisto on upeat näkymät kaunis Seguin. Comal joen tunnetaan "lyhin joki Texasissa". Tämä kahden kilometrin joki on kristallinkirkasta ja vakio 68 astetta ympäri vuoden.
Mökki on ihanteellisella paikalla joen. Se on lähellä alkulähteille ja mahdollistaa yksi pisimpään kelluu Comal joen. Joki alueen vieressä Condo tarjoaa myös yksi parhaista alueilla uinti ja roiskeita puhdas virkistävä vesillä.
Sisällä mökissä sinua kohdellaan perinteisiin USAssa huvila elävä. Tavoitteenamme on tarjota viileä, kevyt ja ilmava ympäristö luonnon "vihreitä" tuotteita samalla kun se antaa voit mukavuudet modernin hienostuneisuutta.
Tullessa sinua tervehtii luonnolliset puulattiat, jotka ulottuvat oven koko matkan huoneisto kautta oleskelutila ja parveke toisella puolella. Kaunis lämpimät sävyt huoneisto seistä toisin hienoja värejä, jotka tulevat virkistävä vesillä Comal joen, rauhoittava blues taivaan ja vilkas vihreät kevään orastava lehdet. Makuuhuoneet ovat yksinkertaisia mutta tyylikkäitä, ja jokainen huone on varustettu televisio, jossa on yli 100 kaapelikanavilla. Meillä on myös ihanan iso taulutelevisio ja DVD-soitin olohuoneessa ja kirjaston videoita voit valita. Kylpyhuoneissa tekee sinusta tuntuu heti kotoisaksi kanssa mukava mökki tyyliin. Keittiö kutsuu koko perheen kerätä ympäriinsä sen tyylikäs yksinkertaisuus ja viileä maalaistyyliin. Keittiö on avoin olohuone, joka on sisustettu mukava vuodesohva, mukava nojatuoli ja iso tv. Niin ja muuten mainitsimme näkymä parvekkeelta? Mikä täydellinen siirtyminen se tarjoaa päässä kauneutta sisältä kauneus ulkopuolella. Vie aikaa "asettaa loitsu" ja nauttia mukavat tuolit ja kaunis mosaiikki pöytä.
Meidän huoneisto monimutkainen on äskettäin valmistunut monen miljoonan dollarin remontin ulkoa. Kaikki ulkopuolella kulkutiet ja parvekkeet ovat upouusia ja odottavat sinua nauttia niistä. Me varmasti toivomme, että voit valita meidän COOL mökki paratiisi kun suunnittelet loma Seguin. Olemme tehneet mitä voimme tehdä hieno kokemus sinulle.
COOL COMAL COTTAGE sijaitsee myös lähellä Schlitterbahnin vesipuistoa, 65 hehtaarin megakompleksia, joka äänesti Amerikan # 1 vesipuistoksi viimeisen kuuden vuoden aikana!
COOL COMAL mökki sijaitsee kävelymatkan päässä keskustasta New Braunfels - ja vain viiden korttelin päässä 100-vuotiaan Naeglin Bakery!
Syvän Seguin on suosittu lomakohde. Lisäksi Guadalupe ja Comal Rivers, se on tunnettu Wurstfest, antiikki ostoksia, Landa Park, Landa Park Golf Course, herkullinen saksa keittiö, suuri Texas BBQ, ja monia upeita ravintoloita. Yksi suosikeistani on Huisache Grill, joka on vain kuuden korttelin päässä COOL COMAL COTTAGE -sivustolta!
Sisällä tämä viehättävästi sisustettu kahden makuuhuoneen kahden kylpy osakehuoneisto mukavasti nukkuu kuusi aikuista. Voit puristaa 8 jos jotkut ovat lapsia. Makuuhuone (queen-size). Päivän sänky Master (kahden hengen kokoinen), vierashuone (king-size). Sleeper sohva (täysikokoinen).
Ulkopuolella, meillä on kaunis uusi uima-allas ja poreallas alue keskellä kaunista syistä ja aivan selvää vesillä hämmästyttävä Comal joen. Kävellä konkreettisia joen lasku, nauttia jyrkät puita, ja viileää vettä. Nauti Comal joen parhaalla paikalla!
BE hyvä naapuri. Emme halua Comal joen on perheystävällinen paikka. Jos olet joukko nuoria, ota on joitakin vastikkeena perheet pienten lasten kanssa. Jonain päivänä, sinulla voi olla lapsia. Käyttäytyvät kuin haluaisi ihmiset ympärillä tulevien lasten käyttäytyä. Jos olet perheen lasten kanssa ja ei ole koskaan tubed Comal joen - Minulla on neuvo sinulle. Ensin tullutta viikolla. Väkijoukkoja eivät ole niin huonoja ja joki on ihana ja kaunis! Toiseksi, jos et tarvitse tulla viikonloppuna - mennä letkut aikaisin! Jos saat vedessä ennen klo 10, joki ei ole niin tungosta ja odota sukkula lopussa teidän float ei ole kauan.
Vakuus - VRBO-varaussivustolla voimme valita mieluummin omaisuuden vahingon suojauskäytännön tai palautettavan talletuksen. Olen valinnut PDP: n. Pikavarauksen avulla voit myös valita 1500 dollarin palautettavan vakuuden. Mielestäni se on hiukan liiallinen, mutta niin se toimii. Jos haluat saada 350 dollarin vakuuden, se on hyvä minulle. Kirjoita vain päivämäärät, vieraiden, lemmikkien lukumäärä jne. Ja valitse vaihtoehto “Kysy omistajalta kysymys” ”Varaa nyt” sijaan. Selitä pyyntösi ja voin lähettää sinulle mukautetun tarjouksen kohtuullisemmalla talletuksella.
Avainsanat: Condo, joki, Comal, Braunfels, River Run, werstfest, Wurstfest, Wurst, scuba, snorkkeli, toob, putki, kanootti, kajakki, kala, kellua, Lone Star, vaatetusliike,