Erittäin yksityinen ja tilava koti, jossa voi työskennellä tai pelata; muutaman korttelin päässä Superdomesta ja kätevästi ranskalaiseen kortteliin ja Superdomeen, tämä on paikka matkallesi New Orleansiin. Tässä kodissa on parveke, jolta on näkymät Baronne-kadulle, ja se on vain kahden korttelin päässä Mardi Grasin paraatioreitistä St Charles Avenue -kadulla. Tämä huoneisto sijaitsee myös kätevästi suoraan kadun toisella puolella Rousen päivittäistavarakaupasta - hyvä paikka poimia tarvikkeita tai aterioita.
Avaruus
Jos haluat olla kävelyetäisyydellä kongressikeskuksesta, toisen maailmansodan museosta, Harrah's Casinoista, Superdome / Smoothie King Centeristä ja kaikesta keskustasta on tarjottavanaan, tämä on paikka! Tämä kaupunkitalo on täydellinen koti poissa lyhytaikaista oleskelua varten.
Lupa 18str-19383
Vieraiden pääsy
Keittiö on täysin varustettu keittiövälineillä, pesukone / kuivausrumpu, parveke.
Vuorovaikutus vieraiden kanssa
Annan vieraat nauttimaan New Orleansista omasta, mutta jos tarvitset minua, olen siellä toisessa!
Muita huomioitavia asioita
Olemme panneet sydämemme ja sielumme tekemään tästä erityisen tilan. Jos on jotain - suurta tai pientä -, mitä voimme tehdä, jotta vierailusi olisi parempi, kerro siitä meille. Teemme jatkuvasti parannuksia ja tervetuloa kaikki ehdotukset :)