Koko koti on vain sinun ja muiden ryhmääsi kuuluvien jäsenten käytössä.
In l'Herbaudière, 100 m from the sea, 5 mn from the port, ideal house for 4 people
Loma-asunto, jossa on keittiö
Pyykinpesutilat, puutarha ja grillejä kuuluvat tämän loma-asunnon palveluihin. Loma-asunnossa on keittiö, jossa on jääkaappi, uuni, liesi ja mikroaaltouuni. Asiakkaiden käytössä on pyykinpesukone, kahvin-/teenkeitin ja astianpesukone.
Huoneissa on kahvin-/teenkeitin ja hiustenkuivaaja. Keittiö, jossa on jääkaappi, liesi, mikroaaltouuni ja astiat/ruokailuvälineet. Kylpyhuoneista löytyy suihku.
Tämä loma-asunto sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Biskajanlahti. Majoituspaikka tarjoaa asiakkaille esimerkiksi pyykinpesutilat. Loma-asunnossa tarjoaa asiakkaiden käyttöön esimerkiksi keittiön ja mikroaaltouunin.
Loma-asunnossa tarjoaa asiakkaille keittiön, pyykinpesukoneen ja jääkaapin
Majoituspaikka tarjoaa asiakkaille pyykinpesutilat
Sijaitsee kivenheiton päässä kohteesta Biskajanlahti ja Lutinsin ranta
Lomakoti tarjoaa asiakkaiden käyttöön grillejä, puutarhan ja pyykinpesutilat. Vastaanotto on avoinna ympäri vuorokauden.
Majoituspaikan palvelut/mukavuudet
Internet
Saatavilla talossa: Wi-Fi
Pysäköinti ja liikenneyhteydet
Paikan päällä pysäköinti
Keittiö
Astianpesukone
Jääkaappi
Kahvin-/vedenkeitin
Keittovälineet, astiat ja ruokailuvälineet
Leivänpaahdin
Liesi
Mausteita
Mikroaaltouuni
Tehosekoitin
Uuni
Vedenkeitin
Makuuhuoneet
3 makuuhuonetta
Kylpyhuone
1 kylpyhuone
Hiustenkuivaaja
Saippua
Sampoo
Suihku
Vessapaperi
Viihdetarjonta
Kirjoja
Stereot
Ulkotilat
Grilli
Puutarha
Pesulapalvelu
Pyykinpesukone
Pyykinpesutilat
Ilmastointi ja lämmitys
Lämmitys
Lemmikit
Lemmikkiystävällinen
Vain koirat ovat tervetulleita
Korkeintaan 25 kg per lemmikki
Sopivuus/esteettömyys
Määrätyt tupakointialueet
Palvelut ja mukavuudet
Silitysrauta/-lauta
Turvallisuusominaisuudet
Ei ilmoitusta häkävaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta – voit tuoda mukanasi kannettavan häkävaroittimen)
Savuvaroitin (majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa on savuvaroitin)
Yleistä
Kaksilasiset ikkunat
Puutarha
Käytännöt
Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:
Saat majoittajalta ohjeet sisään- ja uloskirjautumiseen sähköpostitse.
Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja
Lemmikit
Lemmikit ovat tervetulleita
Vain koirat sallitaan
Korkeintaan 1 (painoraja: 25 kg per lemmikki)
Avustajaeläimistä ei veloiteta maksuja.
Majoittajan kommentti: Chien jusqu'à 15 kg accepté
Lapset ja varavuoteet
Lapset ovat tervetulleita.
Tapahtumat
Tapahtumien järjestäminen ei ole sallittua
Tupakointikäytännöt
Tupakointi sallittu: määrätyillä alueilla
Tärkeää tietoa
Hyvä tietää
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi yksityinen majoittaja (eli taho, joka ei toimi kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa). EU:n kuluttajansuojalaki, mukaan lukien peruutusoikeus, ei koske tätä varausta. Yksityisen majoittajan määrittämä peruutuskäytäntö koskee varaustasi.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Tämä majoituspaikka hyväksyy käteisen.
Juhlien tai ryhmätapahtumien järjestäminen on kielletty majoituspaikassa
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa on palovaroitin
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi kumppanimme Vrbo. Saat Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit muuttaa varaustasi tai peruuttaa sen.
Saat majoittajalta sisään- ja uloskirjautumisohjeet sähköpostitse. Saat myös Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit hallinnoida varaustasi.
Lisämaininnat
Kansallisten säädösten vuoksi paikan päällä maksettavat summat eivät voi ylittää 1000 EUR:n suuruista summaa. Saat lisätietoja asiasta ottamalla yhteyttä majoituspaikkaan varausvahvistuksessa olevien tietojen avulla.
In l'Herbaudière, 100 m from the sea, 5 mn from the port, ideal house for 4 people – arvostelut
Arvostelut
10
Poikkeuksellisen hyvä
Kaikki näytetyt arvostelut ovat peräisin oikeilta asiakkailta. Vain meidän kauttamme majoituksen varanneet matkailijat voivat lähettää arvostelun. Tarkistamme arvostelut ohjeidemme mukaisesti ja julkaisemme kaikki arvostelut, niin positiiviset kuin negatiiviset.LisätietojaAvautuu uuteen ikkunaan
Arvosana 10 - Loistava. 3 kautta 3 arvostelua
10–Loistava
3
Arvosana 8 - Hyvä. 0 kautta 3 arvostelua
8–Hyvä
0
Arvosana 6 - OK. 0 kautta 3 arvostelua
6–OK
0
Arvosana 4 - Huono. 0 kautta 3 arvostelua
4–Huono
0
Arvosana 2 - Hirveä. 0 kautta 3 arvostelua
2–Hirveä
0
10/10
Siisteys
Arvostelut
10/10 Loistava
Michel Q., ELLIANT
10.5.2025
Hyvää: Siisteys
Ile Noirmoutier
Sans commentaire
Michel Q.
Yöpyi 7 yötä toukokuussa 2025
10/10 Loistava
bernard j.
3.5.2025
Hyvää: Siisteys
Voyage famille
Très bon hébergement, bien situé, le port, la plagea proximité
bernard j.
Yöpyi 7 yötä huhtikuussa 2025
10/10 Loistava
Stéphanie B.
20.4.2025
Hyvää: Siisteys
Parfait
Très bon séjour. Le logement est très bien situé à 5 minutes de la plage à pied. Très confortable et très bien équipé. Nous y reviendrons avec plaisir