Avaruus:
Tilava kotimme, "Loputon kesä", on ihanteellinen ryhmille 8-10 vieraasta. 4 makuuhuonetta, 2 kylpyhuonetta. On oma kylpyhuone pois päällikön ja täysi kylpyamme sijaitsee käytävällä muiden 3 huoneen jaettavaksi. Sijaitsee Pohjois-Charlestonissa tietä I-526, sijainti ja pysäköinti eivät ole ongelma täällä!
Pääsee omalla sisäänkäynnillä / uloskäynnillä ja ylöspäin (ulkoa). "Endless Summer" tarjoaa avoimen pohjapiirroksen, johon mahtuu sekä ruokailu- että oleskelutilaa, joten se on loistava ryhmille, jotka haluavat viettää aikaa yhdessä tai nauttia aterian. Ruokapöytä 7 paikalla ja olohuone shiplap-korostusseinillä. Yhden tason koti, jossa kaikki makuuhuoneet sijaitsevat kätevästi. Koti on korkealla maasta, ja sinun on kiivetä 10 portaita päästäksesi kodin eteen. Makuuhuoneessa ja olohuoneessa jokaisella on oma taulu-Roku-televisio / Apple TV. Kaikissa paitsi yhdessä makuuhuoneessa on vaatehuone. Päämakuuhuoneessa on parisänky, makuuhuoneessa 2 on parisänky, makuuhuoneessa 3 on parisänky, makuuhuoneessa 4 on queen-vuode ja valmiissa tutkimuksessa on vyörytyyli, jossa on 2 erillistä vuodetta. Tiimimme tarjoaa perustiedot kirjautumistiedot, joten voit käyttää omia oleskelusi aikana. Siellä on tilava, täysin varustettu keittiö, jossa on perus- / keittiövälineet nauttia kotitekoisista aterioista ja laadukkaasta perhe-ajasta yhdessä. Kodinsisustus päivitetään kokonaan ja saa uuden ilmeen saapuessasi lomallesi. Pyydä minua lähettämään päivitetyt kuvat sähköpostitse ennen loman tekemistä. Se on viihtyisä rantatunne.
Vieras pääsy:
Vierailla on pääsy koko kiinteistöön, mukaan lukien täysin aidattu takapiha, jossa on asuintilaa ja naapurialuksen veneen laskuyhteys, joka on 5 minuutin kävelymatka. Voin antaa suosituksia kajakin ja melontalauttojen vuokrausta varten tai voit tuoda omat.
Naapurusto:
Tämä sijaitsee aivan I-526: n päässä poistumistieltä 15, mikä tekee matkustamisesta mihin tahansa Tri-Countyn alueelle helppoa. Helppo pääsy molempiin näihin tärkeimpiin kohteisiin sekä Pohjois-Rhettiin on lyhyen matkan päässä matka-ajasta ympäröiviin kaupunkeihin ja kohteisiin, kuten Mount Pleasant, Daniel Island, Charlestonin keskusta, West Ashley, Hanahan, Boeing ja Charlestonin kansainvälinen lentokenttä. 15 minuutin ajomatka.
Nopea 13 minuutin ajomatka Park Circleen, North Charlestonin keskusta-alue on erittäin ainutlaatuinen Charlestonin alueella. Meillä on salonkeja, kauppoja, erilaisia yrityksiä, teatteria, lukuisia vuosittaisia festivaaleja ja paraateja sekä herkullisen monipuolinen valikoima ruokailuvaihtoehtoja. Voi, ja myös hieno tapahtumayöelämä. Tule tarkistamaan meidät päivällä tai yöllä. Aina on jotain tekemistä ja upeita ihmisiä tapaamaan.
12 min Charlestonin keskustaan
8 min Tanger Outlet Malliin
6 min Coliseum / Esittävä taide
25 min Isle of Palms -rannalle
25 min Sullivanin saaren rannalle
29 min Folly rannalle
8 min lentokentälle
Vuorovaikutus vieraiden kanssa:
Olemme käytettävissä, jos tarvitset meitä, mutta kunnioitamme myös yksityisyyttäsi kun vierailet kauniissa kaupungissa. Charlestonin paikallisena minulla on paljon hyviä vinkkejä kotikaupungistani, joten ota rohkeasti yhteyttä milloin tahansa!
Liikkuminen:
Uber- / taksit ovat helposti saatavilla keskustaan, vierailemaan paikallisissa istutustiloissa tai paikalliselle rannalle!
Voit matkustaa autolla, jos haluat tutustua upeaan kaupunkiin.
Muut huomautukset:
MUKAAN LÄHETTÄMINEN Jokaiseen oleskeluun:
Ilmainen paikallisesti pakattu kahvi
Paperituotteet (wc-paperi, paperipyyhkeet, pehmopaperit)
Hotellin laadukkaat kylpytuotteet (shampoo, hoitoaine, käsisaippua, vartalopesu, voide)
Astianpesukoneet
Hiustenkuivaaja / silitysrauta / -lauta
Pyyhkeet / liinavaatteet
Perustason keitto- / keittiövälineet
Jos Charleston Countylle annetaan pakollinen evakuointimääräys loman aikana, omistajan / isännän tai kiinteistönhoitoyhtiön on palautettava 100% kaikista matkustajan maksamista talletuksista, maksuista ja / tai rahoista 72 tunnin kuluessa. Omistajalla / isäntällä tai omaisuudenhoitoyhtiöllä ei ole enää vastuuta varauksesta. Huomaa, että jos muissa 49 osavaltiossa on pahempi sää, joka kieltää matkustajaa (tai matkustajaryhmän vieraita) pääsemästä Charlestoniin, hyvitystä ei myönnetä, ja omistaja / isäntä tai kiinteistönhoitoyhtiö ei ole vastuussa varaukseen. Niiden kuukausien aikana, joissa on mahdollista heikkoa säätä, kuten hurrikaanikautta, suosittelemme matkustajia ehdottomasti hankkimaan vakuutuksia.
Tupakointi kielletty. Rikkomisille määrätään sakkoja huoneen savun aiheuttamista vahingoista. Tupakointi on sallittua VAIN kiinteistön ulkopuolella, mutta yritä pitää vähintään 10 jalkaa ovista, jotta savu ei p��äse sisälle.
Naapuruston hiljaiset tunnit ovat klo 22–8. Jos rikkoo, kaupunki antaa 1047 dollarin sakon. Vieraat ovat vastuussa myös tuntien jälkeen aiheuttamasta melusta, sillä naapurit voivat kuulla sisääänet, jos olet takapihalla, pyydämme sinua täyttämään nämä pyynnöt loman aikana.
TÄMÄ EI ole puoluetalo !!!