Uusi, moderni, tahraton 2BR / 2BA (vuodepaikkoja 6) Oaklandin kukkuloiden helmi, näkymät lahdelle, upea läheisyys UC Berkeleyyn, SF, Piilaakso, Redwoods, Napan viinitilat ja Calistogan kuumat lähteet.
San Francisco Bay, Eucalyptus-lehtojen keskellä, tämä valoisa paikka on täydellinen yhdistelmä seesteisyyttä ja läheisyyttä.
Avaruus
Tämä arkkitehdin suunnittelema poissa kotoa tarjoaa makuuhuoneen, jossa on mukava Kalifornian kuningasvuode, hyvällä maulla ja eloisalla sisustuksella varustettu Master-sviitti, jossa on ADA-suihku / poreallasyhdistelmä, vaatehuone ja lukukaapit. Toimitamme kaikki liinavaatteet ja pyyhesarjan per vieras. Tästä huoneesta on näkymä kannelle.
Vierashuoneessa on rauhallinen tunnelma, queen-size-vuode, kaappi, lipasto ja korkeat ikkunat. Tämän huoneen vieressä on toinen täysikokoinen kylpyhuone kylpyammeella. Säteilevää lämpöä on runsaasti koko kodissa upealla värillisellä lattialla.
Keittiössä on kaikki tarvitsemasi mukavuudet, kuten iso jääkaappi, astianpesukone, liesi / uuni, leivänpaahdinuuni, kahvinkeitin (me jopa yhdistämme sinut tavalliseen / kofeiinin / sokerin / hunajan / pernan ja kermavaa'an kanssa), ruoanvalmistuslaitteen , kattilat / pannut ja kaikki tarvitsemasi astiat, lasit, ruokailuvälineet ja hopeaesineet. Voit nauttia aamujoestasi keittiösaarella tai kannen lahden näkymillä. Tarjoamme oliiviöljyä, balsamietikkaa, mausteita ja muuta, joten sinun ei tarvitse ostaa niitä.
Avoin konsepti-ruokasali / olohuone-yhdistelmä mahdollistaa suhteelliset istuimet. Ruokapöytä mahtuu 6 vierasta ja 51 ”Smart TV: ssä on Netflix ja Hulu. Poikkipinta-ala avautuu mukavalle täysikokoiselle vuodelle, jos haluat. Näkemykset saavat sinut tuntemaan kuin olisit lähellä taivasta.
Voit nauttia paikallisesta kuohkeudesta kannella auringonlaskun aikaan ja heittää pihvi BBQ: lle, kun taas sijaitsevat ulkoterasseilla.
Loimme tämän ihanan tilan, jossa voit nauttia, rentoutua ja palata. Uskomme sinun!
Vieras pääsy
Vierailla on huoneisto ja kansi itselleen (omistaja asuu yllä olevassa yksikössä). Jaetut, ilmaiset pesulapalvelut. Omistaja tarvitsee yksinoikeuden ajotieltä ja autotalliin, mutta se ei ole ongelma, koska talon edessä ja vieressä on paljon ilmaisia kadun pysäköintialueita.
Vuorovaikutus vieraiden kanssa
Haluamme mielellämme olla vuorovaikutuksessa vieraidemme kanssa niin paljon tai vähän kuin he haluavat! Olemme Book a Nook -yrityksen, suhteellisen ja myötätuntoisen lyhytaikaisen kiinteistönhoitoyhtiön edustajia. Rakastamme vaalia vieraitamme ja tarjota tähtikokemuksia, jotka pitävät vieraamme palaamassa lisää!
Muita huomioitavia asioita
Huomaa, että omistaja asuu ylimmässä yksikössä ja haluaa rauhallisen ilmapiirin.