Hotellit Ogenbargen

Vertaa 8 099 halpaa hotellia ja majoitusta alkaen 49 €

Valitse yli 1,000,000 uniikista hotellista, asunnosta & huvilasta ympäri maailman

Saat parhaan hinnan ebookersin hintatakuun ansiosta

Ilmainen peruutus useimmissa hotelleissa, kun varaat ebookersilta!*

Ogenbargen: Tarkista hotellien saatavuus

Varatuimmat hotellit ja majoitukset Ogenbargen

Etkö löydä etsimääsi?
Näytä kaikki saatavilla olevat majoituspaikat kohteessa Ogenbargen
Näytä kaikki majoituspaikat
Alin löytämämme hinta viimeisten 24 tunnin aikana 1 yölle ja 2 aikuiselle. Hinnat ja saatavuus voivat muuttua. Muita ehtoja saatetaan soveltaa.

Kohteeseen Ogenbargen tutustuminen

Ogenbargen tarjoaa mielenkiintoista tekemistä ja nähtävää. Suosittuihin nähtävyyksiin kohteessa Ogenbargen ja sen lähellä kuuluu:

  • Ewiges Meer -järvi
  • Bensersiel Beach
  • Moormuseum Moordorfin museo
  • Lower Saxony Wadden Sea National Park (kansallispuisto)
  • Strand Dornumersiel
  • Sielhof
  • Neuharlingersielin ranta

Milloin on paras aika vierailla kohteessa Ogenbargen?

Jos mietit parasta mahdollista aikaa käydä kohteessa Ogenbargen, saatat hyötyä näistä vuodenajan säätä koskevista tiedoista lomaasi suunnitellessasi. Elokuu ja heinäkuu ovat yleensä lämpimimmät kuukaudet kohteessa Ogenbargen, kun taas kylmimmät kuukaudet ovat yleensä helmikuu ja tammikuu. Heinäkuu ja elokuu ovat sateisimmat kuukaudet, kun taas huhtikuu ja helmikuu ovat kuivimmat.

Tässä on yleiskatsaus kohteen keskimääräiseen sademäärään ja lämpötilaan:

  • Keskimääräinen lämpötila päivisin tammikuusta maaliskuuhun on 8 °C ja öisin 1 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 186 mm.
  • Jos vierailet huhtikuun ja kesäkuun välisenä aikana, voit odottaa keskimääräisen lämpötilan olevan 19 °C päivisin ja 5 °C öisin. Keskimääräinen sademäärä tänä aikana on 209 mm.
  • Keskimääräinen lämpötila heinäkuusta syyskuuhun on päivisin 21 °C ja öisin 12 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 261 mm.
  • Keskimääräinen lämpötila päivisin lokakuusta ja joulukuuhun on 14 °C ja 3 °C öisin. Kauden keskimääräinen sademäärä on 214 mm.
  • Vuoden keskimääräinen sademäärä kohteessa Ogenbargen on 870 cm.

Ogenbargen: Hotellitiedot

Majoitukset
8 099
Halvin hinta
49 €
Korkein hinta
118 €
Suositut hotellit
Muschelsucher, Bernsteinsucher, Vier Jahreszeiten Bensersiel, Krabbenkieker, Quartier96 - Boardinghouse Emden, Haus Krabbensucher, Ferienwohnungen am Stadtpark, Apartments Osterstraße, NOORD Carolinensiel, Haus Seesturm, Haus Fischernetz, Haus Kachelot, Mukava loma-asunto **** (sis. W-Lan) parhaalla paikalla Carolinensiel, Mukavasti kalustetut huoneistot, esteettömästi suurella terassilla järvellä, Landgasthaus Leezdorfer Hof