Koko loma-asunto·Yksityinen majoittaja

Huvila, oma uima-allas ja merinäköala - Villa Leona

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Majoituspaikan Huvila, oma uima-allas ja merinäköala - Villa Leona valokuvagalleria

Terassi/patio
Ranta lähistöllä
Ranta lähistöllä
Ulkopuoli
Ulkopuoli

Arvostelut

10 kautta 10.
Poikkeuksellisen hyvä

Koko koti

3 makuuhuonetta4 kylpyhuonetta8 henkilöä200 m²

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Pysäköinti saatavilla
  • Pyykinpesukone
  • Kuntosali
  • Uima-allas
  • Siivous
  • Grilli

Tutustu alueeseen

Map
Okrug Gornji, Splitsko-dalmatinska županija
  • Okrug Gornji Beach
    ‪14 min kävelymatka‬
  • Labadusa Beach
    ‪4 min ajomatka‬
  • Trogirin pääaukio
    ‪8 min ajomatka‬
  • Split (SPU)
    ‪13 min ajomatka‬

Huonevaihtoehdot

Tietoja majoituspaikasta

Kokonaan sinun

Koko koti on vain sinun ja muiden ryhmääsi kuuluvien jäsenten käytössä.

Huvila, oma uima-allas ja merinäköala - Villa Leona

Ylellinen huvila merinäköalalla 3 makuuhuoneella ja 4 kylpyhuoneella jopa 8 hengelle. Leona on kaunis huvila Okrug Gornjissa, joka sijaitsee Ciovon saarella. Huvilassa on kolme makuuhuonetta (jokaisella on oma kylpyhuone ja parivuode), keittiö, kuntosali, olohuone, TV ja ilmainen internetyhteys. Kaikissa huoneissa on ilmastointi. Ulkona on iso terassi, josta on kauniit näkymät saarelle ja rannalle. Villa mahtuu mukavasti 6 henkilöä, ja olohuoneessa on 2 lisävuodetta. Jos haluat syödä ulkona, tarjoamme grilli kauniilla merinäköalalla. Huvilan edessä on uima-allas, jossa on lepotuoleja ja merinäköala. Saarella ollessasi voit vierailla monissa paikallisissa rannoissa - lähin ranta on vain 200 metrin päässä Villasta. Saarella on monia ravintoloita, joista voit kokeilla paljon Välimeren herkkuja. Jos haluat juhlia, on olemassa useita rantabaareja saaren suurimmalla rannalla (200 metrin päässä Villasta). Jos haluat viettää iltoja kotona, voit rentoutua terassilla. Voit myös käydä monissa nähtävyyksissä historiallisessa, Unescon suojelemassa kaupungissa - Trogirissa, joka on 3 km päässä Villasta. Voit mennä Trogiriin autolla tai voit ottaa venetaksin saarelta (15min). Trogir on täynnä ikonisia maamerkkejä ja välttämättömyyksiä. Voit myös käydä Kroatian toisessa suurimmassa kaupungissa ja kroaattien mukaan maailman kauneimmassa kaupungissa, kauniissa kaupungissa Splitissä. Split on 25 kilometrin päässä Villasta. Voit mennä sinne autolla, bussilla Trogirista tai veneellä myös Trogirilta. Jos sinulla on lisätietoja tai kysymyksiä, ota meihin yhteyttä. Odotamme innolla tapaamistamme.
Tämä huvila sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Pyhän Carlo Borromeon kirkko. Majoituspaikka tarjoaa asiakkaille esimerkiksi kuntosalin. Huvilassa tarjoaa asiakkaille yksityisen uima-altaan ja keittiön.
  • Ilmastoitu huvila, jossa asiakkaille on tarjolla yksityinen uima-allas, keittiö ja pyykinpesukone
  • Majoituspaikan alueella on tarjolla kuntosali
  • Sijaitsee 15 minuutin kävelymatkan päässä kohteista Pyhän Carlo Borromeon kirkko ja Pyhän Theodoroksen kirkko
Tämä huvila tarjoaa asiakkaiden käyttöön kuntokeskuksen, grillejä ja puutarhan. Vastaanotto on avoinna ympäri vuorokauden.

Tämä huvila on savuton.

Majoittaja

Goran Mamut

Puhutut kielet

Englanti

Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Ranta

  • Ranta lähistöllä

Uima-altaat/kylpylä

  • Lämmitetty allas
  • Yksityinen uima-allas

Internet

  • Saatavilla huvilassa: Wi-Fi

Pysäköinti ja liikenneyhteydet

  • Autoa ei tarvita
  • Paikan päällä pysäköinti

Keittiö

  • Astianpesukone
  • Jääkaappi
  • Kahvin-/vedenkeitin
  • Keittovälineet, astiat ja ruokailuvälineet
  • Leivänpaahdin
  • Liesi
  • Mikroaaltouuni
  • Uuni
  • Vedenkeitin

Makuuhuoneet

  • 3 makuuhuonetta
  • Lakanat saatavilla

Kylpyhuone

  • 4 kylpyhuonetta
  • Hiustenkuivaaja
  • Ilmaiset hygieniatuotteet
  • Kylpyamme tai suihku
  • Pyyhkeet saatavilla
  • Suihku

Oleskelutilat

  • Olohuone

Viihdetarjonta

  • Televisio ja kaapeli-/satelliittikanavat

Ulkotilat

  • Grilli
  • Parveke
  • Puutarha

Pesulapalvelu

  • Pyykinpesukone

Työtilat

  • Työpöytä

Ilmastointi ja lämmitys

  • Ilmastointi
  • Lämmitys

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Sopivuus/esteettömyys

  • Savuton majoituspaikka

Palvelut ja mukavuudet

  • Siivouspalvelu (päivittäin)
  • Silitysrauta/-lauta

Tekemistä

  • Kuntosali
  • Lämmitetty allas
  • Iintimahdollisuus lähistöllä
  • Kalastusmahdollisuus lähistöllä
  • Laitesukellusmahdollisuus lähistöllä
  • Purjehdusmahdollisuus lähistöllä
  • Snorklausmahdollisuus lähistöllä
  • Vesiskootterimahdollisuus lähistöllä

Turvallisuusominaisuudet

  • Ei ilmoitusta häkävaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta – voit tuoda mukanasi kannettavan häkävaroittimen)
  • Savuvaroitin (majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa on savuvaroitin)
  • Palosammutin

Yleistä

  • Puutarha
  • Yksikön koko: 200 neliömetriä
  • Äänieristys

Käytännöt

Sisäänkirjautuminen

Sisäänkirjautuminen alkaa klo 16.00
Sisäänkirjautujien alaikäraja – 18

Uloskirjautuminen

Uloskirjautuminen ennen klo 10.00

Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:

Saat majoittajalta ohjeet sisään- ja uloskirjautumiseen sähköpostitse.

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Lapset ja varavuoteet

  • Lapset ovat tervetulleita.

Tärkeää tietoa

Hyvä tietää

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi yksityinen majoittaja (eli taho, joka ei toimi kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa). EU:n kuluttajansuojalaki, mukaan lukien peruutusoikeus, ei koske tätä varausta. Yksityisen majoittajan määrittämä peruutuskäytäntö koskee varaustasi.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Juhlien tai ryhmätapahtumien järjestäminen on kielletty majoituspaikassa
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa on palovaroitin
Tämän majoituspaikan turvaominaisuuksiin kuuluu palosammutin
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi kumppanimme Vrbo. Saat Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit muuttaa varaustasi tai peruuttaa sen.
Saat majoittajalta sisään- ja uloskirjautumisohjeet sähköpostitse. Saat myös Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit hallinnoida varaustasi.
Majoituspaikan rekisteröintinumero 19108786882

Majoituspaikka tunnetaan myös nimellä

'villa With Private Pool Sea Views Villa Leona
villa Sea Views Villa Leona Okrug Gornji
Sea Views Leona Okrug Gornji
Sea Views Leona
'villa With Private Pool Sea Views Villa Leona
'villa With Private Pool And Sea Views - Villa Leona Villa
Villa 'villa With Private Pool And Sea Views - Villa Leona
'villa With Private Pool And Sea Views - Villa Leona Okrug
villa Sea Views Villa Leona
Sea Views Leona Okrug Gornji
'villa With Private Pool And Sea Views - Villa Leona Villa Okrug
Vrbo Property
'villa With Private Pool Sea Views Villa Leona
'Villa With Private Pool And Sea Views - Villa Leona Villa
'Villa With Private Pool And Sea Views - Villa Leona Okrug
'Villa With Private Pool And Sea Views - Villa Leona Villa Okrug

'Villa With Private Pool And Sea Views - Villa Leona – arvostelut

Arvostelut

10

Poikkeuksellisen hyvä

Arvosana 10 - Loistava. 8 kautta 8 arvostelua
Arvosana 8 - Hyvä. 0 kautta 8 arvostelua
Arvosana 6 - OK. 0 kautta 8 arvostelua
Arvosana 4 - Huono. 0 kautta 8 arvostelua
Arvosana 2 - Hirveä. 0 kautta 8 arvostelua

10/10

Siisteys

Arvostelut

10/10 Loistava

Liz H.

Hyvää: Siisteys
Okrug Gornji
The property was as advertised, clean, comfortable, with everything needed for our stay. A couple more serving bowls would complete an otherwise perfectly equipped kitchen. Goran was a friendly, responsive and thoughtful host (we arrived late evening, so the bread and few bits provided was very welcome) and he gave us a great recommendation for a day’s boat trip. We thoroughly enjoyed our stay and wouldn’t hesitate to recommend this accommodation and this host.
Yöpyi 7 yötä elokuussa 2022

10/10 Loistava

Laura H.

Hyvää: Siisteys
Amazing! ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Had the most amazing holiday in Croatia. The villa is just outstanding - immaculately clean and had everything we needed. We loved having the pool, the outdoor BBQ & eating area along with the rooftop terrace to watch the sunset! Goran was a perfect host and was very attentive with any queries during our stay.
Yöpyi 7 yötä elokuussa 2022

10/10 Loistava

Daniel J.

Hyvää: Siisteys
Hervorragend
Aufenthalt September 2021 4 Personen Ein wirklich sehr modernes und sauberes Haus. Es hat an nichts gefehlt, es war alles vorhanden was man braucht. Fitnessstudio, Waschmaschine, Reinigungsmittel, Geschirrspüler...usw. Sehr komfortabel. Schöne gemütliche Grillecke. Privater Pool/Beheizbar. Bäcker, Fleischer, Einkaufsmöglichkeiten & Restaurants direkt um die Ecke. Vermieter sehr freundlich und zuvorkommend. Immer wieder gern.
Yöpyi 9 yötä syyskuussa 2021

10/10 Loistava

Nick C.

Hyvää: Siisteys
Excellent
Excellent

10/10 Loistava

Susan R.

Hyvää: Siisteys
Amazing Villa - great hosts & amazing location; this is a treasure!
Goran and Snjezana made us welcome from the very beginning, before we even arrived at the villa, they helped with the planning. And organized our pick-up from Split airport - only 6km away. The villa is wonderful, clean, modern and thoughtfully kitted out. The pool is delightful and the outside area perfect for lazy days. This villa is perfectly located for days out and easy access to the beach. We had a wonderful family holiday; made so many beautiful memories and can totally recommend this villa in Croatia.
Yöpyi 7 yötä elokuussa 2019

10/10 Loistava

Megan K.

Beautiful villa with a stunning view of the sea
Amazing villa, absolutely immaculate &stunning location near the beach & local restaurants. Excellent hospitality from Goran who was so nice throughout our stay. I'd thoroughly recommend this villla to anyone and will hopefully visit again next year.
Yöpyi 7 yötä elokuussa 2018

10/10 Loistava

Barbro H.

Flott!
Veldig reint. Godt utstyrt kjøkken og nok håndklær og sengetøy. Fin utsikt. Flott plass.
Yöpyi 7 yötä heinäkuussa 2018

10/10 Loistava

isabelle r.

Une location qui tient ses promesses
Une villa de grande qualité, à tous niveaux : matériaux , fonctionnalité, décoration... Propreté irréprochable et propriétaires accueillants. Ravis de notre choix!
Yöpyi 7 yötä elokuussa 2017