Koko koti on vain sinun ja muiden ryhmääsi kuuluvien jäsenten käytössä.
Beautiful 5 bedroom home in Central Alberta
45 minutes from YYC
Beautiful home. Large covered deck with BBQ and smoker. Full kitchen with convection oven and gas stove. Two living areas as well as a gym equipment. The town of Olds offers several restaurants and night clubs. Olds is only one hour from the Calgary stampede grounds. We are two hours from Banff and the beautiful rockies
Tämä loma-asunto sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Deer Ridge Tree Reserve. Majoituspaikka tarjoaa asiakkailleen esimerkiksi kuntosalin. Loma-asunnossa tarjoaa 3 kylpyhuonetta ja pyykinpesukoneen.
Loma-asunnossa tarjoaa asiakkaille pyykinpesukoneen, 3 kylpyhuonetta ja hiustenkuivaajan
Majoituspaikan alueella on tarjolla kuntosali ja leikkikenttä
Sijaitsee kivenheiton päässä kohteesta Deer Ridge Tree Reserve ja 3 minuutin kävelymatkan päässä kohteesta Briegel Park
Tämä loma-asunto tarjoaa asiakkaiden käyttöön kuntokeskuksen. Vastaanotto on avoinna ympäri vuorokauden.
Majoittaja
Joy Corsiatto
Puhutut kielet
Englanti
Majoituspaikan palvelut/mukavuudet
Internet
Saatavilla talossa: Wi-Fi
Makuuhuoneet
5 makuuhuonetta
Lakanat saatavilla
Kylpyhuone
3 kylpyhuonetta
Hiustenkuivaaja
Kylpyamme tai suihku
Pyyhkeet saatavilla
Saippua
Vessapaperi
Viihdetarjonta
Pelejä
Videopelejä
Pesulapalvelu
Pyykinpesukone
Ilmastointi ja lämmitys
Lämmitys
Lemmikit
Lemmikkejä ei sallita
Sopivuus/esteettömyys
Savuton majoituspaikka
Tekemistä
Kuntosali
Turvallisuusominaisuudet
Ei ilmoitusta häkävaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta – voit tuoda mukanasi kannettavan häkävaroittimen)
Ei ilmoitusta savuvaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa savuvaroitinta)
Käytännöt
Sisäänkirjautuminen
Sisäänkirjautuminen alkaa klo 16.00
Sisäänkirjautujien alaikäraja – 30
Uloskirjautuminen
Uloskirjautuminen ennen klo 11.00
Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:
Saat majoittajalta ohjeet sisään- ja uloskirjautumiseen sähköpostitse.
Lemmikit
Lemmikkejä ei sallita
Lapset ja varavuoteet
Lapset ovat tervetulleita.
Tärkeää tietoa
Hyvä tietää
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi yksityinen majoittaja (eli taho, joka ei toimi kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa). EU:n kuluttajansuojalaki, mukaan lukien peruutusoikeus, ei koske tätä varausta. Yksityisen majoittajan määrittämä peruutuskäytäntö koskee varaustasi.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Tämä majoituspaikka hyväksyy käteisen.
Juhlien tai ryhmätapahtumien järjestäminen on kielletty majoituspaikassa
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa palovaroitinta
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi kumppanimme Vrbo. Saat Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit muuttaa varaustasi tai peruuttaa sen.
Saat majoittajalta sisään- ja uloskirjautumisohjeet sähköpostitse. Saat myös Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit hallinnoida varaustasi.
Beautiful 5 bedroom home in Central Alberta
45 minutes from YYC – arvostelut
Arvostelut
10
Poikkeuksellisen hyvä
Kaikki näytetyt arvostelut ovat peräisin oikeilta asiakkailta. Vain meidän kauttamme majoituksen varanneet matkailijat voivat lähettää arvostelun. Tarkistamme arvostelut ohjeidemme mukaisesti ja julkaisemme kaikki arvostelut, niin positiiviset kuin negatiiviset.LisätietojaAvautuu uuteen ikkunaan
Arvosana 10 - Loistava. 3 kautta 3 arvostelua
10–Loistava
3
Arvosana 8 - Hyvä. 0 kautta 3 arvostelua
8–Hyvä
0
Arvosana 6 - OK. 0 kautta 3 arvostelua
6–OK
0
Arvosana 4 - Huono. 0 kautta 3 arvostelua
4–Huono
0
Arvosana 2 - Hirveä. 0 kautta 3 arvostelua
2–Hirveä
0
8,8/10
Siisteys
10/10
Majoituspaikan kunto ja tilat
Arvostelut
10/10 Loistava
Charles F.
18.8.2024
Olds Stay
We loved our stay in Joy’s house. It was the perfect spot for us. It was convenient place for us. The cleanliness of the house was not quite up to what we expected. The house had everything we needed.
Charles F.
Yöpyi 6 yötä elokuussa 2024
10/10 Loistava
Bruce, Kinistino
7.8.2024
Hyvää: Siisteys ja majoituspaikan kunto ja tilat
Bruce
Yöpyi 4 yötä heinäkuussa 2024
10/10 Loistava
Lynn J.
20.6.2024
Hyvää: Siisteys
Family Visit
My aunt and uncle live in Olds in a home now and this VRBO was close and could host everyone.