Le Vent on ylellinen osakehuoneisto, joka sijaitsee vain muutaman askeleen päässä maailmankuululta Eagle Beachilta, joka tunnetaan pehmeästä valkoisesta hiekasta, turkoosista vesistä ja henkeäsalpaavista auringonlaskuista. Tämä ylellinen kahden makuuhuoneen, 2. 5 ammeella on upeat esteettömät merinäkymät koko yksikössä.
Tämä 4. kerros 1200sq. ft yksikkö on tilava avoin konsepti oleskelutila, joka mahdollistaa intiimejä keskusteluja, vaikka silti tilaa tarpeeksi tilaa. Se tarjoaa täysin varustetun eurooppalaisen design-keittiön ja ruostumattoman teräksen laitteet. Se on täysin kalustettu moderneilla italialaisilla huonekaluilla ja on upea parveke, joka kulkee koko huoneisto, joka jättää sinulle täysin mesmerized. Pesukone, kuivausrumpu ja pesula-amme ovat myös käytettävissäsi.
Le Ventin tilat tarjoavat upean Infinity-uima-altaan ja porealtaan, lasten uima-altaan ja leikkipaikan, yhteisöllisen ulkotilojen tila BBQ-grillillä, ulkoaltaan ja jääpalakoneen, ulkotulipaikka-alueen, useita oleskelutiloja, paikan päällä minibaari, ilmainen pysäköintitila ja 24h vartiointi. Nauti rauhallisesta yhteisöllisestä Sunset Rooftop-alueesta ja kiehtovasta trooppisesta maisemoinnista.
LeVent sijaitsee muutamien minuuttien päässä maailmankuuluista hienoihin ruokailuelämyksiin, muotinäyttelytiloihin, kasinoihin, ruokakauppoihin, lääkäriklinikoihin ja paljon muuta.
Olemme kommunikoivia kaikille vieraille ja voimme nopeasti vastata kaikkiin sähköposteihin mahdollisimman nopeasti ongelmien ratkaisemiseksi.