Koko huoneisto

15 minuuttia Disneyyn! | Pelikonsoli | Älytelevisio | Blu-Ray | Ilmainen WiFi

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Majoituspaikan 15 minuuttia Disneyyn! | Pelikonsoli | Älytelevisio | Blu-Ray | Ilmainen WiFi valokuvagalleria

Uima-allas
Ulkopuoli
Televisio, videopelikonsoli, DVD-soitin
Ulkoruokailutilat
Jääkaappi, mikroaaltouuni, uuni, liesi

Arvostelut

8,0 kautta 10.
Erittäin hyvä

Koko huoneisto

3 makuuhuonetta3 kylpyhuonetta8 henkilöä163 m²

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Pysäköinti saatavilla
  • Pyykinpesukone
  • Ulkotilat
  • Ilmastointi
  • Keittiö
  • Kuivausrumpu

Tutustu alueeseen

Map
Kissimmee, FL
  • Reunion Resort Golf Course
    ‪2 min ajomatka‬
  • Jack Nicklaus Course
    ‪5 min ajomatka‬
  • ChampionsGate Golf Club (golfkeskus)
    ‪8 min ajomatka‬
  • Orlando, Florida (MCO-Orlandon kansainvälinen lentoasema)
    ‪33 min ajomatka‬

Huonevaihtoehdot

Tietoja majoituspaikasta

Kokonaan sinun

Koko huoneisto on vain sinun ja muiden ryhmääsi kuuluvien jäsenten käytössä.

15 minuuttia Disneyyn! | Pelikonsoli | Älytelevisio | Blu-Ray | Ilmainen WiFi

Tämä 3-sänkyinen huoneisto on sisustettu viiden tähden hotellin standardiin ja sijaitsee Villas Southissä Whisper Wayillä lähellä Reunion Resortin sydäntä.

Tämä suuri 1 700 neliömetrin ylellinen loma-asunto sijaitsee rakennuksessa Q, toisessa kerroksessa.

Tämä on todella ylellinen kolmen makuuhuoneen osakehuoneisto. Tämä nurkkahuoneisto on todella viehätys. Lisäikkunat antavat luonnolliselle auringonvalolle valua tämän upea yksikkö. Erittäin tilava olohuone ja ruokailutila on sisustettu tyylikkäästi erittäin korkeatasoisesti. Pehmeät sohvat ympäröivät 55-tuumaista älykästä LED-televisiota. Siellä on myös täysin toimiva keittiö, joka on varustettu erittäin hyvin uusimmilla ruostumattomasta teräksestä valmistetuilla laitteilla ja graniittiset työtasot. Erillisessä ruokailutilassa on kaunis ruokapöytä, johon mahtuu 6 henkilöä. Tässä asunnossa vieraat nauttivat ylellisyydestä ja mukavuudesta, koska kuluja ei ole säästynyt.

Tässä huoneistossa on myös PlayStation 4 -sarja, jonka koko perhe voi nauttia!

Suuret liukuvat lasiovet johtavat omalle suurelle terassille, jossa on pöytä ja 4-paikkainen istumapaikka. Siellä voit nauttia aamiaista ja iltajuomia rentoutuessasi ja nauttiaksesi näkymistä Tom Watsonin golfkentän rauhalliselle näkymälle.

Kylpyhuoneen päämakuuhuoneessa on ylellinen king-vuode, iso älykäs LED-TV, kaapelilla varustettu ja oma sisäänkäynti terassille. Siellä on iso vaatehuone, elektroninen tallelokero ja iso kylpyhuone, jossa on kaksi pesuallasta, kylpyamme ja iso erillinen suihkukaappi. Toinen makuuhuone on sisustettu rauhallisella ja nykyaikaisella sisustuksella, jossa on kaksi queen-size-vuodetta ja taulutelevisio. Siellä on iso vaatekaappi ja oma kylpyhuone. Kolmannessa makuuhuoneessa on erittäin harvinainen sänky, jossa on 3 ylellistä erillistä vuodetta ja taulutelevisio. Siellä on iso vaatekaappi ja oma kylpyhuone. Tämä huone on sisustettu Mikki-teemalla, jota lapsesi rakastavat!

Ilmainen nopea langaton internetyhteys on saatavana myös koko huoneistossa.

Lyhyt kuvaus tästä condo:

Tuotteet / palvelut ilmaiseksi
ILMAINEN paikallis- ja yhdysvaltalainen kaukopuhelu
ILMAINEN nopea langaton internetyhteys turvallisessa verkossa

yleinen
Näkymä pihalle
Täysin varusteltu keittiö
Ylisuuri parveke
Samsung Smart LED TV, joka on varustettu 3D-Wi-Fi Blu-Ray -soittimella
Kaapeli-TV jokaisessa makuuhuoneessa
Muodollinen ruokailutila, jossa 6 paikkaa
Ilmastointi- ja sisäkattopuhaltimet savuttomia ja lemmikkieläimiä mukavuutesi vuoksi
Hiustenkuivaaja
turvallinen
Pyyhkeet ja liinavaatteet tarjotaan
Sijaitsee toisessa kerroksessa hissillä

Makuuhuoneen / sängyn koot
Makuuhuone # 1 - King
Makuuhuone # 2 - Queen
Makuuhuone # 3 - Twin / Twin / Twin

Asuinalue
55 "LED-Smart TV

Parveke
Iso oma terassi
Patio pöytä ja 4 tuolia

Lasten varusteet
Pack N -levyn ilmainen käyttö, seikkailu ja syöttötuoli

Pesula
Pesukone ja kuivausrumpu
Silitysrauta ja -lauta

Tämä huoneisto on vain 0. 7 kilometrin päässä Seven Eagles -kadun lomakeskuksen pääuima-altaalta. Seven Eagles -allas on lomakeskuksen suosituin uima-allas ja siinä on kaksi rentouttavaa poreallasta, joissa on runsaasti uima-altaan vieressä olevia istuimia. Nauti uima-altaan virvokkeita ja illallisvaihtoehtoja Cove Bar and Grillissä, ja siellä on voileipiä, salaatteja, välipaloja ja smoothiet sekä täysi baari

Miksi varata Reunionin lomakodeista?
Ammattimainen paikan päällä toimiva rahastoyhtiö tarjoaa sinulle erinomaisen, henkilökohtaisen palvelun
Ei vaivaa avainten noutoon! Aja suoraan loma-asuntoosi!
Yksityiskohtainen vieraatieto-opas jokaisen kiinteistön sisällä
Reunion hienoimmat vuokrat edulliseen hintaan
 
Walt Disney World 6 mailia
Universal Studios 19 mailia
Sea World 15 mailia
Shopping Outlet 12 mailia
Orlandon lentokenttä 27 mailia
Supermarket puoli mailia

Käyttöehdot:
Sisäänkirjautumisaika on 16:00
Lähtöaika on kello 10:00
Kaikki kiinteistöt ovat savuttomia, eivätkä lemmikkejä
Vero ei sisälly yöhintoihin
Kaikista oleskeluista on kertaluonteinen lähtösiivousmaksu
Viimeinen maksu erääntyy 45 päivää ennen saapumistasi
Varauksen tekevän vieraan on oltava vähintään 25-vuotias

Oleskellessasi tässä hotellissa sinä ja kaikki puolueesi voit käyttää suurimpaa osaa Reunionin mukavuuksista, kuten: 6 uima-allasta, lasten aktiviteettiohjelma, polkupyörien vuokraus, boutique-kylpylä, paikan päällä olevat ravintolat ja baarit.

Lomakeskuksen jäsenyys EI ole käytettävissä - ** Huomaa, että tällä ominaisuudella ei ole pääsyä lomakeskuksen tietyihin lisäpalveluihin, jotka vaativat talon vieraiden rekisteröinnin. Mukaan lukien Reunionin vesipuisto, tennis tai golf.
Tämä huoneistohotelli sijaitsee lähellä kohdetta Reunion Resort Golf Course. Majoituspaikka tarjoaa asiakkaille esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa ja vesipuiston. Huoneistossa tarjoaa ilmaisen Wi-Fi-yhteyden ja keittiön.
  • Ilmastoitu huoneisto, jossa asiakkaille on tarjolla keittiö, pyykinpesukone/kuivausrumpu ja 3 kylpyhuonetta
  • Ilmainen Wi-Fi
  • Voit käydä pärskimässä sydämesi kyllyydestä vesipuistossa
  • Majoituspaikka tarjoaa asiakkaille terassin
  • Sijaitsee vain 2 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Reunion Resort Golf Course ja 12 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Walt Disney World® Resort
Tämä huoneisto tarjoaa asiakkaidensa käyttöön vesipuiston. Wi-Fi on saatavilla yleisissä tiloissa ilmaiseksi.

Tämä huoneisto on savuton.

Majoittaja

Florida Vacation Homes

Puhutut kielet

Englanti, portugali ja espanja

Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Internet

  • Saatavilla huoneistossa: ilmainen Wi-Fi

Pysäköinti ja liikenneyhteydet

  • Paikan päällä pysäköinti

Keittiö

  • Astianpesukone
  • Jääkaappi
  • Kahvin-/vedenkeitin
  • Keittovälineet, astiat ja ruokailuvälineet
  • Leivänpaahdin
  • Liesi
  • Mikroaaltouuni
  • Uuni

Makuuhuoneet

  • 3 makuuhuonetta
  • Lakanat saatavilla

Kylpyhuone

  • 3 yksityistä kylpyhuonetta
  • Hiustenkuivaaja
  • Kylpyamme
  • Kylpyamme tai suihku
  • Pyyhkeet saatavilla
  • Suihku

Oleskelutilat

  • Erillinen ruokailualue
  • Olohuone

Viihdetarjonta

  • DVD-soitin
  • Televisio ja kaapelikanavat
  • Videopelejä
  • Videopelikonsoli

Ulkotilat

  • Parveke
  • Terassi

Pesulapalvelu

  • Itsepalvelupesula lähistöllä
  • Pyykinpesukone/kuivausrumpu

Ilmastointi ja lämmitys

  • Ilmastointi
  • Lämmitys

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Sopivuus/esteettömyys

  • Savuton majoituspaikka

Palvelut ja mukavuudet

  • Siivouspalvelu (pyynnöstä)
  • Silitysrauta/-lauta

Sijainti

  • Lähellä outlet-ostoskeskusta
  • Sairaalan lähellä

Tekemistä

  • Vesipuisto
  • Teemapuisto lähistöllä
  • Uintimahdollisuus lähistöllä

Turvallisuusominaisuudet

  • Ei ilmoitusta häkävaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta – voit tuoda mukanasi kannettavan häkävaroittimen)
  • Savuvaroitin (majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa on savuvaroitin)
  • Palosammutin

Yleistä

  • Majoituspaikka sijaitsee lomakeskuksessa
  • Siivouspalvelu (pyynnöstä)
  • Yksikön koko: 163 neliömetriä

Käytännöt

Sisäänkirjautuminen

Sisäänkirjautuminen alkaa klo 16.00
Kontaktiton sisäänkirjautuminen saatavilla
Sisäänkirjautujien alaikäraja – 25

Uloskirjautuminen

Uloskirjautuminen ennen klo 10.00

Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet::

Asiakkaat pääsevät sisään majoitustilaan yksityisen sisäänkäynnin kautta
Saat majoittajalta ohjeet sisään- ja uloskirjautumiseen sähköpostitse.

Sisäänpääsy

Yksityinen sisäänkäynti

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Lapset ja varavuoteet

  • Lapset ovat tervetulleita.

Tärkeää tietoa

Hyvä tietää

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Juhlien tai ryhmätapahtumien järjestäminen on kielletty majoituspaikassa
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa on palovaroitin
Tämän majoituspaikan turvaominaisuuksiin kuuluu palosammutin
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi kumppanimme Vrbo. Saat Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit muuttaa varaustasi tai peruuttaa sen.
Asiakkaat pääsevät sisään majoitustilaan yksityisen sisäänkäynnin kautta. Saat majoittajalta sisään- ja uloskirjautumisohjeet sähköpostitse. Saat myös Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit hallinnoida varaustasi.

Majoituspaikka tunnetaan myös nimellä

15 Minutes to Disney! Games Console Smart TV Blu ray Free Wifi
68690

15 Minutes to Disney! | Games Console | Smart TV | Blu-Ray | Free WiFi – arvostelut

Arvostelut

8,0

Erittäin hyvä

Arvosana 10 - Loistava. 4 kautta 8 arvostelua
Arvosana 8 - Hyvä. 2 kautta 8 arvostelua
Arvosana 6 - OK. 1 kautta 8 arvostelua
Arvosana 4 - Huono. 0 kautta 8 arvostelua
Arvosana 2 - Hirveä. 1 kautta 8 arvostelua

8,0/10

Siisteys

2,0/10

Palvelut/mukavuudet

2,0/10

Majoituspaikan kunto ja tilat

Arvostelut

10/10 Loistava

Lora M.

Hyvää: Siisteys
We love the Reunion area!
Great resort area and convenient to restaurants. Quiet end unit. Nice views.
Yöpyi 6 yötä marraskuussa 2022

10/10 Loistava

Michaella C.

Hyvää: Siisteys
Great family getaway
The condo was spacious, clean and having three full bathrooms was amazing! We didn't spend much time in the resort as we were busy visiting Disney and Universal which were only a short drive away. Check in and out were easy. There was a very large bees' nest on the porch, so we were not able to sit outdoors. The management company was very responsive and contacted pest control. This was obviously something that could happen anywhere and with the high temperatures, we were not likely to sit outdoors much anyway. One thing I didn't expect that others should know is that you are not guaranteed access to the pools. I discovered the day before our arrival that pool access cards are limited and distributed to guests on a first come, first served basis. I was able to get one but it did cause some concern and required having to drive to the property management office which is off site during their business hours to retrieve our card. It was an inconvenience but it wouldn't deter me from returning to this condo as it was great space for my family. It's good to know, however, if you are expecting to spend time at the pools. The management company is aware of this challenge is reported that they are always trying to work with the resort to obtain more cards for guests. Hopefully it will get better in the future.
Yöpyi 7 yötä kesäkuussa 2022

2/10 Hirveä

Tarkistettu asiakas

Matkusti pienten lasten kanssa
Huonoa: Siisteys, palvelut/mukavuudet ja majoituspaikan kunto ja tilat
Management is really bad what they show on website it’s completely different.
Yöpyi 4 yötä heinäkuussa 2021

8/10 Hyvä

Jose L.

Ok
Bathroom was not to clean

6/10 OK

Misty P.

Hyvää: Siisteys
Air conditioning
The air conditioning never went pass 82 degrees I didn’t notice until our last night because we spent very little Tim in the room prior to our last night.
Yöpyi 2 yötä huhtikuussa 2021

10/10 Loistava

Terry T.

Hyvää: Siisteys
Above and beyond
We were thrilled with the place and staff. We will definitely be coming back. We even want to move there :) Excellent in every way.
Yöpyi 4 yötä lokakuussa 2020

10/10 Loistava

Cory B.

Great stay
This condo was great. Very clean and was exactly like it looks in the pictures. It was an easy 15-20 minute drive to Disney. Would definitely recommend it to others.
Yöpyi 4 yötä toukokuussa 2019

8/10 Hyvä

T C.

Enjoyed our stay, however......
We enjoyed our stay, however, it would have been awesome if we had access to the amenities.