Tervetuloa maagiseen lomakotiin Orlandossa!
Se sopii täydellisesti sinulle, perheellesi, ystävillesi, kaikille!
Talo sijaitsee sisällä Windsor Palms Resort, jossa kaikki mukavuudet on paras loma ikinä!
Mahtuu 10 henkilöä 4 makuuhuonetta, 3 kylpyhuonetta.
Talo on täysin ilmastoitu ja mukana tulee uima-allas, SPA, TV kaikissa huoneissa, biljardipöytä, pinnasängyt ja paljon muuta!
- Naapurusto -
Talo sijaitsee upealla Windsor Palms Resort -yhteisöllä, lähellä kaikkia huvipuistoja ja nähtävyyksiä - mutta voit myös nauttia mukavuuksista ja ylellisyydestä, joita perheen kotiomistuksessa on tarjolla.
Kaikki asiakkaat voivat käyttää, käyttää ja nauttia kaikista lomakeskuksen alueista ILMAISEKSI.
- Avaruus -
Yksityinen uima-allas ja SPA voidaan lämmittää lisäkustannuksiksi, joka on 40 dollaria päivässä, ja vähintään 5 päivää peräkkäin. Pyydä sitä vähintään 3 päivää etukäteen.
Talo tarjoaa täydellisen rakenteen keittiö, pöytä ja kylpyamme toivottaa sinut tervetulleeksi. (Kaikki pyyhkeet ja lakanat ovat mukana).
Sisältää perustuotteita, joten ensimmäinen päiväsi ei ole taistelu. Pieni tervetuliaispaketti, jossa on wc-paperi jokaisessa kylpyhuoneessa, käsien saippua jokaisessa kylpyhuoneessa ja roskakoriin.
Yksityinen pysäköinti kotiovelle ja täysin ilmainen.
Lapsiystävällinen ympäristö - Talossa on vartioitu aita allas, hälytys ovet ja on täysin tasainen ilman portaita ja portaita.
Hyväksymme toimituksen - Jos haluat tilata jotain syötävää tai tehdä verkkokaupoissa, olemme tyytyväisiä ostosi Resortin vastaanottoon.
- Vieraan sisäänpääsy -
Eletronic Key System - Keyless-järjestelmämme avulla voit nauttia lomasta eniten mukavuutta ja huolta! Ei tarvitse noutaa tai pudottaa avaimia, kaikki on sähköistä ja yksinkertaista.
Asiakkaat pääsevät käsiksi kaikkiin talon osiin. Tämä luettelo on koko talon tilaa.