Koko asunto on vain sinun ja muiden ryhmääsi kuuluvien jäsenten käytössä.
7 Mi to Disney World: Condo w/ Pool in Laguna Bay
Huoneisto, jossa on ilmainen pysäköinti
Tämän savuttoman asuinrakennuksen palveluihin kuuluu ulkouima-allas, puutarha ja grillejä. Käytössäsi on myös ilmainen langaton internetyhteys julkisissa tiloissa ja omatoiminen pysäköinti. Huoneistossa on keittiö, jossa on uuni, liesi, mikroaaltouuni ja astianpesukone. Asiakkaiden käytössä on 2 kylpyhuonetta, televisio ja kattotuuletin.
Ilmastoiduissa huoneissa on kattotuulettimet. Tämän 3 tähden huoneiston huoneissa on keittiö, jossa on liesi, mikroaaltouuni, astiat/ruokailuvälineet ja astianpesukone. Kylpyhuoneista löytyy kylpyamme tai suihku. Ilmaisia vauvansänkyjä voidaan myös järjestää pyynnöstä.
Tässä huoneistossa käytössäsi on ulkouima-allas.
Seuraavat aktiviteetit ovat saatavilla joko paikan päällä tai sen lähistöllä, ja ne saattavat olla maksullisia.
Tämä huoneistohotelli sijaitsee lähellä kohdetta Vanhakaupunki. Majoituspaikka tarjoaa asiakkaille esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa, ilmaisen omatoimisen pysäköinnin ja ulkouima-altaan. Huoneistossa tarjoaa asiakkaiden käyttöön muun muassa keittiön ja 2 kylpyhuonetta.
Ilmastoitu huoneisto, jossa asiakkaille on tarjolla keittiö, 2 kylpyhuonetta ja olohuone
Ilmainen Wi-Fi joissain yleisissä tiloissa
Ilmainen omatoiminen pysäköinti
Voit käydä uimassa majoituspaikan ulkouima-altaassa
Majoituspaikan alueella on tarjolla leikkikenttä
Sijaitsee 6 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Vanhakaupunki ja 11 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Orlando Vineland Premium Outlets
Tämä huoneisto tarjoaa asiakkaiden käyttöön ulkouima-altaan, grillejä ja puutarhan. Wi-Fi on saatavilla yleisissä tiloissa ilmaiseksi. Ilmainen omatoiminen pysäköinti on saatavilla.
Tämä 3 tähden huoneisto on savuton.
Majoituspaikan palvelut/mukavuudet
Uima-altaat/kylpylä
Ulkouima-allas
Pysäköinti ja liikenneyhteydet
Paikan päällä ilmainen omatoiminen pysäköinti
Perheystävällinen
Ilmainen vauvansänky
Leikkikenttä
Keittiö
Astianpesukone
Keittovälineet, astiat ja ruokailuvälineet
Liesi
Mikroaaltouuni
Paperipyyhkeet
Uuni
Makuuhuoneet
3 makuuhuonetta
Lakanat saatavilla
Kylpyhuone
2 yksityistä kylpyhuonetta
Kylpyamme tai suihku
Oleskelutilat
Olohuone
Viihdetarjonta
Kirjoja
Televisio
Ulkotilat
Grilli
Puutarha
Pesulapalvelu
Pyykinpesuaine
Ilmastointi ja lämmitys
Ilmastointi
Kattotuuletin
Lämmitys
Lemmikit
Lemmikkejä ei sallita
Sopivuus/esteettömyys
Savuton majoituspaikka
Tekemistä
Biljardipöytä
Turvallisuusominaisuudet
Häkävaroitin (majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa on häkävaroitin)
Savuvaroitin (majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa on savuvaroitin)
Yleistä
Puutarha
Käytännöt
Sisäänkirjautuminen
Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 16.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo 0.00.
Uloskirjautuminen
Uloskirjautuminen ennen klo 10.00
Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:
Sisäänkirjautuminen tapahtuu muualla kuin majoituspaikan tiloissa. Sisäänkirjautumispaikka: apartment.
Asiakkaiden on otettava yhteyttä majoituspaikkaan saadakseen sisäänkirjautumisohjeet
Ota majoituspaikkaan yhteyttä käyttäen varausvahvistuksessa olevia tietoja vähintään 48 tuntia ennen saapumista järjestääksesi sisäänkirjautumisen
Lemmikit
Lemmikkejä ei sallita
Lapset ja varavuoteet
Lapset ovat tervetulleita.
Ilmaiset vauvansängyt!
Maksutavat
Tärkeää tietoa
Hyvä tietää
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Tämä majoituspaikka hyväksyy luottokortit. Käteismaksuja ei hyväksytä.
Majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa on häkävaroitin
Majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa on palovaroitin
Sisäänkirjautumispaikka poikkeaa majoituspaikan sijainnista. Sisäänkirjautuminen tapahtuu täällä: apartment Sisäänkirjautumisen järjestämiseksi asiakkaiden tulee ottaa yhteyttä majoituspaikkaan vähintään 48 tuntia ennen saapumista varausvahvistuksessa olevien tietojen avulla. Asiakkaiden on otettava yhteyttä majoituspaikkaan saadakseen sisäänkirjautumisohjeet.
7 Mi to Disney World: Condo w/ Pool in Laguna Bay Apartment
7 Mi to Disney World: Condo w/ Pool in Laguna Bay Kissimmee
7 Mi to Disney World: Condo w/ Pool in Laguna Bay – arvostelut
Arvostelut
10
Poikkeuksellisen hyvä
Kaikki näytetyt arvostelut ovat peräisin oikeilta asiakkailta. Vain meidän kauttamme majoituksen varanneet matkailijat voivat lähettää arvostelun. Tarkistamme arvostelut ohjeidemme mukaisesti ja julkaisemme kaikki arvostelut, niin positiiviset kuin negatiiviset.LisätietojaAvautuu uuteen ikkunaan
Arvosana 10 - Loistava. 2 kautta 2 arvostelua
10–Loistava
2
Arvosana 8 - Hyvä. 0 kautta 2 arvostelua
8–Hyvä
0
Arvosana 6 - OK. 0 kautta 2 arvostelua
6–OK
0
Arvosana 4 - Huono. 0 kautta 2 arvostelua
4–Huono
0
Arvosana 2 - Hirveä. 0 kautta 2 arvostelua
2–Hirveä
0
10/10
Siisteys
10/10
Palvelut/mukavuudet
9,0/10
Majoituspaikan kunto ja tilat
10/10
Ympäristöystävällisyys
Arvostelut
10/10 Loistava
John M
Matkusti perheen kanssa
18.5.2024
Hyvää: Siisteys, palvelut/mukavuudet ja majoituspaikan kunto ja tilat
Clean, comfortable and amazingly well equipped for a short or extended stay. Close to the pool and an exercise, recreation facility that exceeds expectations. (No trip to the gym necessary when staying here - it has all you need.) While we were a small group it is easy to see how a large family or group of friends could share a few, or many, days at this location.
John M
Yöpyi 3 yötä toukokuussa 2024
10/10 Loistava
Kush
Matkusti perheen kanssa
14.12.2023
Hyvää: Siisteys, palvelut/mukavuudet ja majoituspaikan kunto ja tilat
The way this property organized was amazing we would love to visit again if we get a chance