Sijaitsee upeassa Reunion Resort -yhteisössä The Villas North -hotellissa Sandy Ridge Drive -asemalla. Huoneisto tukee Sandy Ridge splash -patjaa ja huviloiden pohjoisosaa.
Tämä ihana pohjakerroksen 3 makuuhuoneen 3 kylpyhuone on juuri sitä, mitä etsit, jos matkustat lasten kanssa. Tilava olohuone ja ruokailutila on sisustettu erittäin korkeatasoisesti. On 65-tuumainen Smart TV, jossa on BOSE-ääni-baari ja Pull-Out-vuodesohva. Huoneistossa on Sony PlayStation 3. On myös täysin toimiva keittiö, joka on hyvin varustettu uusimmilla laitteilla, kuten keurig, ruostumattomasta teräksestä valmistetut laitteet ja graniitti työtasot. Erillisessä ruokailutilassa on kaunis ruokapöytä, johon mahtuu 6 istumapaikkaa 2 nahkatavaran lisäksi. Suuret liukuvat lasiovet johtavat omaan terassille, jossa on pöytä ja istumapaikat 4: lle, jossa voit nauttia aamiaisen ja iltaisin. Terassilla on myös pehmustettu sohva.
Master-makuuhuoneessa on king-vuode, jossa on tyynyn patja, 42 tuuman HD-televisio, jossa on DVD-soitin ja kaapeli. On suuri vaatehuone, sähköinen tallelokero ja suuri kylpyhuone, jossa on kaksi pesuallasta, kylpyamme ja suuri erillinen suihku. Toisessa makuuhuoneessa on queen-vuode, 32 tuuman HD-televisio, jossa on DVD-soitin ja kaapeli. On suuri vaatekaappi ja oma kylpyhuone. Kolmannessa makuuhuoneessa on 2 täyttä vuodetta ja 32 tuuman HD-televisio, jossa on DVD-soitin ja kaapeli. On suuri vaatekaappi ja oma kylpyhuone.
Ilmainen nopea langaton internetyhteys on saatavilla myös koko huoneistoissa.
Lyhyt kuvaus tämän asunnon tiloista:
Maksutonta palvelua
ILMAISET paikalliset puhelut
Ilmainen nopea langaton internetyhteys turvallisessa verkossa
yleinen
Täysin varusteltu keittiö
Kaapeli-LED-TV jokaisessa makuuhuoneessa
PRISM Päivitetty TV-paketti HBO / Starzilla olohuoneessa
Muodollinen ruokailutila, johon mahtuu 6 henkilöä
Ilmastointilaitteet ja sisäiset kattotuuletin
Savuttomia ja lemmikkieläinystävällisiä
Hiustenkuivaaja
turvallinen
Huoneessa on pyyhkeet ja liinavaatteet
Maantaso
Makuuhuone / vuode
Makuuhuone # 1 - kuningas
Makuuhuone # 2 - Queen
Makuuhuone # 3 - Täysi / täysi
Olohuone - Vuodesohva
Asuinalue
65 "Smart TV
PS3
terassi
Yksityinen patio
Patio-pöytä ja 4 tuolia
Lasten varusteet:
Pakkauksen vapaa leikki ja syöttötuoli sekä lastenrattaat
Pesula
Täysikokoinen pesukone ja kuivaaja
Silitysrauta ja -lauta
Tämä huoneisto on vain 1. 5 mailin päässä tärkeimmistä uima-altaasta, joka sijaitsee Seven Eaglesissa. Seven Eagles Pool on suosituin keinona ja tarjoaa kaksi rentouttavaa poreallasta, joissa on runsaasti uima-altaan istuimia. Nauti uima-altaan virvokkeista ja ruokailusta Cove Bar and Grillissä, jossa on valikoima voileipiä, salaatteja, välipaloja ja smoothiet sekä koko baari.
Miksi varata tämä vuokra?
Ammattimaisesti onnistui tarjoamaan sinulle ylivertaisen, yksilöllisen palvelun
Ei vaivaa avaimen nouto! Aja suoraan loma-asunnolle!
Yksityiskohtainen vieraskirja opas jokaisessa kiinteistössä
Walt Disney World® <10 mailia
Universal Studios® <20 mailia
Sea World® <17 mailia
Ostosmyymälä <14 mailia
Orlandon lentokenttä <30 mailia
Supermarket <2. 5 mailia
Käyttöehdot:
Sisäänkirjautumisaika on 16:00
Lähtöaika on klo 10.00
Kaikki ominaisuudet ovat savuttomia, eikä lemmikkieläimiä saa sallia
Vero ei sisälly yön hintaan
Onnettomuusvahinkojen varalta vaaditaan vahingonkorvauksia, jotka on ilmoitettu tämän omaisuuden ja sen sisällön osalta.
Kaikista oleskeluista peritään kertaluonteinen siivousmaksu
Loppumaksu on maksettava 45 päivää ennen saapumistasi
Pysyessäsi tässä majoituspaikassa ja kaikki puolueesi voivat käyttää suurinta osaa Reunionin mukavuuksista, kuten 6 uima-allasta, lasten aktiviteettiohjelmasta, pyöränvuokrauksesta, boutique-kylpylästä, ravintoloista ja baareista.
Huomioithan, että tämä majoituspaikka ei pääse käyttämään tiettyjä ylimääräisiä mukavuuksia alla olevassa lomakeskuksessa, joka edellyttää talon vierasrekisteröintiä. Mukaan lukien Reunionin vesipuisto, tennis tai golf