ALOHA LANI sijaitsee kauneimmalla ja kehittyneellä rannikolla Havaijilla. Meidän ajomatka on poissa hwy 137 ja vastapäätä valtamerta, kilometrejä valtion omaisuutta, ihanteellinen kävely ja tutkia tai vain ottaa koskemattomia merinäköala. Lähettänyt Volcanic Lava -toiminta on ohi ja alueemme ovat jälleen turvallisia ja kauniita taas, Liity meihin.
. Nauti tästä kauniista 1400 neliömetrin kerroksesta. Se on mukava ja puhdas OCEAN VIEWS monista huoneista ja katettu Lanai. Langaton Hi-Speed Internet - matkapuhelinvastaanotto - Netflixin suoratoisto 46 tuuman taulu-tv: ssä. TV, GAS BBQ. Suuri ulkotila, josta on näkymä Ocean View -alueelle, on erinomainen ulkoiluun B-B-Q-ruokailuun, rentoutumiseen ja luontoon viemiseen. Täysin varusteltu keittiö. Tile- ja puulattiat, Koa- ja Bamboo-huonekalut. Suuri kylpyhuone erillisellä wc-tilalla yksityisyyttä varten. Aseta 3 hehtaarin maisemoitu ominaisuus kypsä hedelmäpuita, että voit syödä, kun kausi. Helppo kävellä meidän ajotieltä merelle ja kilometrejä kehittymätöntä valtion, puisto kuin rannikko. Hyvä paikka tutustua, kilpikonnia ja delfiinejä nähdään usein täältä. Voit kävellä tai ajaa KEHENA BLACK SAND BEACH noin 1. 2 mailin päässä meistä.
Kotona on yläkerrassa ja alakerrassa makuuhuone, molemmissa erittäin mukavat queen beds. Toimitamme kaikki paperituotteet ja saippuat, lakanat ja pyyhkeet. Huomio kiinnitetään kaikkiin sihteeristön yksityiskohtiin, joten vieraillamme on puhdas ja kutsuva koti. Olemme iloisia voidessamme jakaa mitä tiedämme alue vieraille. Tiedämme, että viime päivinä on ollut paljon uutisia ja että monet ihmiset ovat epävarmoja nykyisistä olosuhteista. Laava ei ole koskaan vaikuttanut alueeseen, ja nyt se on pysähtynyt ilman merkkejä siitä, että jatkamme. Soita meille soittamalla tai sähköpostilla, jos sinulla on kysyttävää.
Aloha, Tšad ja Sue.
Avainsanat: Ocean View, Private, kahden makuuhuoneen koti, Lava katselu, snorklaus, rannat, Tide altaat, Volcano Park, Puna, Pahoa. Havaiji