Tervetuloa tilavaan 2700sqft 3 makuuhuoneen / 2 kylpyhuoneen chaletimme, joka sijaitsee Catskillsissä. Yksityisellä tiellä sijaitseva hiljattain rakennettu koti istuu 3 hehtaarilla ja siinä on suuri Suuri huone, jossa katedraalin katot ja takka ovat avoinna mukautetulle gourmet-keittiölle, jossa on KraftMaid-kaapit, kvartsitiskit ja ruostumattomat laitteet. Ulkotilatila koostuu 610 neliömetristä. kansi mustilla kaiteilla.
Keittiö on varusteltu tarpeitasi varten, ja siinä on astianpesukone, täydellinen astiat ja kattilat, kokkiveitset, uuni, lautaset, kupit, mukit, sekoituskulhot, leikkuulauta ja keittiövälineet. Tarjoamme myös leivänpaahdin, mikroaaltouuni, vedenkeitin, kahvinkeitin ja tehosekoitin. Auta itsesi kaikista saatavilla olevista mausteista. Roskapussit ja käsipyyhkeet ovat myös käytettävissäsi.
Kaikissa kylpyhuoneissa on runsaasti pyyhkeitä, käsisaippuaa ja wc-paperia. Jokaisessa sängyssä on mukava ja uusi patja, tyynyt, lakanat ja peitot. Lisävuodetyynyt, lakanat ja peitot ovat saatavana kaapissa.
Ruokailutilassa on 6 paikkainen lasinen ruokapöydän pöytä ja 4 ylimääräistä baarituolia. Siellä on iso avoin konsepti-olohuone, jossa sähkötakka ja mukavat istuimet. Liukuovet johtavat ulos suurelle kannelle / grillialueelle.
Master-sviitti sijaitsee ylimmässä kerroksessa ja siinä on den / opiskelualue, vaatehuone ja mittava Master-kylpyamme, jossa on ilmaohjattu poreallas, suihku ja kaksinkertainen turhamaisuus ja kiinteä T. V -taulutelevisio.
Ensimmäisen tason suorittamiseen kuuluu kaksi makuuhuonetta ja kylpyhuone. Kaksi kaksoset sänkyä vievät yhden makuuhuoneen ja queen-size-vuode toisessa huoneessa.
Alakerrassa kellari kävelee ulos talon eteen ja toimii perhe- / pelihuoneena. Siellä on suuri viihdealue, jossa on tyylikäs Lazzoni-vuodesohva ja 55 tuuman televisio. Tarjoamme runsaasti pelejä, sekä internet ja pääsy älykkäisiin T. V -kanaviin. Biljardipöytä ja pokeripöydät ovat erinomaisia pitämään vieraat viihdyttävinä.
Pesula-alueella on täysikokoinen pesukone ja kuivausrumpu, ja toimitamme pyykinpesuaineita, kankaanpehmennys- ja kuivaaja-arkkeja.
Vierailla on pääsy koko taloon paitsi kellarikaapissa, jota käytämme varastona.