Hotellit Paseh
Vertaa 151 halpaa hotellia ja majoitusta alkaen 4 €
Valitse yli 1,000,000 uniikista hotellista, asunnosta & huvilasta ympäri maailman
Saat parhaan hinnan ebookersin hintatakuun ansiosta
Ilmainen peruutus useimmissa hotelleissa, kun varaat ebookersilta!*
Paseh: Tarkista hotellien saatavuus
Varatuimmat hotellit ja majoitukset Paseh

SPOT ON 2584 Hotel Karya Nunggal Asri

Collection O 91566 Edurent Bandung

SPOT ON 91325 Pondok Hijau Guest House Syariah

Point of View Hotel & Resort Majalengka

Summerville Hotel & Coffee Shop

Fieris hotel & Convention Kertajati

OYO 93224 Fj Guest House

OYO Life 91994 Sawerigading Jatinangor Syariah

Loft Studio Room at Pinewood Apartment Jatinangor near JATOS

ARBA Easton Park by EduRent

Spot ON 90200 Pondok Sabaraya Cileunyi Syariah

Cozy Studio Apartment at Oxford Jatinangor near UNPAD

OYO 2384 Pondok Nabil

Modern Studio Room at Oxford Jatinangor Apartment
Kohteen Paseh hotellit
Paseh on loistava vierailukohde, mutta jos majoituksen löytäminen täältä on vaikeaa ja sinun tarvitsee löytää jokin toinen vaihtoehto, tämä lähistöllä sijaitseva kaupunki saattaa tarjota sopivia vaihtoehtoja.
- 5 hotellia kohteessa Sumedang
Milloin on paras aika vierailla kohteessa Paseh?
Jos harkitset parasta mahdollista aikaa käydä kohteessa Paseh, saatat hyötyä näistä vuodenajan säätä koskevista tiedoista lomaasi suunnitellessasi. Syyskuu ja lokakuu ovat yleensä lämpimimmät kuukaudet kohteessa Paseh, kun taas kylmimmät kuukaudet ovat yleensä elokuu ja heinäkuu. Maaliskuu ja joulukuu ovat sateisimmat kuukaudet, kun taas elokuu ja syyskuu ovat kuivimmat.
Tässä on katsaus kohteen keskimääräiseen sademäärään ja lämpötilaan:
- Keskimääräinen lämpötila päivisin tammikuusta maaliskuuhun on 31 °C ja öisin 23 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 1130 mm.
- Jos vierailet huhtikuun ja kesäkuun välisenä aikana, voit odottaa keskimääräisen lämpötilan olevan 31 °C päivisin ja 23 °C öisin. Keskimääräinen sademäärä tänä aikana on 547 mm.
- Keskimääräinen lämpötila heinäkuusta syyskuuhun on päivisin 33 °C ja öisin 22 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 94 mm.
- Keskimääräinen lämpötila päivisin lokakuusta ja joulukuuhun on 33 °C ja 24 °C öisin. Kauden keskimääräinen sademäärä on 730 mm.
- Vuosittainen keskimääräinen sademäärä kohteessa Paseh on 2501 cm.
Paseh: Hotellitiedot
Majoitukset | 151 |
---|---|
Halvin hinta | 4 € |
Korkein hinta | 28 € |
Suositut hotellit | SPOT ON 2584 Hotel Karya Nunggal Asri, Collection O 91566 Edurent Bandung, SPOT ON 91325 Pondok Hijau Guest House Syariah, Point of View Hotel & Resort Majalengka, Summerville Hotel & Coffee Shop, Fieris hotel & Convention Kertajati, OYO 93224 Fj Guest House, OYO Life 91994 Sawerigading Jatinangor Syariah, Loft Studio Room at Pinewood Apartment Jatinangor near JATOS, ARBA Easton Park by EduRent, Spot ON 90200 Pondok Sabaraya Cileunyi Syariah, Cozy Studio Apartment at Oxford Jatinangor near UNPAD, OYO 2384 Pondok Nabil, Modern Studio Room at Oxford Jatinangor Apartment, Fitra Hotel Majalengka |