Tämä hiljattain remontoitu länsipuolella koti tuntuu keinona ... ja odottaa teitä seuraavaksi Perfect Getaway! Vain muutaman korttelin päässä keskustaan nauttia fabulous ravintoloita ja ostoksia ja lyhyen ajomatkan ylös Pacific Ave henkeäsalpaava viinitilat ... se on molempien maailmojen parhaat puolet! Avaimeton edessä merkintä saada sinut heti ... vaivatonta!
Pacific Promenade tarjoaa rentouttavan nykyaikaiset puitteet kanssa uncluttered mukavuutta. Mukana kaksikerroksinen kodikas pohjaratkaisu 4 makuuhuonetta, 3 täyttä kylpyammeet (kylpyhuoneet molemmissa kerroksissa) ja syö-keittiö aamiaisella / viinibaari. Toimiva avo sitoo keittiö ruokailu-ja olohuoneisiin. Ylimmässä kerroksessa olohuone on kääritty isolla, kaunis kannelle rauhallinen näkymät vuoristomaisema. Ja löydät uuden sähkögrilli ja runsaasti puutarhakalusteita niille hauskaa illanviettoihin.
Vain muutaman minuutin ajomatkan päässä iso laatikko myymälöissä kuten Walmart, Target, Albertson n ja Smart ja Final Extra. Siellä on tilava ajotieltä pysäköintiä on jopa neljä autoa (tandem pysäköinti) runsaasti ylimääräisiä pysäköinti kadulla. (Sorry, autotallissa ei ole käytettävissä vieraille)