Hotellit Pavlišov
Vertaa 265 halpaa hotellia ja majoitusta alkaen 63 €
Valitse yli 1,000,000 uniikista hotellista, asunnosta & huvilasta ympäri maailman
Saat parhaan hinnan ebookersin hintatakuun ansiosta
Ilmainen peruutus useimmissa hotelleissa, kun varaat ebookersilta!*
Pavlišov: Tarkista hotellien saatavuus
Varatuimmat hotellit ja majoitukset Pavlišov
Hotel Davídek
K-Triumf resort
Hotel SPA Dr Irena Eris Polanica Zdroj
Penzion Pohoda
Penzion Na Náměstí
Vacation park on a south-facing slope, horses, swimming pool, restaurant and playground
Lhota - cottage in a small, peaceful and quiet valley - by Alka
Hotel Polanica Resort & SPA
Stunning private villa for 15 people with WIFI, TV, patio, pets allowed and parking
Hotel Adam Trutnov
Roubenka under the trees with wellness in the Giant Mountains. Renovated historic.
Amenity Hotel & Resort Orlické hory
Hotel Rajska Zahrada
Hotel U Beránka
Kohteeseen Pavlišov tutustuminen
Pavlišov tarjoaa mielenkiintoista tekemistä ja nähtävää. Suosittuihin nähtävyyksiin kohteessa Pavlišov ja sen lähellä kuuluu:
- Kallokappeli
- Dobrosov World War II Bunker and Fortress (sotahistoriallinen kohde)
- Błędne Skałyn kallio
- Stołowen vuoristo
- Szczeliniec Wielki -vuori
- Adrspach-Teplice Rock Park (luonnonpuisto)
- St. Vojtechin benediktiiniluostari
Milloin on paras aika vierailla kohteessa Pavlišov?
Jos mietit parasta mahdollista aikaa vierailla kohteessa Pavlišov, saatat hyötyä näistä vuodenajan säätä koskevista tiedoista matkaa suunnitellessasi. Elokuu ja heinäkuu ovat yleensä lämpimimmät kuukaudet kohteessa Pavlišov, kun taas kylmimmät kuukaudet ovat yleensä tammikuu ja helmikuu. Elokuu ja heinäkuu ovat sateisimmat kuukaudet, kun taas helmikuu ja marraskuu ovat kuivimmat.
Tässä on yleiskatsaus kohteen keskimääräiseen sademäärään ja lämpötilaan:
- Keskimääräinen lämpötila päivisin tammikuusta maaliskuuhun on 7 °C ja öisin -5 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 126 mm.
- Jos vierailet huhtikuun ja kesäkuun välisenä aikana, voit odottaa keskimääräisen lämpötilan olevan 21 °C päivisin ja 3 °C öisin. Keskimääräinen sademäärä tänä aikana on 246 mm.
- Keskimääräinen lämpötila heinäkuusta syyskuuhun on päivisin 23 °C ja öisin 9 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 284 mm.
- Keskimääräinen lämpötila päivisin lokakuusta ja joulukuuhun on 13 °C ja -3 °C öisin. Kauden keskimääräinen sademäärä on 135 mm.
- Vuoden keskimääräinen sademäärä kohteessa Pavlišov on 791 cm.
Pavlišov: Hotellitiedot
Majoitukset | 265 |
---|---|
Halvin hinta | 63 € |
Korkein hinta | 317 € |
Suositut hotellit | Hotel Davídek, K-Triumf resort, Hotel SPA Dr Irena Eris Polanica Zdroj, Penzion Pohoda, Penzion Na Náměstí, Vacation park on a south-facing slope, horses, swimming pool, restaurant and playground, Lhota - cottage in a small, peaceful and quiet valley - by Alka, Hotel Polanica Resort & SPA, Stunning private villa for 15 people with WIFI, TV, patio, pets allowed and parking, Hotel Adam Trutnov, Roubenka under the trees with wellness in the Giant Mountains. Renovated historic. , Amenity Hotel & Resort Orlické hory, Hotel Rajska Zahrada, Hotel U Beránka, Lesní plovárna B1 by Interhome |