Kiitos mielenkiinnostasi rannalla Condo on kaunis Pensacola Beach! Nimeni on Tyler Green, omistan ja hallinnoin tätä condo-vuokrausta itse. Toisin kuin silloin, kun käsitellään loma-asuntoyrityksiä, jotka hallitsevat satoja kiinteistöjä, olen teidän yhteystietosi. Sinulla on kennonumero ja voi kirjoittaa tai soittaa minulle milloin tahansa ja olen aina käytettävissä vastaamaan kysymyksiin. Asun Downtown Pensacolassa ja tarjoan myös kaikille vieraille suosituksia paikallisalueellani. Minulla on ollut sama ryhmä 3: n taloudenhoitajaa kahdeksan vuoden ajan, jotka jatkuvasti tarjoavat puhtaampaa huoneistoa kuin vuokra-alan yritykset monien työntekijöiden kanssa.
Tämä Emerald Isle 2 makuuhuoneen Gulf-Front huoneisto oli kokonaan remontoitu alkuun, joulukuu 2014 kaikki ylelliset kalusteet (katso kuvia). Jokainen tämän huoneiston huonekalut ja laite asennettiin uusiin joulukuuhun 2014. Emerald Isle on 17 tarina ylellisyyttä korkea nousu osakehuoneisto istuu 5 aaria 300 jalkaa rannalla julkisivu. Se on suorin, esteettömät näkymät ja pääsy Meksikonlahden ja ranta kaikkien paikallisten ylelliset huvilat. Ei ole kadun yli päästä rannasta, kun kävelet ulos takaovesta allasalue olet vain muutaman metrin päässä hiekka ja ranta. Emerald Isle sijaitsee kätevästi kaupungin sydämessä Pensacola Beach, helpon kävelymatkan päässä Boardwalk, ravintoloita, putiikkeja, elävää viihdettä, ja kuuluisa Pensacola Fishing Pier.
Tämä huoneisto istuu 8. kerroksessa, joka on niin korkea, ettei kuulo melua allasalue kun liukuvaa lasi ovet ovat auki ja tarjoavat upeat näkymät kaikkiin suuntiin Meksikonlahdella ja Santa Rosa Sound. Laitteessa on uusi graniitti työtasot ja 18 tuuman laatta koko, uuden ruostumattoman laitteet ja uusi pesukone ja kuivausrumpu avuksesi. Se on myös varustettu paikallisia, alkuperäinen Meksikonlahdella taidetta koko huoneisto. Makuuhuoneessa on king-vuode, vierashuone queen queen size vuodesohva olohuoneessa ja rulla pois sänky. Molemmissa makuuhuoneissa on uusi seinälle asennettava taulutelevisio, makuuhuoneessa on älykäs televisio. Olohuone ja makuuhuone on kullakin koko lasiseinä päin vesi liukuva lasiovet avautuvat parveke kuilu ja rannasta. Parveke on 2 uutta keinutuolit, rakkaus istuin, ja sohvapöytä mukava, suora 8. kerroksessa näkymä Meksikonlahdella. Liinavaatteet ja pyyhkeet sekä extrat tarjotaan koko yksikkö sekä jokainen keittoastian voisit ajatella. Kaksi isoa puista rantatuoleja, tyynyt ja sateenvarjo ovat mukana ja varattu tämän condo (30 dollaria päivässä arvo). Myös ilmainen WIFI sisältyy hintaan. Olohuoneessa TV on Roku pääsy Netflix, Amazon Prime, jne.
Pohjakerroksessa Emerald Isle on 2 allasta (1 lämmitetty), poreallas, sauna ja kuntosali. On 2 hissiä runsaalla liikkuvan matkatavarakärryt ja elektroniset aidatulla pysäköinti, joka on varattu vain vieraille.
Olen ollut Pensacolan asukas 15 vuotta ja pidin päivitetyn, yksityiskohtaisen asiakirjan ravintolassa ja aktiviteettisuosituksissa, joita voin lähettää pyynnöstäsi. Teen kaikkeni, jotta voit nauttia lomastasi kauniilla alueella!