Uusi kiinteistö markkinoilla. Saatavana perjantaina 13. maaliskuuta 2020 ..
Tämä tilava ja avoin 2700 SF: n Luxury Brick -kotitalo, jossa on lämmitetty yksityinen uima-allas, sijaitsee aivan Gulf Beach -teiden ja Big Lagoonin vieressä, suositussa osa-alueella, lähellä rantaa. Suuri 4 makuuhuoneen 3 kylpyhuoneen hyväpalkkainen koti on hieman yli 4 mailia (8–9 minuuttia) sekä Perdido Key Beachiltä että Johnson Beachiltä. Nämä ovat joitain maailman kauneimmista hiekkarannoista, joissa on maailmankuulu jauhemainen valkoinen hiekka.
Koti on myös kätevä ruokaostoksille, juomakaupoille, ravintoloille, pikaruoille, lähikaupoille, huoltoasemille ja maailmankuuluun Flora-Bama Lounge & Beach -baariin, venesatamaan ja Old River -ravintolaan, jotka ovat vain 15 minuutin päässä.
Sekä Big Lagoonin osavaltion puisto että Perdido Kids Park ovat alle 5 minuutin päässä ja historiallinen keskusta Pensacola, jossa monia tapahtumia tapahtuu ympäri vuoden, on vain 12 mailin päässä.
Koti mukavasti nukkuu 10 4 makuuhuoneessa, joissa on 1 king-vuode valtavassa Master-huoneessa ja 1 king-vuode ja 2 Queen-vuodetta muissa 3 makuuhuoneessa. Lisäksi toimistossa / studiossa on queen-vuodesohva. Kaikissa huoneissa on suuret komerot ja kattotuuletin. Lisäksi tilavaan perhehuoneeseen kuuluu 5 lepotuolia lisämukavuutta varten.
Tilavaan perhehuoneeseen kuuluu 65 tuuman älykäs HDTV, DVD-soitin, korkeatehoinen stereojärjestelmä, jossa on Bluetooth ja istuimet, jotta suuri ryhmä mahtuu helposti. Nahkasohva, Loveseat ja keinutuolivarsituoli, joissa kaikissa on lepotuolit (5). Mukana on myös nopea WIFI, joka tukee videoiden suoratoistoa Netflixiltä, Amazon Primeltä ja muilta.
Suuri hyvin varustettu keittiö, jossa on saari, sisältää kaikki aterioiden valmistamiseen tarvittavat mukavuudet, mukaan lukien suuri ruokakomero, ja toimii erinomaisena kokoontumisalueena tapaamiseksi perheen ja ystävien kanssa. Kotiin kuuluu myös ruokasali- ja aamiaishuone, jossa on 12 paikkaa, sekä pesutupa, jossa pesukone ja kuivausrumpu, silitysrauta ja -lauta.
Siellä on myös erillinen toimisto / tutkimus niille, jotka haluavat erillisen erillisen tilan käyttää kannettavaa tietokonetta. Nopea WIFI sisältyy toimitukseen.
Ulkona suurella peitetyllä Lanai-mahtuu 10 henkilöä ja se on lämmitetyn yksityisen uima-altaan ja suuren ulkogrillin vieressä, jotta voidaan tarjota loputon kesän viihdyttäminen tällä rauhallisella alueella. Uima-altaan vieressä on myös 2 aula-lepotuolia lisämukavuutta varten.
Pyöräilyä nauttiville ryhmille autotallissa on 4 aikuista polkupyörää käytettäväksi. Autotallissa on myös pingispöytä niille, jotka nauttivat toiminnasta ennen uintia tai sen jälkeen.
Niille, joilla on vauva ryhmässä, syöttötuoli toimitetaan avuksesi.
Tilava ajotie tarjoaa pysäköinnin jopa 4 autolle.
Lisävierailutiedot:
Niille, jotka nauttivat golfista, Perdido Bayn golfkerho on vain 5 mailin päässä ja se ylpeilee siitä, että se on Pensacola Open -sivusto 10 vuotta suoraan, samoin kuin ehdolla Golf Digestin "Paras uusi julkinen golfkenttä" -palkintoon. . Lisäksi Lost key -golfkerho on vajaan 4 mailin päässä ja tarjoaa kauniin rantakentän luonnonkauniilla Perdido Keyillä, jonka Arnold Palmer suunnitteli uudelleen 2000-luvun alkupuolella täydellisyyttä ajatellen.
Muita lähellä olevia vierailukohteita ovat merivoimien ilmailumuseo, majakkamuseo, Barrancasin linnake ja NaAS Air Station (NAS), joka on maailmankuulujen sinisten enkeleiden koti, ja jotka ovat kaikki muutaman minuutin päässä.
Niille, jotka haluavat käydä muilla lähellä sijaitsevilla rannoilla, Orange Beach on noin 14 mailin päässä ja Pensacola Beach on noin 19 mailin päässä.
Huomaa: Muistomerkkiviikosta Labor Day -viikosta vähintään vuokra-aika on 7 päivää lauantaista lauantaihin. Loppuvuoden aikana minimivuokrausaika on 3 tai 4 päivää vuodenajasta riippuen.
Joulukuun, tammikuun ja helmikuun aikana on 50% alennus kuukausivuokralaisille ja 10% alennus viikkovuokralaisille. Ota yhteyttä omistajaan saadaksesi kysymyksiä tai poikkeuspyyntöjä. 10% viikkokohtainen alennus koskee myös marraskuusta.
Uima-altaan käyttö 15. marraskuuta - 15. maaliskuuta: Jos aiot käyttää uima-allasta tänä aikana, on 10 dollaria päivässä lämpöpumpun käyttömaksu, joka auttaa korvaamaan sähkökustannukset.