Condo, jolla on huippuluokan rannan perustamispalvelu: kaksi tuolia, yksi sateenvarjo, yksi taitettava pöytä
valitsemallasi Stand-Up Paddle Board tai kajakki 1 tunti päivässä (säävaraus) 7 päivää viikossa, 1. maaliskuuta – 31.10.
2 king-vuodetta, molemmissa muistivaahtopatjoilla
1 kuningatar vedä vuodesohva muistivaahtopatjoilla
Kerrossänky: Kahden hengen kerrossänky (2) TV Netflixillä, Xbox, 2 ladattavaa käsiohjainta, 2 peliä
Waterscapen u-muotoinen lomakeskuskompleksi on trooppinen keidas, josta on näkymät Meksikonlahden kauniille sokerihiekkarannoille kuuluisilla kauniilla smaragdinvihreällä vesillä, joihin on tarvittava pääsy rannalle. 10000 neliöjalkaa bi = taso
piha, jossa ei ole muuta kuin veden hauskaa nautintoa 3 uima-altaalla, 10 jalan vesiputolla. 2 kylpytynnyrit, jättiläinen laiska joki, taapero peittää aurinkovarjoalueen roiskepeitteellä, liu'uta! On olemassa useita kaasugrilli hajallaan, joten voit nauttia grillaamisesta!
Voit lisätä kaiken tämän omalla kustannuksellasi käytettäväksi sinulle ilmaiseksi 1. maaliskuuta lähtien. -Nov 1 on kausiluonteinen rannanmuodostuspalvelu (2 tuolia, 1 sateenvarjo, sivupöytä) 1 tunti valitsemasi stand-up-palvelun avulla. melalauta tai kajakki.
Päivän päätyttyä sinulla on mukava mukava paikka mennä! Uusittu! Kaikki uudet huonekalut, vuodevaatteet, liinavaatteet. Keittiö on täysin varusteltu, joten voit valmistaa aterioita helposti! Käteviä esineitä, kuten kypsennysastia, joka muuttuu lämpimäksi ruoanlaiton valmistuessa, sähköhella, jotta aamiainen on helppoa, runsaasti kattiloita-n-pannuja.
Huoneiston 2 sänkyä / 2 kylpyhuonetta, erillisellä kerrossänky-alueella, TV, Netflix, ja
Xbox w / 2 käsiohjainta, joissa on ladattavat paristot, ja 2 peliä. Siinä on kaikki mitä tarvitset nauttimiseen poissa kotoa.
Kaikki huonekalut, valaistus, uusi taide, uudet liinavaatteet, keittiövälineet, jne. Vaihdettu. Uusi omistaja.
Vesimaisema on todellinen lomaparatiisi kaiken ikäisille!
Waterscape tarjoaa kaikki mukavuudet, jotta voit pitää hauskaa hienoa lomaa! Ei syytä tylsyyteen täällä, niin paljon nautintoa! Ranta, 3 uima-allasta, 2 kylpytynnyriä, lasten vesipuisto, vesiputous, laiska joki ja paljon muuta.
Waterscape's split -taso tarjoaa kolme kaunista sinistä uima-tasoa veden hauskaa varten kaikille ikäryhmille. Kick takaisin ja rentoutua Waterscape alin kannella, kelluva laiska joki. Uida yläkerroissa kausiluonteinen lämmitetty uima-allas 85 asteeseen sesongin ulkopuolella ja vesiputous. Kaksi lämmitettyä kylpytynnyriä ympäri vuoden. Yläkerroksessa on lasten roiskealue, jossa on peitetty leikkipaikka pienten suojelemiseksi auringolta aikuisten leluilla. Kun nälkä iskee, grilli ulos yhdellä kalustetuilla kaasugrillien uima-altaan terassilla tai tartu jotain Tiki Bar-n-Gilliin (kausiluonteinen) ja istu trellisikatetun pöydän alla.
Kun syötät yksikköön, kerrossänky on taitettu taakse ja pois TV: n ja X-Boxin avulla. 2 ohjainta ja 2 peliä. Sen vastapäätä on kätevästi irrotettava pinottu pesukone / kuivausrumpu tarvittavaa käyttöä varten. Vain muutaman askeleen päässä on kaunis avoin keittiö, jossa graniittiset työtasot ja ruostumattomasta teräksestä valmistetut laitteet. Ylimitoitettu keittiö on täysin varusteltu, jotta voit valmistaa ateriasi. Ajateltavia esineitä, kuten leivänpaahdin, tehosekoitin ja paistinpannu, myös röynnöpotti ruoan valmistamisen ja unohtamisen helpottamiseksi, se muuttuu lämpimäksi valmistukseen ja odottaa, kunnes olet valmis syömään. Ruokapöytä, jossa tilaa 6 tai 8 henkilölle. Mukava asuintila rentoutumiseen samalla kun seurataan päivän tapahtumia. (Olohuoneessa on queen-size-vuodesohva ja rakkausistuin)
On 2 king-vuode Master Suite. Yhdessä king-makuuhuoneessa on oma kylpyhuone, jossa liukulasiovi terassille. Toisessa king-makuuhuoneessa on liitetty kylpyhuone jaettavaksi muille.
Yksityinen uloskäynti terassi, jossa voit aloittaa päiväsi nauttimalla kupillista kahvia tai lopettaa päivän tuntemalla rannikon tuulen lahden äärellä rentoutuen ja keskustelemalla päivän tapahtumista.
Tämä terassi on riittävän lähellä katsomaan trooppista monimutkaista, mutta riittävän kaukana antamaan sinulle yksinäisyyttä ja yksityisyyttä. Yöllä näkymä ei ole pimeä, piha palaa.
Sinulla on katettu pysäköintialue, valtava perk, sopivasti lähellä yksikköäsi, ei pitkiä käytäviä kävelemään päästäksesi huoneistosi. myös askeleen päässä hissistä päästäksesi uima-altaalle. Siellä on vaatekaappi, jossa voit säilyttää rantatuotteita omaan käyttöösi. Meillä on 4 rantatuolia, sateenvarjo ja hiekkaleluja lapsille.
Käytät hissillä päästäksesi toiseen ja pohjakerrokseen pääsyä varten
uima-allasalue.
Pitää olla 25-vuotias vuokrata. Jos alle 25-vuotiailla on oltava vanhempi heidän kanssaan.
Sinun on allekirjoitettava vuokrasopimus ja pidettävä vahingollista sopimusta.
Rantapalvelu on kausiluonteinen 1. maaliskuuta - 31. lokakuuta. (Tämä on lisäkustannus, jos asunnon omistaja haluaa ostaa tämän paketin. Tämä sisältyy vuokraan.)