Hotellit Petchal-mal
Vertaa 117 halpaa hotellia ja majoitusta alkaen 30 €
Valitse yli 1,000,000 uniikista hotellista, asunnosta & huvilasta ympäri maailman
Saat parhaan hinnan ebookersin hintatakuun ansiosta
Ilmainen peruutus useimmissa hotelleissa, kun varaat ebookersilta!*
Petchal-mal: Tarkista hotellien saatavuus
Varatuimmat hotellit ja majoitukset Petchal-mal

Benikea Hotel Seosan

Urbanstay Dangjin Terminal

A2 Hotel Designers

Hotelarrive taean tiann hanokbeachresort

marihotel

Aria Hotel Seosan

Hotel ZIP

Cielo Hotel

Manripo Hotel

Namdang Port Ocean Fantasy Hotel

Seosan Browndot Hotel

HOTEL CASHMIR

Gyeamgotaek

Sollago Resort

Petit Maison Pension
Kohteeseen Petchal-mal tutustuminen
Petchal-mal tarjoaa mielenkiintoista tekemistä ja nähtävää. Suosittuihin nähtävyyksiin kohteessa Petchal-mal ja sen lähellä kuuluu:
- Seosanin markkinat
- TaeanHaeanin kansallispuisto
- Mongsanpon ranta
- Gan-Wol-Amin buddhalaistemppeli
- Anmyeondon satama
- Gaesimsan temppeli
- Mallip'o-haesuyokchangin ranta
Milloin on paras aika vierailla kohteessa Petchal-mal?
Jos mietit parasta mahdollista aikaa matkustaa kohteeseen Petchal-mal, saatat hyötyä näistä vuodenajan säätä koskevista tiedoista lomaasi suunnitellessasi. Elokuu ja heinäkuu ovat yleensä lämpimimmät kuukaudet kohteessa Petchal-mal, kun taas kylmimmät kuukaudet ovat yleensä tammikuu ja helmikuu. Heinäkuu ja elokuu ovat sateisimmat kuukaudet, kun taas tammikuu ja helmikuu ovat kuivimmat.
Tässä on yleiskatsaus kohteen keskimääräiseen sademäärään ja lämpötilaan:
- Keskimääräinen lämpötila päivisin tammikuusta maaliskuuhun on 8 °C ja öisin -1 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 106 mm.
- Jos vierailet huhtikuun ja kesäkuun välisenä aikana, voit odottaa keskimääräisen lämpötilan olevan 22 °C päivisin ja 8 °C öisin. Keskimääräinen sademäärä tänä aikana on 327 mm.
- Keskimääräinen lämpötila heinäkuusta syyskuuhun on päivisin 27 °C ja öisin 20 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 759 mm.
- Keskimääräinen lämpötila päivisin lokakuusta ja joulukuuhun on 18 °C ja 1 °C öisin. Kauden keskimääräinen sademäärä on 176 mm.
- Vuosittainen keskimääräinen sademäärä kohteessa Petchal-mal on 1369 cm.
Petchal-mal: Hotellitiedot
Majoitukset | 117 |
---|---|
Halvin hinta | 30 € |
Korkein hinta | 235 € |
Suositut hotellit | Benikea Hotel Seosan , Urbanstay Dangjin Terminal, A2 Hotel Designers, Hotelarrive taean tiann hanokbeachresort, marihotel, Aria Hotel Seosan, Hotel ZIP, Cielo Hotel, Manripo Hotel, Namdang Port Ocean Fantasy Hotel, Seosan Browndot Hotel, HOTEL CASHMIR, Gyeamgotaek, Sollago Resort, Petit Maison Pension |