TÀmÀ tÀysin kalustettu sisustussuunnittelija 3 makuuhuone / 2 kylpy talossa 2 auton autotalli. LÀhellÀ kÀvelymatkan pÀÀssÀ State Farm Stadiumista / Gila-joen arenasta (Coyotes Hockey), Westgate Entertainment CenteristÀ ja Renaissance-hotellista.
Palvelut sisÀltÀvÀt kaasugrilli omaan kÀyttöösi, jossa on oma takapihan oleskelualue / kylpytynnyri ja leikkiÀ maissiaukko.
TÀmÀ talo on tÀydellisessÀ kÀvelymatkan pÀÀssÀ State Farm Stadium tÀydellinen sijainti lÀhellÀ Spring Koulutus Camps & Golf.
Ilmainen nopea Wi-Fi, taulutelevisio / ESPN, punainen jalkapallo, katsella urheilua talon tai Netflix-elokuvan kautta ja mahtava keittiö, jossa LED-valaistus arvosteluiden mukaan. KÀÀnteisosmoosi juomavesijÀrjestelmÀ koukutettiin myös jÀÀpalakoneeseen.
TyynynpÀÀllinen king-vuode makuuhuoneessa ja tyynynpÀÀllinen 2. makuuhuoneessa. Kolmas makuuhuone on tyynynpÀÀllinen queen-vuode myös kaksi yhden askeleen kÀytettÀvissÀ tarvittaessa. Kaikissa huoneissa on urheilu- ja elokuva-katselu Sling-TV: n kanssa.
Myös etÀisyydellÀ monista baareista, ravintoloista ja kaupoista.
Suojattu alue, jossa voit pysÀköidÀ matkavÀlineesi.
Yksi joukko Callaway-klubeja ja silitysrautatien tarjotaan Desert Mirage Golf Course on kÀvelymatkan pÀÀssÀ. MoottoripyörÀn pysÀköinti on saatavilla.
Kuusi henkilöÀ Hot Tub kÀytettÀvissÀ rentoutumiseen.