Tervetuloa!
Rauhallinen huoneisto aivan rannalla, vehreyden ja meren ympäröimänä. Laivan telakka on saatavilla talon edessä. Ilmainen parkkipaikka. Täysin varusteltu keittiö, kaksi makuuhuonetta, tilava kylpyhuone ja aurinkoinen olohuone. Ilmainen WIFI-käyttö, ilmastointilaite ja ulkogrilli. Tämän paikan suurin arvo on varustettu varjostetulla terassilla, josta on upea merinäköala. 10 min Barbarellan Disko- ja Puutarha-alueelle Tisno - täydellinen kesätapahtumiin. Toivotan miellyttävää oleskelua.
tila
Huoneisto sijaitsee rannan tuntumassa sijaitsevan talon toisessa kerroksessa. Perheeni ja minä pysymme ensimmäisessä kerroksessa ja ne ovat aina käytettävissä sisäänkirjautumisen, lähtöselvityksen, pyyntöjen tai avustusten yhteydessä. Talossa on kaksi kerrosta. Keittiössä on sisäänrakennettu uuni, jääkaappi, mikroaaltouuni, liesi, suodatinkahvinkeitin, vedenkeitin ja kaikki tarvittavat astiat. Sisä- ja ulkotiloissa (parveke) istuimet 6 hengelle. Vuodepaikkoja varten on kaksi erillistä makuuhuonetta: toisessa parivuode ja toisessa yhden hengen vuode sekä ulosvedettävä sohva kahdelle olohuoneessa. Sohva voidaan vetää ulos 160 x 200 cm: n sängylle. Voimme myös tarjota matkasänky vauvansänkyä, varaus on tarpeen etukäteen.
Vaatteihin kuuluu kaksi isoa vaatekaappia (ripustimet mukana) ja matkatavarat, joissa on ylimääräiset peitot. Kylpyhuone ja keittiö ovat käynnissä kylmä ja lämmin vesi. Kylpyhuoneessa on tilava suihku, hiustenkuivaaja, kylpytuotteita, saippuaa ja kaksi virtalähdettä. Asiakkaat saavat puhtaat pyyhkeet ja liinavaatteet sopimuksen mukaan. Voit vapaasti pyytää ylimääräisiä liinavaatteita, huopia, pyyhkeitä tai tyynyjä. Pesukoneen käyttö voidaan järjestää. Huoneistossa on kaikki siivousvälineet (pölynimuri, moppi, pesuaines), vaatteiden kuivausteline ja silitysrauta. Mukana toimitetaan hyttyskarkotinpistoliittimet, joissa on ylimääräisiä täyteaineita ja tabletteja. Telakka on mahdollista talon edessä rannalla, ota yhteyttä järjestämään tämä etukäteen. Katso listattuja valokuvia tarkistaaksesi laituripaikan. Ranta on melko rauhallinen, koska se ei ole suurella liikenteellä, mutta tämä riippuu kaudesta.
Tuokaa koira myös lomalle :) Koirat ovat sallittuja asunnossa ja voivat viettää aikaa puutarhassa tai rannalla, kunhan he käyttäytyvät hyvin ja eivät häiritse naapureita. Valitettavasti koirilla ei saa uida tai kylpeä talon edessä meren rannalla kaupungin sääntöjen vuoksi (ranta on virallisesti osa kaupungin rantaa). 200 m kävelymatkan päässä rannalta vie sinut rannalle, joka on asumaton ja koirien uinti, ajo ja vaellus vapaasti. Huomaa, että puutarha ei ole täysin aidattu. Taulutelevisiossa on vain muutama kroaali kanava, mutta WiFi ja HDMI-kaapeli liittävät kannettavan tietokoneeseen televisioon, jos tuodat sitä.
Vieraan sisäänpääsy
Asiakkaita pyydetään käyttämään puutarhaa ja puutarhan istumajärjestelyjä, poimia tuoreita viikunoita tai muita kauden hedelmiä puutarhassa, grilliä puutarhassa ja ulkosuihku. Ilmainen pysäköintimahdollisuus on saatavilla. Talon edessä on käytettävissä veneiden telakka (tarkista valokuvista).
Vieras vuorovaikutus
Sinut tai perheesi jäsenet tulevat tervetulleiksi, ja voimme olla avuksi kaikissa kysymyksissä milloin tahansa, koska olemme asumisessa toisessa huoneistossa tiloissa. Kerro meille loma-asetuksistasi! Jos rakastat juhlaa, Pirovac ja ympäröivät kaupungit ovat täynnä mahdollisuuksia. Jos rakastat rauhaa ja hiljaisuutta, saamme sinut eristäytyneelle rannalle, jolla ei ole ohikulkijoita. Jos ulos, olemme saatavilla puhelimitse tai sähköpostilla.
Naapuruston yleiskuvaus
Asunto on ympäröity muiden loma-asuntojen kanssa ja on kaukana liikenteestä. Perusteet ovat kaukana teistä. Sellaisena se on täydellinen lapsiperheille, koska lapset voivat nauttia puutarhasta ja rannasta vapaasti ja turvallisesti. On upea rantabaari vain 2 taloa alas rannalle. Rauhan ja hiljaisuuden odotetaan kello 11 jälkeen.
Kiertää
Rantabaareja ja jäätelökauppoja on lyhyen kävelymatkan päässä rannalta, ja kaupungin keskusta on 10 minuutin kävelymatkan tai 2 minuutin ajomatkan päässä, jossa on yökerhoja, kahviloita, kauppoja, upeita ravintoloita ja markkinapaikka. Talon edessä oleva ranta on hiekkaranta. Villi uimaranta pääsee kävelyyn. 5 minuutin kävelymatkan rannalla vie sinut vuokra-veneeseen, jossa voit vuokrata jet-ski, veneitä, paddle boards, jne. Lähin hiekkaranta Pirovacissa on 1 km: n päässä ja muut hiekkarannat pääsee autolla. Pyöräilijöille, retkeilijöille, juoksijoille ja koiravaruille - Pirovacia ympäröi kilometriä pyöräily- ja vaellusreittejä, jotka yhdistävät esimerkiksi Vrana- tai St. Martin arkeologinen alue. Ja vain lyhyen kävelymatkan päässä asunnosta on Makirina kukkulalla, joka on asumaton ja tarjoaa upean ajetun ja upeat näkymät niille, jotka pääsevät alkuun. Kansallinen puisto Kornati on lyhyt venematkan päässä. Kansallispuisto Krka on lyhyen ajomatkan päässä (30 km). Historialliset kaupungit Zadar (50 km) ja Šibenik (20 km) ovat lähellä ja pääsee autolla tai bussilla. Yhdistä bussilla tai taksilla Splitin (cca 80km) ja Zadarin (noin 50 km) lentokentille. Ota veneen tai auton vierailla ympäröivillä saarilla tai asumattomilla ja eristäytyneillä rannoilla rauhaan ja hiljaisuuteen. Pirovac on pieni kaupunki ja kaikki pääsee kävelyyn. Taksipalvelu on saatavilla. Se on hyvät yhteydet bussilla ympäröiviin kaupunkeihin. Puutarha-kesätapahtuma on lähellä sekä muita kesätapahtumisvaihtoehtoja ja kesätapahtumia lähellä kaupunkeja. Olemme iloisia voidessamme auttaa sinua tärkeiden tapahtumien antamiin ohjeisiin ja tietoihin. Liity Garden Resort Tisnoon ja Barbarellan Diskoon ja käy Love International Summer festivaaleilla. Vain 10 minuutin ajomatkan päässä (8 km) huoneisto taksipalvelu saatavilla. Pirovac-kesät ovat tapahtumarikas. Paikallinen matkailujärjestö tarjoaa monia musiikki-, kulinaarisia, runoutta, teatteri- ja urheilutapahtumia.
Muita huomautuksia
Talvikuukausina vieraileville asiakkaille: huoneisto on lämmitetty ilmastointilaitteella, takka (me tarjoamme puuta) ja 2 sähkölämmittimet. Tarjoamme peitot ja peitot. Huomaa, että Pirovac-matkailukausi on toukokuu-syyskuu ja että ravintolat saattavat olla kiinni talven aikana. Myös kauppojen ja leipomotien työaika saattaa olla lyhyempi kuin kesän matkailukausi. Olemme iloisia voidessamme auttaa sinua etsimään järjestelyjä vierailemalla johonkin paikalliseen sivustoon: kansallispuisto Krka, kansallispuisto Kornati, kansallispuisto Paklenica (kalliokiipeily), luontopuisto Vransko jezero, Šibenik-silta (Bungee hyppy) vuokra-auton, vuokra-polkupyörän tai vuokrata-vene vaihtoehtoja. Tarjoamme kaikki tiedot tapahtumista, jotka kiinnostaisivat sinua läheisellä alueella sekä reittiohjeet lähimpään kauppaan (Pirovacin keskustaan) tai suurempien kauppakeskusten ympäröimään ympäröiviin kaupunkeihin. Täydellinen Garden Festival, Soundwave Croatia ja Love International Festivalin kävijöille - vain 10 minuutin ajomatkan päässä Garden Resort Tisno ja Barbarella's Disco. Myös taksipalvelu on saatavilla. Kerro meille ennen saapumista, jos lemmikit tai lapset liittymään sinne - voimme tarjota koiria tai lasten ruokia ja leluja.
Talon säännöt
Sopii lapsille (2-12 vuotta)
Sopii imeväisille (alle 2-vuotiaat)
Lemmikit sallittu
Tupakointi sallittu
Ei osapuolia tai tapahtumia
Säännösten vuoksi kaikki vieraat on tarkistettava matkailuneuvoston verkkotietokantaan, ja heitä pyydetään näyttämään heidän henkilökorttinsa tai passinsa saavuttaessa. Asiakkaita pyydetään ystävällisesti käyttämään vettä ja ilmastointia järkevästi. Naapurustossa on enimmäkseen lomamökkejä, joten yöllä odotetaan rauhaa ja hiljaisuutta, eikä häiritse muita vieraita ja asukkaita. Jos omaisuuteen tai laitteisiin kohdistuu vahinkoja, vieraiden on ilmoitettava siitä isännälle mahdollisimman pian. Ilmoita meille, jos vierailet tai saat ylimääräisiä vieraita. Huomioithan, että asunnossa on enintään viisi vierasta (aikuisia tai lapsia).
Sisäänkirjautuminen: milloin tahansa klo 14.00 jälkeen
Lähtöaika: 10 AM
Asunto on ympäröity muiden loma-asuntojen kanssa ja on kaukana liikenteestä. Perusteet ovat kaukana teistä. Sellaisena se on täydellinen lapsiperheille, koska lapset voivat nauttia puutarhasta ja rannasta vapaasti ja turvallisesti.
On upea rantabaari vain 2 taloa alas rannalle.
Rauhan ja hiljaisuuden odotetaan kello 11 jälkeen.