Koko huoneisto
Apartmani Reljic A2
Valitse päivät nähdäksesi hinnat
Majoituspaikan Apartmani Reljic A2 valokuvagalleria





Koko huoneisto
1 makuuhuone1 kylpyhuone
Suositut palvelut/mukavuudet
- Grilli
- Ulkotilat
- Lemmikkiystävällinen
- Ilmainen Wi-Fi
- Pysäköinti sisältyy hintaan
Tutustu alueeseen

Živogošce Porat 52, Podgora, Split-Dalmatia, 21329
- Podgoran satama15 min ajomatka
- Tučepin satama17 min ajomatka
- Biokovon luonnonpuisto20 min ajomatka
- Bračin saari (BWK)121 min ajomatka
Huonevaihtoehdot
Tietoja majoituspaikasta
Kokonaan sinun
Koko asunto on vain sinun ja muiden ryhmääsi kuuluvien jäsenten käytössä.
Apartmani Reljic A2
Huoneisto, jossa on ilmainen pysäköinti
Puutarha, grillejä ja ilmainen omatoiminen pysäköinti kuuluvat tämän asuinrakennuksen palveluihin. Wi-Fi yleisissä tiloissa on ilmainen. Huoneistossa on erillinen makuuhuone.
Huoneissa on erillinen makuuhuone.
Tämä huoneistohotelli sijaitsee lähellä kohdetta Mlaskan ranta. Majoituspaikka tarjoaa asiakkaille esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa, ilmaisen omatoimisen pysäköinnin ja edestakaiset lentokenttäkuljetukset.
- Ilmainen Wi-Fi joissain yleisissä tiloissa
- Ilmainen omatoiminen pysäköinti
- Majoituspaikka tarjoaa asiakkaille terassin
- Sijaitsee 11 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Drvenikin lauttaterminaali ja 13 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Podgoran ranta
- Lentokenttäkuljetukset saatavilla
- Majoituspaikkaan voi tuoda lemmikin lisämaksusta
Tämä huoneisto tarjoaa asiakkaiden käyttöön terassin, grillejä ja puutarhan. Yleisissä tiloissa on ilmainen Wi-Fi. Ilmainen omatoiminen pysäköinti on saatavilla.
Tämä 3 tähden huoneisto sallii tupakoinnin merkityillä alueilla.
Puhutut kielet
Englanti
Majoituspaikan palvelut/mukavuudet
Pysäköinti ja liikenneyhteydet
- Ilmainen pysäköinti majoituspaikan alueen ulkopuolella
- Lentokenttäkuljetukset saatavilla
- Autonvuokraus
- Paikan päällä ilmainen omatoiminen pysäköinti
- Paikan päällä pysäköinti sisältää autotallin
Makuuhuoneet
- Makuuhuone
Kylpyhuone
- 1 kylpyhuone
Ulkotilat
- Grilli
- Puutarha
- Puutarhakalusteet
- Terassi
Lemmikit
- Lemmikkiystävällinen
- Maksu: EUR 5
- Avustajaeläimistä ei veloiteta maksuja
Sopivuus/esteettömyys
- Jos haluat pyytää tiettyjä esteettömyyspalveluita, ilmoita niistä majoituspaikkaan käyttäen varauksen tekemisen jälkeen saamassasi varausvahvistuksessa olevia tietoja.
- Ei hissiä
- Esteettömät lentokenttäkuljetukset
- Pyörätuolille soveltuva kulkuväylä
- Pääsy pyörätuolilla (rajoituksia saattaa olla)
- Määrätyt tupakointialueet
Turvallisuusominaisuudet
- Ei ilmoitusta häkävaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta – voit tuoda mukanasi kannettavan häkävaroittimen)
- Ei ilmoitusta savuvaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa savuvaroitinta)
Yleistä
- Puutarha
Käytännöt
Sisäänkirjautuminen
Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 14.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo 18.00.
Uloskirjautuminen
Uloskirjautuminen ennen klo 10.00
Lemmikit
- Lemmikit: 5 EUR per päivä Avustajaeläimistä ei veloiteta maksuja.
Lapset ja varavuoteet
- Lapset ovat tervetulleita.
Tärkeää tietoa
Lisämaksut
Asiakkaita pyydetään maksamaan seuraavat lisämaksut majoituspaikassa:
- Kaupunki perii kaupunkiveron, joka maksetaan majoituspaikassa. Veron määrä riippuu kaudesta, eikä sitä välttämättä peritä ympäri vuoden. Muita poikkeuksia tai alennuksia saatetaan soveltaa. Lisätietoja saat ottamalla yhteyttä majoituspaikkaan varausvahvistuksessa olevia tietoja käyttäen.
- Kaupungin perimä vero: 1.10.–31.3. välisenä aikana 1.33 EUR per henkilö per yö aikuisilta ja 0.67 EURper yö 12– 17 vuotta vanhoilta asiakkailta. Tätä veroa ei veloiteta alle 12 vuotta vanhoilta lapsilta.
- Kaupungin perimä vero:1.4.–30.9. välisenä aikana 1.78 EUR per henkilö per yö aikuisilta ja 0.89 EUR per yö 12 – 17 vuotta vanhoilta asiakkailta. Tätä veroa ei peritä alle 12 vuotta vanhoilta lapsilta.
Olemme listanneet kaikki majoituspaikan meille antamat hinnat.
Vaihtoehtoiset lisämaksut
Alla mainitut lisä- ja takuumaksut veloitetaan joko palvelun käytön tai sisään- tai uloskirjautumisen yhteydessä.
- Lemmikit: 5 per päivä EUR
- Avustajaeläimistä ei veloiteta lisämaksuja
Tämä ei välttämättä ole kattava luettelo. Lisä- ja takuumaksut voivat muuttua, eivätkä ne välttämättä sisällä veroja.
Hyvä tietää
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa palovaroitinta
Lisämaininnat
- Majoituspaikan veloittamaan hintaan sisältyvät pakolliset siivousmaksut.
Apartmani Reljic A2 – arvostelut
Arvostelut
Arvosana 10 - Loistava. 0 kautta 0 arvostelua
10–Loistava
0
Arvosana 8 - Hyvä. 0 kautta 0 arvostelua
8–Hyvä
0
Arvosana 6 - OK. 0 kautta 0 arvostelua
6–OK
0
Arvosana 4 - Huono. 0 kautta 0 arvostelua
4–Huono
0
Arvosana 2 - Hirveä. 0 kautta 0 arvostelua
2–Hirveä
0
Arvostelut
Arvosteluja ei vielä ole
Kirjoita tälle majoituspaikalle ensimmäinen arvostelu majoituksesi jälkeen.