Koko asunto on vain sinun ja muiden ryhmääsi kuuluvien jäsenten käytössä.
Fully Equipped 1br Studio dt 2mins To The Beach
Huoneisto, jonka tarjontaan kuuluu ilmainen pysäköinti ja joka sijaitsee kävelymatkan päässä kohteesta Sosúan uimaranta
Ilmainen omatoiminen pysäköinti ja ilmainen Wi-Fi yleisissä tiloissa kuuluvat tämän asuinrakennuksen palveluihin. Huoneistossa on erillinen makuuhuone.
Huoneissa on erillinen makuuhuone.
Tämä huoneistohotelli sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Sosúan uimaranta. Majoituspaikassa on saatavilla ilmainen Wi-Fi yleisissä tiloissa, ilmainen omatoiminen pysäköinti ja edestakaiset lentokenttäkuljetukset.
Ilmainen Wi-Fi joissain yleisissä tiloissa
Ilmainen omatoiminen pysäköinti
Sijaitsee vain 4 minuutin kävelymatkan päässä kohteesta Sosúa Jewish Museum ja 10 minuutin kävelymatkan päässä kohteesta Sosúan uimaranta
Lentokenttäkuljetukset ja alueelliset kuljetukset saatavilla
Yleisissä tiloissa on ilmainen Wi-Fi. Ilmainen omatoiminen pysäköinti on saatavilla.
Tämä 3 tähden huoneisto sallii tupakoinnin merkityillä alueilla.
Puhutut kielet
Englanti
Majoituspaikan palvelut/mukavuudet
Pysäköinti ja liikenneyhteydet
Ilmainen pysäköinti majoituspaikan alueen ulkopuolella
Pysäköinti kadulla saatavilla
Lentokenttäkuljetukset saatavilla
Alueellinen kuljetuspalvelu
Autonvuokraus
Paikan päällä ilmainen omatoiminen pysäköinti
Makuuhuoneet
Makuuhuone
Kylpyhuone
1 kylpyhuone
Ulkotilat
Puutarhakalusteet
Lemmikit
Lemmikkejä ei sallita
Sopivuus/esteettömyys
Jos haluat pyytää tiettyjä esteettömyyspalveluita, ilmoita niistä majoituspaikkaan käyttäen varauksen tekemisen jälkeen saamassasi varausvahvistuksessa olevia tietoja.
Ei hissiä
Esteettömät kuljetukset
Esteettömät lentokenttäkuljetukset
Määrätyt tupakointialueet
Turvallisuusominaisuudet
Ei ilmoitusta häkävaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta – voit tuoda mukanasi kannettavan häkävaroittimen)
Savuvaroitin (majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa on savuvaroitin)
Ensiapulaukku
Palosammutin
Käytännöt
Sisäänkirjautuminen
Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 14.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo 18.00.
Uloskirjautuminen
Uloskirjautuminen ennen klo 12.00
Lemmikit
Lemmikkejä ei sallita
Lapset ja varavuoteet
Lapset ovat tervetulleita.
Tärkeää tietoa
Lisämaksut
Asiakkaita pyydetään maksamaan seuraavat lisämaksut majoituspaikassa:
Takuumaksu vaurioiden varalle: 92.49 EUR per yöpyminen
Olemme listanneet kaikki majoituspaikan meille antamat hinnat.
Hyvä tietää
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa on palovaroitin
Tämän majoituspaikan turvaominaisuuksiin kuuluu palosammutin ja ensiapupakkaus
Fully Equipped 1br Studio dt 2mins To The Beach – arvostelut
Arvostelut
8,0
Erittäin hyvä
Kaikki näytetyt arvostelut ovat peräisin oikeilta asiakkailta. Vain meidän kauttamme majoituksen varanneet matkailijat voivat lähettää arvostelun. Tarkistamme arvostelut ohjeidemme mukaisesti ja julkaisemme kaikki arvostelut, niin positiiviset kuin negatiiviset.LisätietojaAvautuu uuteen ikkunaan
Arvosana 10 - Loistava. 0 kautta 1 arvostelua
10–Loistava
0
Arvosana 8 - Hyvä. 1 kautta 1 arvostelua
8–Hyvä
1
Arvosana 6 - OK. 0 kautta 1 arvostelua
6–OK
0
Arvosana 4 - Huono. 0 kautta 1 arvostelua
4–Huono
0
Arvosana 2 - Hirveä. 0 kautta 1 arvostelua
2–Hirveä
0
8,0/10
Siisteys
8,0/10
Palvelut/mukavuudet
8,0/10
Majoituspaikan kunto ja tilat
Arvostelut
8/10 Hyvä
Steven
13.6.2023
Hyvää: Siisteys, palvelut/mukavuudet ja majoituspaikan kunto ja tilat
The only bad thing was, there is a private residence right next door. They were VERY loud at night, with loud music and singing. Depending on which side of the building your rental is you will hear it. I stayed at this property before a different side of the building and I didn’t hear them. This time I was on the side of the private residence and heard it ALL. Other than that the property is wonderful to stay at. The workers are very friendly. The property manager was awesome. He was very accommodating with a miscommunication. Overall I would stay there again just on the quiet side of the property.