Omaisuus on todella kaksikerroksinen triplex. Tämä yksikkö on rakennuksen takapuolella ja näkyy altaalle takapihalla. Kiinteistössä on hedelmäpuita. Jos olet siellä, kun hedelmä on kypsä voit saada mangot, banaanit, kookospähkinöitä tai jauhobanaanit suoraan puusta.
Jos olet kiinnostunut vuokrauksesta, ilmoita siitä meille ja me haluaisimme näyttää kiinteistön. Talvella elämme toisessa kerroksessa, ja siellä on myös kolmas yksikkö, joka on 1 makuuhuone edessä triplex.
Yksikössä on jääkaappi, mikroaaltouuni, kahvinkeitin, liesi / uuni, juomavesi, astiat, keittiötarvikkeet, langaton internetyhteys, ilmastointi, kattotuuletin, Shaw-satelliitti-tv.
Asunto on noin 1100 neliömetriä, ei sisällä terasseja pois makuuhuoneesta. Makuuhuoneessa on 1 king-vuode ja avautuu kohti uima-allasta. Master kylpyhuoneessa on kaksi pesuallasta turhamaisuus, suihku, wc ja iso vaatekaappi.
Olohuone on tilava ja 48 "LCD-televisio. Sohvan lisäksi olohuoneessa on kaksi tuolia, joista jokainen muodostaa sänkyä, joka ei ole aivan kaksoiskokoinen. Hyvä lapsille, mutta aikuisille hieman tiukka.
Perusteella on allas, BBQ grilli ja terassit, jotka ovat jaettu kolmen yksikön. Molemmat makuuhuoneen yksiköt on listattu VRBO: lla. Pienempi makuuhuoneen yksikkö ensimmäisessä kerroksessa on VRBO-kiinteistö # 732568